#htmlcaption1

6 КОМПЈУТЕРИ x LM8 UU Линеарна Стапка За 8мм Род Rep Rap 3 D Печатач Prusa Mendel Висок КвалитетИме Линеарна Топката Имајќи Состојба 100% Сосема нов Модел LM8 UU Домување Материјал : Gcr15 челик, зацврстуваат Топка : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен Кафез : Инженерство пластика Главните димензии ID : 8ММ,OD : 15 MM,Должина : 24 MM Количество 6 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУВе Молиме Имајте Во Предвид : Секој Пакет Вклучува : 6 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ LM8 UU Ние Произведуваме Целосна Серија На Линеарни Имајќи : LM,LME,LML, LMOP,LMAJ,LMF,LMK...

Опис : F678zz Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 12 x 3,5 мм Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само paypal за плаќање...

Опис : F689zz Заштитените Модел Страната Поаѓајќи од 3 x 8 x 3мм Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само paypal за плаќање...

Опис : HK202720 TA2020 Двоен Начин Игла Имајќи 20mmx27mmx20mm Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само paypal за плаќање Превозот Опис : Објектот ќе биде предаден, од воздухопловната рок од 48 часа по целосната уплата...

Опис : R82 RS Гума Печат Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 1 / 2" x 1 1 / 8" x 5 / 16" Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само за плаќање...

modname=ckeditorДраги мој пријател, добар ден~ Ова е нестандардни лого , Модел Големина е : Внатрешен Дијаметар : 12 mm Надворешен Дијаметар : 30 mm Дебелина : 8 mm, За велосипеди тркала, мотор или специјална опрема, Квалитет на Одделение ABEC1...

започнетекрајотМодел6701 ZZДимензииСоздаден (d)12ммДијаметар (D)18ммШирина (Б)4ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака'

започнетекрајот635 635 ZZ 6352 Z 635 Z R1950 ZZ 80035 5*19*6 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи 50pcs / многуМАТЕРИЈАЛ : челик

JQ Лежишта 10pcs S6901 ZZ SS6901 ZZ SB6901 ZZ Нерѓосувачки Челик 440 C Длабоко Ритам Топката Имајќи 12x24x6mm 6901 61901Модел : 6901 ZГолемина : 12*24*6 MMНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

започнетекрајот'Модел16212 RSДимензииСоздаден (d)12.7ммДијаметар (D)34.925ммШирина (Б)11.112ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

започнетекрајотМодел633 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)13ммШирина (Б)5ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

започнетекрајотМодел MR85ГОЛЕМИНА(mm)d5D8Б2.5Нето Тежина : 0.001 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување слики'

започнетекрајотF604 ZZ F605 ZZ F606 ZZ F607 ZZ F608 ZZ F623 ZZ F624 ZZ F625 ZZ F626 ZZ F634 ZZ F635 ZZ Flagne Имајќи 3 D печатач посебниF604 ZZ ГОЛЕМИНА : 4*12*4mm Страната ID : 13.5 мм Страната Т : 1mmF605 ZZ ГОЛЕМИНА : 5*14*5mm Страната ID : 16mm Страната Т : 1mmF606 ZZ ГОЛЕМИНА : 6*17*6mm Страната ID : 19mm Прирабница T : 1.2mmF607 ZZ ГОЛЕМИНА : 7*19*6mm Страната ID : 22mm Прирабница T : 1.5mmF608 ZZ ГОЛЕМИНА : 8*22*7mm Страната ID : 25мм Прирабница T : 1.5mmF623 ZZ ГОЛЕМИНА : 3*10*4mm Страната ID : 11.5 мм Страната Т : 1mmF624 ZZ ГОЛЕМИНА : 4*13*5mm Страната ID : 15mm Страната Т : 1mmF625 ZZ ГОЛЕМИНА : 5*16*5mm Страната ID : 18mm Страната Т : 1mmF626 ZZ ГОЛЕМИНА : 6*19*6mm Страната ID : 22mm Прирабница T : 1.5mmF634 ZZ ГОЛЕМИНА : 4*16*5mm Страната ID : 18mm Страната Т : 1mmF635 ZZ ГОЛЕМИНА : 5*19*6mm Страната ID : 22mm Прирабница T : 1.5mm

започнетекрајотF689 ZZ ABEC1 (10 PCS) 9x17x5 MM Flanged Топката Лежишта F618 / 9 ZZ '

започнетекрајотМоделR4 2 RSГОЛЕМИНА(mm)d1 / 4D5 / 8Б0.196Нето Тежина : 0.11 килограмиМатеријал ИМАЈЌИ челикDeliverydate37 Дена

започнетекрајотПредмет : 6826 M месинг кафезТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : ОтворенаПодмачкување : Само Подмачкано (нафта)Димензии : 130x 165x18 mmID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 130mmOD (надворешен дијаметар) : 165mmШирина / Висина / дебелина : 18mmКоличина : 1 Лого

започнетекрајотЈас tem : 6824 M Месинг кафезТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : ОтворенаПодмачкување : Само Подмачкано (нафта)Димензии : 120x 150x16 mmID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 120mmOD (надворешен дијаметар) : 150mmШирина / Висина / дебелина : 16mmКоличина : 1 Лого

започнетекрајотМоделMR1052 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

започнетекрајот'Модел16202 RSДимензииСоздаден (d)11.112ммДијаметар (D)34.925ммШирина (Б)11.112ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE3.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

започнетекрајотМоделF696 ZZДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)15ммПрирабница дијаметар(Д1)17ммШирина (Б)5ммПрирабница ширина (Ц1)1.2ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15) '

започнетекрајотМодел6305 ZZДимензииСоздаден (d)25ммДијаметар (D)62ммШирина (Б)17ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испорака

започнетекрајот1pc 7mm ширина линеарна водич железнички 100mm MGN7 + 2pc MGN MGN7 C Блокови превоз за CNC'

започнетекрајотПредмет : 6826 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)Димензии : 130x 165x18 mmID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 130mmOD (надворешен дијаметар) : 165mmШирина / Висина / дебелина : 18mmКоличина : 1 Лого

започнетекрајотJDB6580 / JDB658080 (ID*OD*L=65*80*80mm) Oilless Имајќи| Selfлубрикант импрегнирани графит Месинг / Бакар Страната черупка

започнетекрајот6302 6302 ZZ 63022 Z 6302 Z 80302 15*42*13 mm Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 10pcs / многуМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

започнетекрај"Модел6809 2 RSГОЛЕМИНА(mm)d45D58Б7Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена