1 Buc Dragonball Z Саги Супер Saiyan ЕКС Водови Слика Dragon Ball Синот Goku Ротквица Kakarotto 24 СМ ПВЦ Акција Фигура Аниме Модел

1 Buc Dragonball Z Саги Супер Saiyan ЕКС Водови Слика Dragon Ball Синот Goku Ротквица Kakarotto 24 СМ ПВЦ Акција Фигура Аниме Модел

DEN 1172.00
DEN 1674.24
 

Това е достапна
Износ


1 Buc Dragonball Z Саги Супер Saiyan ЕКС Водови Слика Dragon Ball Синот Goku Ротквица Kakarotto 24 СМ ПВЦ Акција Фигура Аниме Модел
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Спецификација Големина : За 24 CM Материјал : ПВЦ Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 Buc Супер Saiyan ЕКС Водови Модел Играчка

Повеќе информации

Бренд Име:
Doub К
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
24 см
Предупредување:
Супер Saiyan ЕКС Водови
Број На Модел На:
wj0584
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
24 CM
Скала:
1

Најдобрите понуди во категоријата