12 Компјутери Антички Бронзен Накит Кутија Агол Нога Дрвени Случај Агол Заштитник Декоративни Агол За Мебел Метал Занает

12 Компјутери Антички Бронзен Накит Кутија Агол Нога Дрвени Случај Агол Заштитник Декоративни Агол За Мебел Метал Занает

DEN 57.00
DEN 81.12
 

Това е достапна
Износ


Спецификации :
Име : 12pcs декоративна кутија за накит агол заштитник
Материјал : цинк легура
Производ Големина : 5.5 x 3.9 x 1cm/2.16 x 1.53 x 0.39 во
Производ тежина : 36g
Употреба : DIY додатоци, накит кутија декорација, агол декорација
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја на кој е прикажан на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Ако имате било какви прашања, ве молиме посетете ја нашата служба за корисници!
12 x Агол Заштитник

Повеќе информации

Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
Граничниот агол
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
5.5 x 3.9 x 1cm/2.16 x 1.53 x 0.39 во
Тежина:
36g

Најдобрите понуди во категоријата