Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
20pcs 25мм Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четки за Умре Мелница Dremel Додатоци Ротари Алатка Бесплатен Превозот

20pcs 25мм Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четки за Умре Мелница Dremel Додатоци Ротари Алатка Бесплатен Превозот

DEN 288.00
DEN 302.40
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеален за чистење на рамни површини и отстранување на рѓа и корозија од предмети изработени од месинг, бакар или други безалкохолни обоени метали, како што се алатки, вратата копчиња, автомобилски делови и електрични контакти
Спецификација : Боја : Како на сликата прикажани Четка дијаметар : 25мм Четка Рачка должина : 35mm Количина : 10pcs
Пакет се Вклучени : 20 x челик четка

Повеќе информации

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
четка

Најдобрите понуди во категоријата