Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем

Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем

DEN 165.00
DEN 165.12
 

Това е достапна
Износ


Објектот Спецификации : Номинална напон : 12 V DC Номинална струја : 120m A Strobe го оценувате : 90-тите/минута
Пакет се вклучени :
1* W ired strobe сирената

Повеќе информации

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
Tonewan
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Објектот Тежина:
0.09

Најдобрите понуди во категоријата