Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
20V 4.5 НА 90W Лаптоп AC Адаптер за Полнач за Леново од Суштинско значење G500 G700 G710 Лаптоп carregador полнач за лаптоп + Кабелот Кабел

20V 4.5 НА 90W Лаптоп AC Адаптер за Полнач за Леново од Суштинско значење G500 G700 G710 Лаптоп carregador полнач за лаптоп + Кабелот Кабел

DEN 756.00
 

Това е достапна
Износ


Фотографии

Повеќе информации

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
36200296
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
Правоаголен со pin
Компатибилен Модел:
G500 G700 G710

Најдобрите понуди во категоријата