#htmlcaption1

Пред место со цел, ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве детали : 1) Повеќето предмети во нашата продавница се прилагоди откако ќе го поставите цел.Па обично парцела ќе се испрати во околу 7 дена.2) Да се направи објектот се повеќе одговара,ве молиме љубезно ве молиме да не информирате вашиот големина детали кога ќе го поставите цел3) Ако имате било какви посебни барања или прашања во врска со објектот, или било какви други проблеми,ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотТкаенини : ChiffonБоја : Црна дното со белата точка; Бела Дното со црна точкаСтил : Мода, Секојдневен, СимпатичнаГолемина : 3 XS, 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL ве Молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали...

Име На Производ2016 Година Солидна Црвено Лето Нова Мода Европска И Американска Стил 2 Парчиња Мини Фустан Секси Возбудува Peplum Партија Фустани За ЖениОпшти Информации 1.Објектот 2016 Година Солидна Црвено Лето Нова Мода Европска И Американска Стил 2 Парчиња Мини Фустан Секси Возбудува Peplum Партија Фустани За Жени 2.Материјал Полиестер / Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

Големина S2 XL (НИ големина 212) се акции големина, ве молиме погледнете мерење на големината на табелата директно, measurments се фиксни.Големина 3 XL5 XL (НИ големина 1418) не се акции големина, со една фабрика треба да се земе 715 дена да се направи.Да ги прилагодите опциите,Ние не поддржуваат за да го направите прилагодите големина по ваша тело мерења,тоа ќе потрае околу 1015 дена (Плати прекувремено трошоци исклучок) .Исто така, ова е НЕ прифати НАПЛАТА кога фабрика почнете да се направи фустан.Па ве молиме да се разгледа пред место цел...

Црна Laceup Длабоко V Деколте, Кимоно Ракав Линија ФустанДеталиСекси мини фустан со трендовски чипка пред се мора да се имаат на сезоната! Кој секси ниска деколте со чипка детали, кимоно ракави, линија дизајн и удобен slinky ткаенина...

Нови Гроздобер Жените Летен Фустан без Ракави V Вратот 6 XL 7 XL Голема Големина Кат Должина Бохемски Макси Плажа Облечи​Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

2016 година Секси Жени Лето Секојдневен boho Макси Партија Вечер Мини Фустан Плажа Цветни фустан без ракави фустани плус големина жените вечерКонтакт со нас на : Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

Спецификации Стил Клуб, Секси Повод Ноќен Клуб, Лето Модел Се Цврсти Деколте V Деколте Ракав Должина Фустан Без Ракави Должина ГлуждотДолжина, Големина Тип Редовната Декорација Шупливи Надвор, Ruched, Шлиц Пакет Содржина 1 X Фустан Бренд Ниту Еден Пакет Секое Парче Во Еден Пп Торба Item Type Фустани Посебни Употреба Фаза & Танц Носат Ликови Backless Фустани Категорија Џерси ФустаниДеталиАпсолутно прекрасен макси фустан од нашите секси облека...

STH290 Нови Доаѓањето на Летото 2017 писмо везени две парче сет долго лабава жените секојдневен памук резервоарот пинк се облекуваатПроизвод Информации : 100% Сосема Нов.Материјал : Памук.Бои : Розова.Големини на располагање : М.Answer : ___________________________ Note : 1...

Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !Жените Летен Фустан 2016 Година Уметност Лен Гроздобер Долг Фустан Макси Фустан Наметка Vestidos Лабава Каузална Sundress Фустани Голема ГолеминаГолемина Информациибиста 115cm, должина 115cm .Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)Производ Детали

Европа и Америка Гроздобер Organza лак крои Висока половината ракави дама облечи Mori Девојка Стил на Лолита фустан

Објектот вклучуваат : Еден Фустан1.Главниот материјал се направени од памук 32 S2 Склони патент дизајн3 не е во заден раб4...

ГолеминаБистаПоловинатаВисина(раст)3 T5451100cm4 T5752110cm56054120cm76456130cm96861140cm117264150cm137666160cm158070170cm

возрастголеминаоблека должина / cm градите / cmдолжина на ракав / cmпогоден heigth / cm 6 T 120 62 67 39 100110 8 T 130 65 70 41 110120 10 T 140 68 73 43 120130 12 T 150 71 76 46 130140 14 T 160 74 79 48 140150Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купиhttps : / / www.aliexpress.com / store / 524059

Жените Цветни Печати Три Четврт Ракави Boho Фустан Дами Вечер Партија ОблечиОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерДекорација : НикојОблека Должина : Над коленото МиниШаблон Тип : ПечатењеSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : V ДеколтеПакетот вклучува : 1 PC Фустан Не позиционирање печатење со Големина на Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 88cm / 34.6" Ракав : 40cm / 15.8" Должина : 79cm / 31.1" Азија Големина : M Биста : 94cm / 37.0" Ракав : 41cm / 16.2" Должина : 80см / 31.5" Азија Големина : L Биста : 100cm / 39.3" Ракав : 42cm / 16.6" Должина : 81cm / 31.9" Азија Големина : XL Биста : 106cm / 41.7" Ракав : 43cm / 17.0" Должина : 82cm / 32.3" Азија Големина на : 2 XL Биста : 112cm / 44.1" Ракав : 44cm / 17.4" Должина : 83cm / 32.7" Азија Големина : 3 XL Биста : 118cm / 46.4" Ракав : 45см / 17.8" Должина : 84cm / 33.1" Азија Големина : 4 XL Биста : 124cm / 48.8" Ракав : 46cm / 18.2" Должина : 85cm / 33.5" Азија Големина : 5 XL Биста : 130cm / 51.1" Ракав : 47cm / 18.6" Должина : 86cm / 33.9"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст ако вашата цел е доволно голема...

Мерење cm конверзија инчи : 1 cm = 0.3937 Инчен M : Биста : 90 cm ; Половината : 5276 cm ; Должина : 115 см, L : Биста : 94 cm ; Половината : 5680 cm ; Должина : 117 cm XL : Биста : 98 см ; Половината : 6084 cm ; Должина : 119 см Забелешка : Прирачник за мерење лесно може да води до 13 см грешки.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди...

Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.Специфики : (1 инч=2.54 см)ГолеминаS(cm)M (cm)L (cm)XL (cm)2 XL (cm)3 XL (cm)Биста 86 90 94 98 102 Рамо Должина На Ракав 81 82 83 84 85 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Големина на Табелата (cm) Големина Должина Биста ширина Половината ширина Рамо ширина Ракав должина L 88 96 94 37 56 XL 89 101 99 38.5 56.5 XXL 90 106 104 40 57 3 XL 91 111 109 41.5 57.5 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm ...

Детали за производотголемина информацииЗабелешка : следните информации за повикување само...

Не еластична ткаенина се препорачува да се однесуваат на големината на градите, Ако големината на градите е во право, тоа е совршена Големина Биста Половината Хип Должина Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен M 100 39.4 104 41.0 116 45.7 79 31.1 L 104 41.0 108 42.6 120 ЗА 47,3 79 31.1 XL 108 42.6 112 44.1 124 48.9 80 31.5 XXL 112 44.1 116 45.7 128 50.4 80 31.5 3 XL 116 45.7 120 за 47,3 132 52.0 80 31.5

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

Име на производ : 2018 Дното Чипка се Облекуваат Жените Пролет Везови Фустан Средна должина Фенер ракав Тенок Чипка Фустани pullovers ФустанLJHFCDP02 продавницата Фустан од Чипка Ткаенина МрежаЧипка Материјал полиестер Додатен полиестер Погоден за температура Пролет стил Тенок дебелина умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав S 94 80 68 / 53 М 95 84 72 / 54 L 96 88 76 / 55 XL 97 90 80 / 56 XXL 98 96 84 / 57 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликатаЗа Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

Мерење Во СМ на Градите, Половината Должина Рамо Колковите S 8284 67 101 34 90 M 8891 71 102 35.2 94 L 9295 75 103 36.4 98 XL 96101 79 104 37.6 102 XXL 102106 85 105 39 108 XXXL 104109 90 106 40 110 4 XL 110115 96 107 41.5 116 5 XL 116122 102 108 43 122 Мерења Во Инчи Градите, Половината Должина Рамо Колковите S 32.333.1 26.4 39.8 13.4 35.4 М 34.635.8 28.0 40.2 13.9 37.0 L 36.237.4 29.5 40.6 14.3 38.6 XL 37.839.8 31.1 40.9 14.8 40.2 XXL 40.241.7 33.5 41.3 15.4 42.5 XXXL 40.942.9 35.4 41.7 15.7 43.3 4 XL 43.345.3 37.8 42.1 16.3 45.7 5 XL 45.748.0 40.2 42.5 16.9 48.0Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

ОписЦвеќиња Бебе Девојки Деца Backless Принцеза Партија Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Можеби како овие : Големина информации Делта ЗА ГОЛЕМИНАГолеминадолжинаБиста *2SleeveПредложи висина7 код / 3 T482832901009 код / 4 T50.529.53410011011 код / 5 T53313611012013 код / 6 T55.532.53812013015 код / 7 T583440130140Забелешки Делта МОРА да се ПРОЧИТА1...