#htmlcaption1

Извезена ПечМатеријал : КрпаБоја : Црвена Роза Dark Pink Јоргованот Црно Бело Светло Сина Friut Зелена Портокал Жолта Light PinkГолемина : 3.8 cmСет Вклучуваат : 3 PC

Пејзаж везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

САД $ 2.98 / парче парче многу парче многу парче парче многуМаска везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

САД $ 2.98 / парче парче многу парче многу парче парче многуМотоцикл везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Големина : 14.2 * 14.2 cmКоличина : 2 парче / многуАко имате било барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.Плаќање : 1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка2,ние прифаќаме Т / T alipay ,зачувам,запад Унија3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земјаПревозот : 1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail / парцела / EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 712days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPSот...

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас Ако сакате други стил applique, можете да испраќате слики за нас, ние може да се направи како на слика, имаме одлични дизајнери

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!УПОТРЕБА : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / book / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин...

Добредојдовте на закрпи дома Железо Закрпи За Облека Летечкиот Коњ Перат DIY Додаток Печати На ТМаица Облека Декорација Нов Дизајн Parches 17x23cm Купување Совети : 1,Цел повеќе од $6, ние ќе ви ја испратиме следење на број(освен далечна земја); 2,Пакет се вклучуваат : 1 buc МИЛЕНИЧЕ печ(ако сте треба мали подароци,контактирајте со нас); 3,Ние сме високо очекува да ги споделите вашите DIY достигнување ,добредојдени да се покаже во вашата повратна информација; 4,Ние имаме свои фабрика, поддршка на Сите видови на Сопствени Направени,donot двоумете се да соработуваат со нас.За Домаќинство во Песна АЛАТКА : 1,Пеглање Подлога 2,Електрични песна( не пареа железо) 3,Separater Хартија Чекори : 1,пеглање Подлога на платформа...

Шарени цвет cheongsam голема Шиење Флорални Мотив Venise Чипка Applique за Облека Везови Чипка венчаница шамија печ P9Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIYПол : Деца, ЖениГолемина : Како слика покажуваТежина : 15gПочитувани Купувачи,1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.3...

Prajna Промена Sequins Печ Флип Двојно Двострано Срцето Pentagram Печ Декорација Голема Големина DIY Додатоци Parches Lentejuelas D Постои лепак на задната страна...

Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 26*42cm

Напомена : 1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Црна Луксузни Занает Полиестер Цвет Везови Декорирани Венеција Чипка Деколте Јака Applique BW164Материјали : ВезовиПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIYПол : Деца, ЖениГолемина : како слика покажуваТежина : 18gПочитувани Купувачи,1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.3...

Материјал : СТП Димензии : должина 4.2 cm, ширина 4.2 cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Лицето плочи везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Опис На ПроизводотМатеријалпамукБоја12 боиШирина6cm1lot30 парчињаКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен 1yard=0.91 метарТочка Бр.T057УпотребаЗдолниште, јака, полите, кеси, DIY облека, декорација, итн.превозот 1)...

Романса куче везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време...

modname=ckeditor1 Pcs Applique Крпа Закрпи Черепот Corss Круна Јаже Sequins Животните да се Шие на Налепници DIY Парче Парче Облека Кабелот Appliqued ЗначкиКарактеристики : Производ Серија : Креативна Облека ЗакрпиИстакнува : ЕкоПријателски, Уметноста на рекреација Креативни Декоративни, DIY Креативни Рачно изработениЕ применливо : се Користи за да се субвенционира дупка на Облека, Торби за Чевли, Креативни Везени ДекоративниSpeciifcations : Име на производ : Applique Крпа Закрпи да се Шие на Јаже Sequins СтилТехника : AppliqueСтил : да се Шие наБоја Семејство : Како што е прикажано како сликаЗакрпи Големина : Како што е прикажано како сликаИспорака Количина : 1 bucПакетот вклучува : 1 x ПечПакување Метод : НЕ за продажба на Мало Поле...

Функција : 1 Големина : Голема големина : 23.531cm;S центар големина : 17.523cm 2 Достапни Боја : како на сликата3.Користење на владата : да се шие на 4...

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 3.7*за 3,7 см

10pcs / многу црна цвет рачно изработени кристал beaded Закрпи за облека да се Шие на sequin applique цветови, везови parches за чевли шапка кеси Име : applique везови цвет закрпи,се шие на далноводи, sequins Печ,Rhinstone печ,мушка печ,parches ropa parche,патчи цветы,закрпи за облека,Скратува Свадба Фустан Додатоци КОЛИЧИНА : 10 PCS Закрпи црна цвет Тип : да се шие на печ Големина : 2.7 cm Улога : Може да се користи за облека , Џемпер ,венчаница , Торба , Грб декорација , Фаза на Изведба Прибор за Облека итн...

1pc 3 D рачно изработени Кристал beaded Закрпи за облека DIY везови applique птица Закрпи за облека, чевли и кеси за Шиење Занает декорација додатоци јака печ Име : applique везови цвет закрпи,се шие на далноводи, sequins Печ,Rhinstone печ,мушка печ,parches ropa parche,патчи цветы,закрпи за облека,Скратува Свадба Фустан Додатоци Големина : 8.5*12.5 cm закрпи птица Боја : црвена печ, сина печ, блек печ,Мулти боја Улога : Може да се користи за облека , Џемпер ,венчаница , Торба , Грб декорација , Фаза на Изведба Прибор за Облека итн...

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 95*19cm

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Вез Печ Германија Орел Shield Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Ранец Јакни[Спецификација] : Везови Печ Германија Орел Shield Моралот Печ[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад[Size] : 6.5*8.8 CM[Тежина] : 14 gПакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Големина : Прибл 42mm Боја : зелена лист ,црвена бери Материјал : оптички maser текстил,метални крпа Форма : Зелен лист и црвена боровинка КОЛИЧИНА : 2 00pcs / многуПовратна информацијаБидејќи вашето мислење е многу важно за нас,искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.Фала многу однапред за вашето време и трпение !Ако не беа задоволни со производи или услуги,ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас...

Материјал : СатенГолемина : 25мм Боја : Мешани КОЛИЧИНА : 500pcs / многуСите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Прибл...