3 во 1 USB 2.0 + ТФ/Micro SD/SD да Micro USB OTG Читач на картички Адаптер Конвертор

3 во 1 USB 2.0 + ТФ/Micro SD/SD да Micro USB OTG Читач на картички Адаптер Конвертор

DEN 44.00
DEN 48.00
 

Това е достапна
Износ


Почитувани Клиенти,
За Превозот методи. Pls љубезно информации :
1.Кога ќе изберете " Кина пост Воздух Mail ", Ние ќе брод преку Кина Пост Воздух Mail за вас. Можете да ги пратите на Кина Пост Официјалниот веб-Сајт.
2.Кога ќе Изберете " Продавачот Превозот Методи ", ние ќе брод преку нашите методи, ве Молиме да ги пратите на превозот информации за веб-сајтот што го даде или да ни оставите порака.
Ве молиме не го отвори спорот во 40 дена.ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако Ви се отвори спорот aliexpress ќе треба многу долго време го реши и Отпад од вашето драгоцено време .
Па ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви даде задоволни одговор Веднаш.
Ви благодариме за вашиот разбере.
Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет На компактен OTG Читач на картички е комбинација на Micro USB и стандардни USB 2.0, ТФ/Micro SD/SD конектори за споделување на датотеки меѓу различни уреди како што се мобилни телефони, таблети и Компјутери, што го прави исклучително погодно средство за споделување и правење резервни копии на податоците во вашиот мобилен живот. Компактен дизајн, лесно да се носат. Нема потреба да се инсталира било каков софтвер, само едноставна приклучок во USB-порта на компјутер или други уреди и да користите! USB Флеш Диск е компатибилен со Windows 98 второ издание/NT/ME/2000/XP/7/8.1/10 и погоре. OTG (On-The-Go) дизајн : Погоден за мобилни телефони(со Микро USB порт), таблети и десктоп Компјутери
Спецификација : Материјал : Пластични Големина на : 5.1*1.4*1.0 cm USB интерфејс : Micro USB/ USB 2.0 Поддршка : SD-картичката / Micro SD картичка Слотови : 2 слотови (SD + Micro SD) Боја : Црна, Бела, Сина, Зелена, Праска (Plz оставете порака и да ни кажете каква боја сакате од оние што ги нудиме, Инаку ние ќе испрати според нашите инвентар) Тежина : 5g
Пакет се вклучени : 1 x OTG Читач на картички
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија! Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Русија Федерација , обично трае околу 25~50 дена, Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил , обично трае околу 30~60 дена. Pls им овозможи мало задоцнување.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме точни. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. Ако објектот не работи по истекот на 30 дена, ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ви благодариме и да уживаат во купувањето од нас на Aliexpress!
Комуникацијата е важна.

Повеќе информации

Бренд Име:
Keyjump
Број На Модел На:
читач на картички
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Материјал:
Пластични
Големина:
5.1*1.4*1.0cm
USB Интерфејс:
Микро USB/ USB 2.0
Поддршка:
SD картичка / Micro SD картичка
Слотови:
2 слотови (SD + Micro SD)
Тежина:
5g

Најдобрите понуди во категоријата