Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Проектор Светилки 78696999479 за 3 M X76 / WX66 Проектор Светилка Светилки со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 78696999479 за 3 Mis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Светилка СветилкиЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за 3 M X76 / WX66Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Бесплатен превозот Оригинални Проектор Светилка SPЛАМБА057 со станбен за INFOCIN2112 / IN2114 / IN2116 / IN2192 / IN2194 / IN2196 1)Дел број : СПЛАМБА0532)број на Моделот : За INFOCIN2112 / IN2114 / IN2116 / IN2192 / IN2194 / IN21963)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 180 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Оригиналниот Проектор светилка 5 J.08 G01.001 голи светилка за Ben Q MP730Основни Информации.Објектот 5 J.08 G01.001 Светилка UHP 150 / 200 W 1.0 E20.6 Фитинг за MP730 животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

светилка модел : СП.8 VH01 GC01моќност : 190 W ( PVIP 190 / 0.8 E20.8 )се работи за Optoma : HD141 X EH200 ST GT1080 HD26S316 X316 W316 DX346BR323 BR326 DH1009 итн.животен век : 20003000 часот, некои нови проектори до 4000+ часотгаранција : 180 денови од добие светилкацена за 100% нови оригинални светилка најдобар квалитет.

Оригиналниот проектор крушка светилка UHP200 / 150 W 1.0 за PLCXU73 PLCXU74 PLCXU76 PLCXW55 PLCXC550Модел.NO : UHP200 / 150 W 1.0Номинална моќност : 200 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Светилка тип : гол светилкаПросечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : PLCXU73 PLCXU76 PLCXU84 PLCXW56 PLCXW57 PLCXC550..Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

светилка модел : 5811118436SOT BLFU310 Bсе работи за Optoma : DH1017 EH500 EH501 X600 проекторимоќност : UHP 310 / 245 Wживотен век : за 2000hrsгаранција : 180days од денот на приматеова е 100% нови оригинални светилка со станови , со висока осветленост и долг работен век.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Оригиналниот Проектор Светилка на ЕЗ.JC900.001 ЗА PSW11 K PSX11 S5201 S5201 B S5201 M S5301 WB T111 T111 E T121 EГаранција6 месециБрој На Модел : ЕК.JC900.001Тип На СијалицаUHP190 / 170 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : AC ER PSW11 K / PSX11 / S5201 / S5201 B / S5201 M / S5301 WB / T111 / T111 E / T121 EПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецПревозот Услови : DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок од 24 часа по уплатата Детални СликиГаранцијаГаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета...

Тип : Компатибилни Светилка со Домување (CWH)Дел Број : 72510263Компатибилен со : S500 S500 WIWattage : UHP280 / 245 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Бесплатен Превозот NP17 LP / NSHA260 W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За NE C M300 WS / M350 XS / NPM300 WSБрој На Модел : NP17 LPТип На СијалицаNSHA260 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : NE C M300 WS / M350 XS / NPM300 WS / NPP420 X / P350 W / P420 XПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парче

Бесплатен Превозот UHP 190 / 160 W Оригинални Проектор Светилка RLC057 За View So nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i PJD7583w | PJD7583wiБрој На Модел : RLC057Тип На СијалицаUHP 190 / 160 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : View So nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i |PJD7383wi | PJD7583w | PJD7583wiПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парче

Замена на Проектор Светилка ЕТLAD10000 со ЧИП за PANASONIC PTD10000 / PTDW10000 1)Дел број : ЕТLAD100002)број на Моделот : За PANASONIC PTD10000 / PTDW100003)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 250 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Добар Квалитет За NE C HT1000 / HT1100 / LT200 / LT220 / LT240 Оригинални Проектор Светилка Модул LT60 LPK / NSH220 WБрој На Модел : LT60 LPKТип На СијалицаNSH220 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : NE C HT1000 / HT1100 / LT200 / LT220 / LT240 / LT240 K / LT245 / LT260 / LT260 K / LT265 / LT60 / WT600 / WT600DS84Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парче

ОписВисок квалитет на Проектор светилка POALMP137 за SANYO САЛАДИН XM1000 C со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP137Проектор : За SANYO PLCXM1000 CWattage275 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка POALMP21 за SANYO PLCSU20, PLCSU208 C, PLCSU20 B, PLCSU20 E, PLCSU20 N со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP21Проектор : За SANYO PLCSU20 / PLCSU208 C / PLCSU20 B / PLCSU20 E / PLCSU20 N / PLCSU22 / PLCSU22 B / PLCSU22 E / PLCSU22 N / PLCXU20 / PLCXU20 B / PLCXU20 E / PLCXU20 N / PLCXU21 N / PLCXU22 / PLCXU22 B / PLCXU22 E / PLCXU22 N / PLCX421 NWattage150 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка POALMP36 за SANYO PLC20 / PLCSW20 / PLCXW20 / PLCXW20 B / PLCXW20 E со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP36Проектор : За SANYO PLC20 / PLCSW20 / PLCXW20 / PLCXW20 B / PLCXW20 E / PLCXW20 UWattage150 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор светилка ЕТLAL100 за PANASONIC PTLW25 H / PTLX22 / PTLX26 / PTLX26 H / PTLX30 H со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел ЕТLAL100Проектор : За PANASONIC PTLW25 H / PTLX22 / PTLX26 / PTLX26 H / PTLX30 HWattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписВисок квалитет на Проектор светилка POALMP143 за SANYO PDGDWL2500, PDGDXL2000, PDGDXL2000e со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP143Проектор : За SANYO PDGDWL2500 / PDGDXL2000 / PDGDXL2000eWattage275 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка POALMP142 за SANYO PLCWK2500 / PLCXD2200 / PLCXD2600 / PLCXE34 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP142Проектор : За SANYO PLCWK2500 / PLCXD2200 / PLCXD2600 / PLCXE34 / PLCXK2200 / PLCXK2600 / PLCXK3010 / PLCXD2600 CWattage215 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка POALMP24 за SANYO PLCXP208 C,PLCXP20 N, PLCXP21, PLCXP218 C, PLCXP21 E со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP24Проектор : За SANYO PLCXP17 / PLCXP17 E / PLCXP17 N / PLCXP18 / PLCXP18 E / PLCXP18 N / PLCXP20 / PLCXP208 C / PLCXP20 N / PLCXP21 / PLCXP218 C / PLCXP21 E / PLCXP21 N / PLC21 NWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписВисок квалитет на Проектор светилка POALMP49 за SANYO PLCUF15 / PLCXF42 / PLCXF45 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP49Проектор : За SANYO PLCUF15 / PLCXF42 / PLCXF45Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка POALMP24 за SANYO PLCXP17, PLCXP17 E, PLCXP17 N, PLCXP18, PLCXP18 E со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел POALMP24Проектор : За SANYO PLCXP17 / PLCXP17 E / PLCXP17 N / PLCXP18 / PLCXP18 E / PLCXP18 N / PLCXP20 / PLCXP208 C / PLCXP20 N / PLCXP21 / PLCXP218 C / PLCXP21 E / PLCXP21 N / PLC21 NWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка VT80 LP / 50029923 за NEC VT48, VT49, VT57, VT58, VT59, VT59 BE, VT59 EDU со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел VT80 LP / 50029923Проектор : За NEC VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT48+ / VT49+ / VT59 BE / VT59 EDU / VT48 G / VT49 G / VT57 G / VT58 G / VT59 GWattage150 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

ОписПроектор Светилка ЕТLAF100 ЕТLAP770 за PANASONIC PTFW100 NTU, PTF100 NTU, PTF100 NTEA, PTFW100 NT со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел ЕТLAF100 ЕТLAP770Проектор : За PANASONIC PTFW100 NTU / PTF100 NTU / PTF100 NTEA / PTFW100 NT / PTF100 U / PTF100 NT / PTF200 NTU / PTF200 U / PTF200 / PTFW300 NTU / PTFW300 U / PTF300 NTU / PTF300 U / PTF300 E / PTF300 NTE / PTFW300 E / PTFW430 U / PTFX400 U / PTFW300 WXGA / PTF200 NTEA / PTF300 NTEAWattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Нови Сан јо проектор светилка POALMP79 за Да на ЏЕНИФЕРX4 / ННX4 EБрој На Модел : POALMP79Дел број : 6103155647Сијалица Тип : SHP68 200 WЖивот време : 20003000 ЧасаРабота со : Може на ЏЕНИФЕРX4 / ННX4 E / Сан јо PLCXU41Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори...

Компатибилен Гола Сијалица ННLP15 / 8441 A001 AA за Canon ННX2 ННX2 E Проектор Крушка Светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : ННLP15 8441 A001 AA за Canonis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Canon ННX2, ЛВX2 EСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор светилка : ОДГОВАРА ЗА OPROMA ПРОЕКТОР X600 / EH500 / DH017Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа...

светилка model : PVIP 200 / 0.8 E20.8 за Osramмоќност : 200 Wработа со : Unifi 55 Unifi 55w UF55 UF55 Wживот : околу 2000 часотгаранција : 180day од добие светилкацена за компатибилен светилка со домување, направени од страна на нашата компанија, бренд Starlight.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Компатибилен Гола Сијалица ННLP33 / 4824 B001 за CANON НН7590 Проектор Крушка Светилка без домување Бесплатен ПревозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : ННLP33 4824 B001 за CANONis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за CANON НН7590Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...