Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сребрен Тон Агол Менија Албуми Папки Метални Делови Бележник Декоративни Хардвер Книга Заштитници 28x20mm, 100Pcs/многу

Сребрен Тон Агол Менија Албуми Папки Метални Делови Бележник Декоративни Хардвер Книга Заштитници 28x20mm, 100Pcs/многу

DEN 293.00
DEN 325.44
 

Това е достапна
Износ

Сребрен Тон Агол Менија Албуми Папки Метални Делови Бележник Декоративни Хардвер Книга Заштитници 28x20mm, 100 Pcs/многу
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Агол Заштитници Наоди Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина
Прибл : 28x20mm Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Дебелина : 3.5 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 100 Компјутери на Дел НЕ. G0168

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Дебелина:
0-1 носители.9 cm

Најдобрите понуди во категоријата