Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
12V 2.58 НА 30W AC Лаптоп Адаптер Апарат за полнење За на Microsoft Surface Pro 3 Про 4 Pro3 Pro4 НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Plug Мали Тип

12V 2.58 НА 30W AC Лаптоп Адаптер Апарат за полнење За на Microsoft Surface Pro 3 Про 4 Pro3 Pro4 НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Plug Мали Тип

DEN 553.00
DEN 608.16
 

Това е достапна
Износ


Model ADP-40-ТО ЕДЕН Влез : 100-240 V 1.2 50 - 60 Hz Излез : 12 V 2.58 НА 36 W Interface Magnetic интерфејс Применлив модел : Pro3 /pro4 Површината генерација Детали за Производот : Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji ) Име лаптоп адаптер : 12 V 2.58 НА 36 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 12 V Излез тековната : 2.58 На фрекфенција : 50-60 HZ Излезна моќност : 1-36 W Влезен напон : AC100-240 V конектор големина на(mm) : Набавка тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот. Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена. Начин на плаќање : L/C,T/T,Western Union Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден

Повеќе информации

Излезниот Напон:
12v
Пакет:
Yes
Бренд Име:
VHBW
Број На Модел На:
NT
Приклучок Тип:
НИ/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Приклучок
Излезна Струја:
2.58 На
Модел:
12V 2.58 НА 30W
Влезни параметри:
100-240V
Интерфејс:
површината pro3/pro4 посветен интерфејс

Најдобрите понуди во категоријата