Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Dual Мека На Допир Еден FootswitchБренд : ttoneШколка Големина : 94 * 38.5 * 32милиметриБоја : ЦрвенаСтруктура : 1pcs стерео џек и 2 парчиња еден footswitch

На Пејџ Кликни гитара capo е ефикасна, достапен и лесен за употреба Пејџ собрани години на наградуваниот уметник повратни информации и да излезе со иновативен дизајн со директенцентарнапнатост дизајн кој се елиминира string зуи со повлекување од центарот отколку на страна...

Дигитални JOYO JMT03 Гитара Тјунер / Metronome( е бесшумна ) Клип На (Хроматска, Гитара, Бас, Осетот, Виолина)карактеристики : 1.лесен за употреба клип на тјунер & metronome2.лесно може да се прочитаат полн колор дисплеј3.екранот се ротира 360 степени за лесно да ги видите4.поддршка МИКРОФОНОТ и КЛИП подесување режими5.Тоа може да застане на единица на рамна површина или клип на оваа единица на рамна површина или клип овој uinit врз инструменти.6.Тоа е тјунер, metronome и ДОПРЕТЕ го темпото metronome функции.7.повеќе точни,многу чувствителни и широк работи опсег8.исклучете автоматски за зачувување на батеријата9.високата ценаефикасен тјунер & metronome5.Придвижуван од еден CR2032 копчето батеријата (НЕ се ВКЛУЧУВААТ).Спецификации : Подесување на објектот : Гитара, Бас, Виолина, ukulele, Хроматска1...

Функција : Совршен за замена Акустична / Електрични магнети користење 9v батерија (не се вклучени)Мека фирма случај со предвремените на копче и доаѓа со 2 начин се држиме лента и токаСпецификација : Точка Име : 9 V Батерија Торба за Електрична ГитараБоја : ЦрнаМатеријал : СТППрименливи за : Сите видови на електрична гитараAnswer : ___________________________ Note : Ниту металните контакти ниту батеријата clasps се вклучени во пакет 1 X 9 V Батерија Торба за Електрична Гитара (металните контакти & батеријата clasps не се вклучени)1...

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1...

Функција : 6.3 mm (1 / 4"), Никел позлатен, Lформа, стабилна умрефрлија конекторСе користи за престанок на гитара и инструмент аудио каблиТие се солиден и сигурен, обезбедување на стабилна, долгорочна, непроблематична операцијаОбјектот Специфики : Име : Аудио Кабел КонекторБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : Квалитет На МеталСпецификација : 6.35 mm Приклучок,СтереоПрестанок : Лемење 2 X Аудио Кабел Конектори

Нов и висок квалитет на Отворот големина добро за висок регистар и, исто така, C труба Најдобриот избор за вас, или давање на вашите пријатели е добра идеја За Јамаха или бач, conn и кралот труба Тоа е компјутерски потпомогната дизајн систем и компјутерски контролирани струг работат заедно за да се произведе најпрецизен mouthpieces New и висок квалитетОтворот големина добро за висок регистар и, исто така, C трубаНајдобриот избор за вас, или давање на вашите пријатели е добра идејаЗа Јамаха или бач, conn и кралот трубаТоа е компјутерски потпомогната дизајн систем и компјутерски контролирани струг работат заедно за да се произведе најпрецизен гласноговорнициБоја : ЗлатнаМатеријал : МеталДолжина : 8.6 cm / 3.38"Конектор Надворешниот Дијаметар : 1cm / 0.39"Тежина : 100g / 3.53 озПакетот Вклучува : 1 x Труба Отворот

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Име на производ : Електрична гитара главата железо поклопец лист Материјал : pps Боја : Црна Својства : електрична гитара најчесто користени производи, два модуларни, separable, елиминирање на потребата да се прилагоди на уривање на проблеми, високоодделение удобен и практичен, со три завртки...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1...

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...