#htmlcaption1

5 Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални LED 16mm Притисни Копче за Префрлање Автомобил Цртичка 3v 5v 6v 12v 24v 48v 110v 220v Прстен Светлина се Префрлат Само LatchingНапонот може да се прилагодиможете да изберете боја на префрлање 1...

Јапонија OTAX SWITCH ротација JRE34 бенд switch 3 нож 4 продавница .Оригиналниот производ е Јапонски OTAX , ротари прекинувач, 3 нож 3 групи, 4 опрема претвори 3,0.4 va MAX DC20 V,живот : повеќе од 10000 пати,широко се користи во сите видови на индустриски машина за CNC машина алатка електронски handwheel користи за функцијата избор.

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот(Спецификација на ТАКТИЧНОСТ switch Серија)Температура : 25°~+85°CНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : =100 MΩЖивот : 100000 пати,,

Добредојдовте На Пролет Продавницаза вашите шарени животТочка Име : Бања Огледало Посветен на Допир се Префрлите 12 V LED Светилка Огледало Switch Осветлување Додатоци Допир На Исклучување на Прекинувачи 2 парчиња / МногуОбјектот Големина : 49x34x15 MMОперативен Напон : DC 612 V.Оптоварување Тип : LED извор на светлина и различни DC апаратиОптоварување на моќ : Производот Се Покаже : Политика На Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

Бесплатен превозот НАТОПИ 2 PIN Рокер Switch 10 PCS

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производотКористење На напојување : DC 30v 0.4 НаПритисок : AC150 V ЗА 1 МИНУТАКонтакт отпор : 30ohm MAX.ВО 1А 5 V DCАкција : 30120gИзолација отпор : 100ohm МИН...

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производотстандардно испрати црвена,ако треба зелена,ве Молиме оставете порака.ви благодариме

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

Име На Производ Притисни Копче За Префрлање Модел Бр APBB22&25 N Акција Тип Еден Контакт Тип 1 NO+1 NC Ui 600 V О 10 A Оценет Напон и Струја AC 380 V, 10 A Светлина, Боја Жолта Светлина НапонAC 110 VAC НАПОН 220 V240 VAC 380 V Монтажа Дупка со Дијаметар од 22mm / 0.85" Фит Панел Дебелина(Прилагодливи) Max 5mm / 0.2" Вкупната Големина(Прибл.) 55 x 30 x 76mm / 2.2" x 1.2" x 3.0"(LWH) Материјал Пластични & Метални Бои Зелена, Црвена, ЦрнаКоличина : 1pcsПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот(Спецификација на ТАКТИЧНОСТ switch Серија)Температура : 25°~+85°CНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : =100 MΩЖивот : 100000 пати

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот,,

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот(Спецификација на ТАКТИЧНОСТ switch Серија)Температура : 25°~+85°CНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : =100 MΩЖивот : 100000 пати

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот