Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе

Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе

DEN 1005.00
DEN 1256.64
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен превозот 20 PCS Не OBC Грешка Festoon 36 MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе
Ние сме специјализирани производител на LED авто светилка производители. Сите овие цени се големопродажната цена, добредојдовте на трговците на мало за да го купите и да се преговара.
20lx HI-Моќ SMD 36mm Висока Моќност Festoon LED Blubs Грешка Слободни
Овој објект е за сет од 2 висок квалитет 36mm LED Festoon светилки. Моќта од страна на Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА во висока термичка оценка метал домување за одлична долг живот операција. Секој LED сијалица опрема со 2 парчиња Висока Моќност 3-cell SMD 5050 КРИ LED Чипови, со вграден Оптоварување отпорници, така што тие не ќе работат правилно за Европски возилото табличка светла.
Крстот Референца
212, 211, 212-2, 214-2, 3423, 3425, 3022, 3021, 3175, 6411, 6413, 6418, 6423, 6428, 6429, 6430 и итн
Следните разлика за оваа најновата LED модел со традиционалните led светилки
Висока моќност Led Светло (секоја висока моќност лер е посветла исто како 12 нормално led диоди)
Таа користи висок интензитет LED, МНОГУ Светли од стандардните филамент И НОРМАЛНО LED светилки
Направени од високо квалитетен тврд метал материјал. Топлинска Отпорност.Долготрајни работен век
Исклучително ниска потрошувачка на енергија. ( Оваа LED сијалица, ќе се кандидира надвор помала од 1w моќ )
Таа работи во 12 V DC
Со 180 Степен Агол На Гледање.
Тоа секогаш вреди да се провери дали тие ќе одговара на вашиот автомобил
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Повеќе информации

Бренд Име:
yobuyyowin
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Wattage:
2W
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Audi
За Автомобил Светилка:
За Магла

Најдобрите понуди во категоријата