Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

2.5 D 9 H Шарени Целосно Покривање Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 4А4 Pro 4 Премиер Redmi Забелешка 4 Про Забелешка 4 X Екран Заштитник Зајакнато Стакло Заштитна Фолија Драги пријатели : ве Молиме внимание! Ве молиме изберете точниот модел! Компатибилен со : (Секој модел е различен ! Ако не знаете како да се избере, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот ! ) Калено Стакло За Redmi Забелешка 4=Redmi Забелешка 4 Про Премиер =Redmi Забелешка 4 X Про (RAM меморија : 4 GB) (SF Helio X20) 5.5 инчи (Не Одговараат За Redmi Забелешка 4 Глобална Верзија) Калено Стакло За Redmi Забелешка 4 X(RAM : 3 GB)=Redmi Забелешка 4 Глобална Верзија (Кученце 625) 5.5 инчен Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 (Не Одговараат За Redmi 4 Global / Индија Верзија) 5.0 инчен Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 X = Redmi 4 X Про Премиер = Redmi 4 Global / Индија Верзија 5.0 инчен Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4А5.0 инчен Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 Про Премиер 5.0 инчен Ако имате било какви проблеми со квалитетот на производот,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да ги задоволи со вас,ви благодарам...

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Oukitel K4000 Калено Стакло Со Висок Квалитет АнтиЕксплозија Тенка Пред Екран Заштитник За Oukitel K4000 Мобилен Телефон Стакло Филм > Калено Стакло Екран Карактеристики >>>1...

За Doogee X30 Калено Стакло 9 H Висок Квалитет Заштитна Фолија Експлозијадоказ LCD Екран Заштитник За Doogee X30 X30 L GuardКарактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

modname=ckeditorЗа Meizu M5c Стакло 9 H 2.5 D Премиум Калено Стакло За Meizu M5c / Meizu Сина Шарм 5c / А5 5.0 инчен Екран Заштитник Филм случајако цел 2 парчиња или повеќе, може да се добијат 6 % сметка off!!!Драг пријател,Забележите овој befor цел : За Превозот : 1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 денаАко вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката ,ве Молиме не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со нас ! ние ќе се прошири и датум на испорака За вас .2.Ако цел вкупната цена Тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина.3.Ако ви треба целосна следење ,ве Молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандард Mesthod", и да додадете на пари за следење .2.5 D : Тоа е помалку од целосна големина,околу 3мм далеку од криви работ,подобра заштита!!! Карактеристики Екстра Чувствителни на Допир Лесна инсталација Нема Меурчиња по инсталацијата Ултра Јасно, 98% транспарентност Забелешка : 1.Нормално време на Испорака за 1530days...

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Калено Време,45 Часа Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш...

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.​МоделКалено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Redmi 4 ПроБрендSeyisoo (100% Оригинални)КарактеристикиАнтиотпечаток, Антинула, Меур Слободни, Многу ОдговорноСуровиниLuoyang СтаклоRadian2.5 D Заоблени РаботБојаHD ТранспарентенКалено Време3.55 ЧасаДебелина0.3 mmСлој6 СлоевиТранспарентностВо 99%Тврдост9 HПакување Детали1*Seyisoo Калено Стакло, 1*Фланелен Боксери Кеси, 1*Микрофибер Крпа, 1*Упатство Налепница1*Wet&Dry Брише, 1*Прашинаапсорбер, 1*Нула Картичка, 1*Упатства, 1*Подарок КутијаИспоракаСо DHL / EMS(37 Работни Дена); од Страна на e Packet(1019 Работни Денови);Од Кина Пост / Ali Express Превозот(1560 Работни Денови);Време На ИспоракаВо Рок Од 2 Работни Дена По Ред ПотврдиПовратни информацииСите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа Сигурно.ГаранцијаДоживотна Гаранција

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.Ве молиме белешки : Xiaomi redmi забелешка 4x е иста како и xiaomi redmi забелешка 4 глобална верзија...

За Doogee Х5 Pro / X6 / Х5 Max Pro / X7 Pro / F5 / F3 / Калено Стакло 9 H 2.5 D Висок Квалитет Заштитник ФилмМоже да имате убаво искуство во нашата продавница ! Карактеристики : 1...

3 D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Заштитна ФолијаЈас tem Тема : карактеристики на Производот : Сосема нов и висок квалитетПреносни и издржлив, лесен, лесно да се носат9 H цврстина криви Антиудар калено стакло.Три пати посилен од редовните PET) филм...

5 компјутери / многу 0.3 mm Калено Стакло За iphone 5s Екран Заштитник Iphone 5 5 C Pelicula Де Vidro за i Phone 5 SE Protetive Филм VerreКарактеристики : 1...

Вовед : Професионални Тешко LCD екран заштитник, се карактеризира со високо ниво на транспарентност, антисудрат,антистареењето и лесна инсталација...

за verre trempe екранот заштитник 0.3 mm HD 9 H калено стакло ecran protecteur guard за sony z1 z2 z3 м2 м4 e4 заштита сме паметен телефон калено стакло производителот, било модел, било која количина, контактирајте со нас, ви благодариме, ние ќе ви понуди фабрика цена...

Со NILLKINКалено Стакло Екран Заштитникза Redmi Забелешка 3 / 4 / 5 / 5 ПроНапомена : Стаклото ќе биде малку помала од екранот .Ве молиме да го потврдите пред место во редот !Благодарам многу! ↓↓9 H Стакло : 9 H+ Pro Стакло :

9 H 0.26 mm 2.5 D АнтиЕксплозија Екран Заштитник Калено Стакло За LG Nex X

За Леново A328 Калено стакло Екран Заштитник 9h 0.26 mm 2.5 Безбедност Заштитна Стакло Филм на A328 T НА 328 Guard Заштита Калено Стакло Екран Карактеристики1...

за google nexстакло заштитник премиум калено стакло 0.3 mm HD на екранот заштитник ecran protecteur за lg nexE980 D821Карактеристики : 1...

02.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 9 Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филмПакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис На Производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.Карактеристики>>> 9 H ЦврстинаСупер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. Oleophobic СлојЈа спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи...

9 H 0.26 mm 2.5 D АнтиЕксплозија Екран Заштитник Калено Стакло За LG X Екран K500