#htmlcaption1

2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

Моден Природен Камен Шарм ЉУБОВ Розова Кристал Beaded Среќа Нараквици За Жените во Прав Кварц Влакно Хривнија Мажите се Љубители Подароци Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни...

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Моден Жените Нараквици Тиркизна Крстот Хривнија 12pcs / Многу Божиќ Подарок трговија на Големо1) Должина : 19cm(широк)2)...

1) Должина : 19cm(широк)2) Мушка големина : 8mm3) Боја : бела4) Количина : 12pcs5) Материјали : каменПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

Моден велика БРИТАНИЈА Знаме Хривнија Кристал Диско Топка Beaded Еластичен Нараквици 5pcs / Многу1)...

Нови Мажите Beaded Streach Буда Нараквици Врвен Квалитет Лава Камен Монистра Накит Партија ПодарокМатеријал : Висок квалитет на Лава камен монистра и тиркизна камен монистраЛава мушка големина : 8mmБуда големина : 10mmx12mmние може да се направи прилагоди на големината на нараквици.можете да ги оставите порака до нас од вкупната должина на хривнија сакате да ни направат.

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден...

Материјал : RhodoniteГолемина на(Приближно) : 8 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 8 ИнченТежина(Приближно) : 24gКоличина : 1 BUCСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

ААА Вистински Природен Лаванда Аметист Кварцен Кристал Правоаголник МонистраЖените Водат Мода Нараквици,Лето Стил Камен ХривнијаЛето Стил.Синџир Нараквици Накит,Модни Дами ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

2016 Година Топла Нараквици За Жените Се Пополни Кристал Камења Кожа Влакно Нараквица Со Магнетски Затворач Wristband Плетенка Јаже Нараквици Накит​* Цел на Сите земји, ние ќе брод од страна на Кина пост Обичен Мал Пакет Плус * Цел>=5 ДОЛАРИ во Сите земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за Испорака

Welcom на Мојата ПродавницаИме : трговија на големо Природно Црвена калцедон тркала Буда мушка пол мажи црна круг монистра хривнија мода накит подароци...

Бренд : Stone Fansfashioh кристал тенис хривнија циркон монистра хривнија алка синџири влакно нараквици за жените pulseiras bijouxОд : Производителот ,Ние Увоз На Кристал Накит Од 2005 Година,Ние Може да Обезбеди ОЕМ И ODM Со Најдобра ЦенаХривнија Дијаметар : 6cm / 2.36 ИнченМатеријал : Висок Квалитет Јасно Кристал AB Или Шарени КристалПредмет Тип : Ред Хривнија За ДамиОблик : ТркалезнаМоден Трендовски СтилБои : Сребрена / Злато Позлатен / кристал AB ХривнијаПрилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / АнгажманПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаAnswer : ___________________________ Note : Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.

Опис : 1.На монистра, големина е за : 8mm.Цената е за 2pcs на хривнија2.Стрингот е flexbile.3.Некои монистра се не е совршено круг и мазна.

Om Mani Padme Hum Врежан НараквициМатеријали : Црна , Црвена АхатМонистра, Големина : 8mm Круг Лежиште , 10x14mm БарелДолжина : 7.5 ИнченБоја : Црна , ЦрвенаСАД $ 48.79 / многу многу многу многу многу многу многу многуСАД $ 27.6838.79 / многу многу парче парче многу многу многу многу

Om Mani Padme Hum Врежан НараквициМатеријали : Стаклени МонистраМонистра, Големина : 10мм Круг , 10x14mm БарелДолжина : 7.5 ИнченБоја : Шарени , ЦрнаСАД $ 48.79 / многу многу многу многу многу многу многу многуСАД $ 27.6838.79 / многу многу парче парче многу многу многу многу

Моден Жените Водат ХривнијаМатеријали : Шарени АхатМонистра, Големина : 10ммДолжина : 7.5 ИнченБоја : ШарениOm mani padme hum Нараквици10мм Круг монистраСАД $ 48.79 / многу многу многу многу многу многу многу многуСАД $ 27.6838.79 / многу многу парче парче многу многу многу многу

Големина 8мм Монистра S големина : 1517cm 5.9"6.7" M size : 1719cm 6.7"7.5" L големина : 1921cm 7.5"8.3"Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Точка БР : AB246 Количина : 1 Piece Материјал : Природен Камен Хривнија Големина : 8mm Камен Монистра Тежина : 20g Еластична Синџир НараквициПовратни Информации : Ве Молиме Оставете Ни 5Ѕвезда На Повратни Информации! Ако Се Размислува За Да Ни Даде 4 Ѕвезда Или Подолу, Ние Ве Поттикнувам Да Ги Пишете Ни Email Прво Во Однос На Проблемите...

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден...

10мм Сјајна 5+6 Кристална Топка Монистра Рачно ткаени Хривнија Adjustabl Хривнија Црно Бела Мода Накит Бесплатен Превозот на Големо ГемвнатреП : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :