Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc 12v Универзален Автомобил Скриени Проширија Антена за Полнење Електронски Стерео AM/FM Радио За Повеќето Возило камион Мотоцикл Брод RV

1pc 12v Универзален Автомобил Скриени Проширија Антена за Полнење Електронски Стерео AM/FM Радио За Повеќето Возило камион Мотоцикл Брод RV

DEN 309.00
DEN 335.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
100% сосема нов и добар квалитет
Електронски Стерео Радио Скриени Проширија Антена За Полнење.
Скриени Проширија Антена Дизајн За Директна Замена
Покривање на Сите AM / FM Радио Емитување
Спецификации :
Боја : Црна
Напон : 12 V
Одговара на Повеќето Возило камион, Мотоцикл или Чамци И RV
Пакетот Вклучува :
1x Автомобил Скриени Проширија Антена

Повеќе информации

Тип На Објект:
Aerials
Објектот Должина:
10.7cm
Frequence Опсег:
Автомобил Скриени Проширија Антена
Бренд Име:
AUMOHALL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ST-T546
Објектот Тежина:
87g
Објектот Висина:
0inch
Автомобил Производител:
Ford
Модел Година:
Нови
Објектот Ширина:
2.7cm
Материјал Тип:
Автомобил Скриени Проширија Антена
Специјални Функции:
Автомобил Скриени Проширија Антена

Најдобрите понуди во категоријата