Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лаптоп, Полнач caderno За Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Допир Ultrabook 20v 90w AC Адаптер carregador де bateria portatil + Кабелот

Лаптоп, Полнач caderno За Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Допир Ultrabook 20v 90w AC Адаптер carregador де bateria portatil + Кабелот

DEN 756.00
 

Това е достапна
Износ


Фотографии

Повеќе информации

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
36200296
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
Правоаголен со pin
Компатибилен Модел:
X1 Јаглерод Допир Ultrabook

Најдобрите понуди во категоријата