#htmlcaption1

7 глави Вештачки peony1 Букет Вештачки Цвеќиња свила Живописни Peony Свадба цвеќиња централен Дома Партија Декорација floreОПИСМатеријал : Високо Квалитетен Свила ЦветИме на производ : 7раководител Peony Цвет БукетГолемина : околу 47 см, 2 биг цвет раководител( Дијаметар околу 10см) 2 средината на цвеќе на главата( Дијаметар е за 7cm ), 3 пупки ( Дијаметар е околу 4.5 cm )Пакување : 1 куп / торбаСЛИКИПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ : Ние Брод на Светот, освен некои земји кои се изразуваат не прифаќаме.Ние брод вашата нарачка во рок од 13 дена по исплата потврди.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори...

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / T ЗАЧУВАМ.2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.значи, ако стоката цена над $200 треба да го Цитирам тарифи.ПРЕВОЗОТ : 1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката...

Опис На Производот8cm potted бонсаи Вештачки кактус растенија со вазна постави лажен Цвет десктоп растенијаСостојба : 100% Новиматеријал : Смола+Вештачки растенијатаБоја : како на сликата (4 стилови)Мерење : (за)Вкупно максимална : 21 CM / 8.4"Растенија дијаметар : 11.5 cm / 4.6"Пакување содржина : Смола вазна+Вештачки растенијата *1setАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

Ве молиме изберете бојата што сакате од паѓачкото мени погоре 1 куп вклучуваат 10pcs цвеќиња...

Многу убаво Вештачки розева роза peony цвет свадба булчински букет невестата држи цвеќе деверуша букет ramo де boda noviaМатеријал : вештачка свила peony , трендафил цвеќе, чипка , остава , другиГолемина : diamater е за 24cm .Многу убаво свадба булчински букет , препорачливо !!!Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Опис : Вештачка цвет, свила цвет, multicolorОпис : убави цвеќиња, може да се стави во рокот, шефот на кревет или во почетниот чисто катче,Дневна соба, резервација на соба, пијано врвот, ќе биде малку сценографијата.Бои : Зелена, бела, виолетова, розова,Шампањголемина : цвет Долго 28cm,Цвет глава дијаметар од околу 8.5 cmЦена : без Стакло голема, само за цвеќе...

Опис : Вештачка Зелени Лисја се Зголеми Лист Количина : 100pcs Материјал : пластика и ткаенини Употреба : дома decoratiion DIY Големина : секој компјутер вклучувајќи 6pcs лист, должина околу 19cm, секој оставете : должина околу 5.5 cm ширина околу 3cm

САД$ 9.74 + УСД 5.59 = НÈ Спаси$ 1.04 Оригиналната Цена : Опис : DIY 10"(25cm) Пом Poms Ткиво Хартија Цвет Свадба Партија ДекорацииГолемина : 10" (25cm)Бои : 17 бои се на располагање како што е подолуУпотреба : applicate на свадба / роденден / тема / празник партија, или home / shop / exhibiton декорацииНапомена : ве Молиме да напомена боја бр...

Најновите Крем Вештачки Свадба Булчински БукетиЦвеќиња Пена Топката Трајни Свила Фрли СвадбаБукет за свадба декорацијаМатеријал : Сатен Цвет, Кристално НакитЗа фестивалот : свадба, Нова Година, Божиќ, Денот на Вљубените Фабрика за Продажба...

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетни Материјали : Свила цвеќиња боја : 12 Бои Димензии : Дијаметар на цвеќиња : околу 9 cm (3.5 инчи) Еден цвет главата има 12 слоеви на ливчиња Карактеристики : 1.Вештачка свила рози ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално се допаѓа 2.Совршен за вашата свадба ден / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&роденден декорација или само декорирате вашиот подарок 3.Зголемување на повеќе боја и виталност на вашиот живот ,се направи имате добра месечината секој ден 4.Лесно е да се држи во ѕид или друго место за декорација на вашата свадба...

The детали за производотИме на производ : мини хартија букети од розиБоја : 100% нов висок квалитетГолемина : цвет пречник од 2.5 cmУпотреба : свадба декорација...

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетни Материјали : Свила цвеќиња боја : 12 Бои Димензии : Дијаметар на цвеќиња : околу 9 cm (3.5 инчи) Еден цвет главата има 12 слоеви на ливчиња Карактеристики : 1.Вештачка свила рози ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално се допаѓа 2.Совршен за вашата свадба ден / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&роденден декорација или само декорирате вашиот подарок 3.Зголемување на повеќе боја и виталност на вашиот живот ,се направи имате добра месечината секој ден 4.Лесно е да се држи во ѕид или друго место за декорација на вашата свадба...

~~ Треба да знаете овие важни работи : се Чувствува Круна со шарени Сјајот , совршен за секоја облека! Мерки 4cm висока×Широк 4cm Одлична за 1от роденден на фотографии или како ќе се сретне во плен торби! Тие се супер симпатична за секојдневна облека, или, исто така, ќе се направи голема роденден клипот или Headband...

Вештачки лист,за голема свадба,градина,дома,продавница,ресторан и канцеларијата за декорацијаДолжина : 40cmМатеријал : ПластикаБоја : злато / сребренаПакет се вклучени : 20pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Име На Производ : Свадба Boutonnieresможеби какоMaterail : Сатен Цвет и Дијамантски НакитОколу дијаметар : 7cmние сме фабрикатука аголот на Фабрика шоуве молиме изберете ја вашата потреба боја со број и оставете порака во ред, јас ќе се направи за вашата идејасликата покаже :

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеДолжина : 1523cmКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

вештачки daisyflower главаСостојба : новаматеријали : ткаенина, пластичнидијаметар : стан.3.54cmЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Вештачки МултиОбоени Зголеми Свила Цвеќиња Bounquet Мешани Аранжман,Дома Хотел Опременост На Свадба Декорација(Бела И Жолта) Прибл...

парче парче парче детали за производот 10pcs СТП Реалниот Допир Еден Матични Вештачки Цвеќиња Calla Лилјани за Свадба Букет Boutonniere Дома Мебел Декоративни1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Големина(Должина) : 3 CMБоја : Исто Како Што Сликите Покажуваат

детали за производот1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4) Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.1...

The детали за производотИме на производ : розиБоја : 100% нови, високо квалитетниБоја : 10Големина : цвеќиња 8 см во дијаметарМатеријали : свила и свила платноУпотреба : свадба декорација Corsage, цвет со цвет garlands шапкаТопло прашува : имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување!Сакате повеќе најновите убаво производи, ве молиме да кликнете!!!!!!!! 》》》》

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Големина(Дијаметар) : 35 CMБоја : Исто Како Што Сликите ПокажуваатСовети : Може да се користи за суровини и материјали, рачно изработени честитки, bookmarks (ознаки), притисне цвет слики, фото албуми фото рамки, накит, стакло уметност, пакување, рачно изработени сапун, DIY свеќи.

The детали за производотИме на производ : stamens бери букетБоја : 100% нови висок квалитетМатеријал : бобинки за производство на гипс, мека жица прачка заБоја : деветЦел : роденден да испрати цвеќе, испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, цвеќиња симпатија, цвеќиња фестивал, апарати за домаќинство илуминативниот прослава!Топло прашува : имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување!Сакате повеќе најновите убаво производи, ве молиме да кликнете!!!!!!!!》》》》​