Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

1 Тип на производ : T5 1 LED2 Влезен Напон : DC24 V3 Моќ Дисипација : 0.06 W Max4 Прозрачна Флукс(lm) : 68 LM5...

Забелешка : Има 3 база за вашиот референца, E27 / B22 / E14, ве Молиме да ни остават пораки за основата и напон што ви треба, или ние ќе ги испрати стандардниот модел E27(220 V) за u, ви благодариме !Спецификација на производот : 100% ! Висок Квалитет LED Пченка светилки Интерфејс тип : E27 (може да се избере E14 B22) Напон : AC110130 V / AC220240 V Номинална моќност : 12 W LED Чип Модел : SMD5630 / 5730 ( Моќ на SMD5730 е иста како и SMD5630 е, само малку различен изглед ) LED кол : 42 парчиња светла Боја : Топло Бела / Ладно Бела Осветлување агол : 360° Лумен : 9001000 LM Боја температура : Топло White27003500 K / Ладна White55007000 K Светилка големина : 4* 10.8 cm Нето тежина : 60g Карактеристики : Со 42 Led диоди, таа произведува светла бела,Топло Бела Ладно Бела светлина за избор ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Предмет : G4 Led Светло2 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 10pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светлина Бела и 3500 K топло бела со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на сијалица ,6400k Ден Светло Бела боја со G4 Фитинг , Одговара на Стандард GU53 / MR16 / MR11 ...

Напон : AC / DC1016VActual моќ : 1.01.2 WИнтерфејс : G4Материјал Наука : Силика гелПрозрачна агол : 360°Нето тежина : 2.0 g±1LED број : 1x0705 COBПрозрачна флукс : 90100lmЗатемнување : никојСветлина ефикасност : 90100lm / WГолемина : 30.5×9.6 mm±1Емитуваат Боја : Кул бело : 60006500 KТопло бела : 28003000 K

20 MM Мушка површината LED леќа со носителот 15 25 30 45 60 90 120 степен led леќа со заградата држач за висока моќност 1 W 3 W светилки 5 WДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Монистра ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

напојување : 12wдолжина : 600mmпрозрачна флукс : 1300lmLED type : smd2835Температура на бојата : 27006500k прилагодлива температура на бојата со далечински управувачвлезен напон : AC90260 VФактор на моќ : >0.9CRI>80Зрак Агол : >160 степенКонтрола на Далечина : >20 милиониМатеријал : Алуминиумски+PC покритиеПакување : еден led цевка со еден далечинскиФункција : осветленост и боја температура се прилагодува со далечински управувач

1 Pcs Ултра Висока Лумен 4014 SMD LED Пченка Сијалица E27 E14 12 W 18 W 25 W 30 W 220 V LED светилка светлина Лустерот 36 LEDs 56 LEDs 72 LEDs 96 LEDsДо 2015 Најновите Супер Светло 4014 SMD 36 LED 138 LED Пченка Сијалица Карактеристики Ниска потрошувачка, висока осветленост...

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Спецификација : МоделТопло белаЛадно белаНапонГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100265 VМоќност5wLed чиповиSMD2835Led количина24pcsKelvin2800k6500kЛумен340370 LMТело материјалАлуминиумDimmableНикојCRIПовеќе од 80Зрак агол60Функција : > Штедење енергија повеќе од 90% од обичните светилки.> Без Мешање рф.> Без жива или други опасни материјали.> Совршени за дневна соба, сала, канцеларија, продавница, супер пазарот, хотел итн.> Ниска потрошувачка, висока осветленост.> 1pcs LED светлото на рефлекторите1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Опис На Производот : Модел : T45 Злато Багра Тубуларна LED Долго ФиламентГолемина : 45*125 MM(1.8*4.9 Инчи)Материјал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E26 E27 БазаТемпература на бојата : Супер топло 2200 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 6 W(Dimmable)Лумен : 500600lmЖивот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

led сијалица со вжарено гроздобер,верверица кафез сијалица,декоративни светилки со вжарено st64 e27 110v,lampadine led сијалица, lumiled,гроздобер led сијалица dimmable,led сијалица со вжарено lumiled,предводена pendant светла светилки дневна соба модерен светла,декоративни led светла странични светлина,fireworks, led,гроздобер lumiled led сијалица

Функција : Мвр.Светлината 2.4 G RF Пренос Техника Безжична интуитивен допир далечински управувач Ефективни примање на дистанца речиси 30m Светлината адаптација : 1%100% Стилски дизајн, лесно ракување Енергијазаштеда, животната срединапријателски, рециклираат 2.4 Ghz Безжична Бела LED Сијалица едноставно сијалица може да работи со Боја Температура далечински управувач, или од страна на IOS или Android Апликација преку Wifi адаптерот...

Опис На Производот : Модел : C35 Злато Багра Пламен Совет LED ФиламентГолемина : 35*90 MMМатеријал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E12 E14 БазаТемпература на бојата : Супер топло 2200 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 4 W(Dimmable)Лумен : 300400lmЖивот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Smart IC SMD LED Монистра Чипови Светилка 10 W 20 W 30 W 50 W 90 W Светлина Чип Монистра 220 V 230 V За DIY LED Flood Light Ладно Бела Топло Бела

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G9 Напон : AC200240v W : 8 W LED Кол : SMD 301 Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.Спакувани Безбедно во Меур Торба.ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

tures : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G9 Напон : AC200240 V W : 6 W LED Кол : SMD 3014 светла боја : Топло бела Големина : 16cm x49cmСпакувани Безбедно во Меур Торба.ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Светилки Преносни Шатор Светлина 12v DC LED Сијалица е производ со Високо Количество SMD5730 LED Чипови...

9 W 220 V / AC 110 V E27 / B22 LED Светилки Вградени на алуминиум одборКанцеларијата за Домашна LED СветПрепорачуваме оваа 220v E27 / B22 алуминиум светилка,тоа е одговара за било затворен осветлување, без разлика дали тоа е спална соба, дневна соба, канцеларија, трговски центри и замена светилки апликации...

Г4 SMD LED Светилка 3014 DC 12 V / AC напон 220 V 110 V 1 W 3 W 5 W 6 W 7 W го Замени 30 W / 60 W Халоген Светилка 360 Зрак Агол LED Lampada Сијалица 1 PcsОписи : Supprise!Нарачката е повеќе од 10 парчиња(вклучува 10 ПАРЧИЊА),дополнителни 5% попуст...