19.5 V 3.33 НА 65W 4.8*1.7 мм TPC-BA54 708778-100 Лаптоп AC Адаптер за HP PPP009C Лаптоп Напојување

19.5 V 3.33 НА 65W 4.8*1.7 мм TPC-BA54 708778-100 Лаптоп AC Адаптер за HP PPP009C Лаптоп Напојување

DEN 1353.00
DEN 1439.04
 

Това е достапна
Износ


19.5 V 3.33 НА 65 W 4.8*1.7 мм TPC-BA54 708778-100 Лаптоп AC Адаптер за HP PPP009 C Лаптоп Напојување
Влез : 100-240 V 50-60 Hz (за светот употреба)
Излез : 19.5 V 3.33 А,65 W
DC Приклучок : 4.8*1.7 мм
Излез : 3-prong
Приклучок за кабелот за напојување : САД/ велика БРИТАНИЈА/ ЕУ/ AU plug факултативна
Гаранција : 12 месеци
Статус : Brand new original & вистински
Пакетот вклучува : 1x AC полнач за батерии 1x Приклучок за кабелот
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
TPC-BA54 708778-100 PPP009 C

Повеќе информации

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-BA54
Бренд Име:
RongTop
Компатибилен Бренд:
за hp
Излезна Струја:
3.33 на

Најдобрите понуди во категоријата