AC Адаптер Моќ Конектор За Леново За IBM 45N0305 45N0306 0B47008 0B46994 carregador лаптоп carregador де bateria portatil

AC Адаптер Моќ Конектор За Леново За IBM 45N0305 45N0306 0B47008 0B46994 carregador лаптоп carregador де bateria portatil

DEN 756.00
 

Това е достапна
Износ


Фотографии

Повеќе информации

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
36200296
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
Правоаголен со pin
Компатибилен Модел:
45N0305 45N0306 0B47008 0B46994

Најдобрите понуди во категоријата