Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
30pcs Челик Жица Тркала Четка dremel алатки додатоци ротари алатка за мини вежба алатки електрични брус абразивни главата во собата deburring

30pcs Челик Жица Тркала Четка dremel алатки додатоци ротари алатка за мини вежба алатки електрични брус абразивни главата во собата deburring

DEN 317.00
DEN 576.00
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Нерѓосувачки челик жица четка, главно се применува на deburring , прашина, отстранување на оксид слој, чистење, Полирање Додаток, слој може да го подобри квалитетот на метал камен. Одлична за чистење, deburring и општи површина-завршувањето на многу елементи кои се направени од челик, алуминиум и сребро, pewter или други метали. Врвен да се користи на корозивни отпорни метали како pewter, алуминиум и нерѓосувачки челик и повеќе. Спецификации : Сад-тип дијаметар : 15~18mm Директно тип дијаметар : 5~8мм Т-тип на површината дијаметар : 22mm Род дијаметар : 3мм Род должина : 40mm Пакет се вклучени : Секој тип 3x 10=30pcs

Повеќе информации

Големина:
dremel tools
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
dremel алатки
Тип:
Абразивни Блок

Најдобрите понуди во категоријата