Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Опис : Капацитет : 88 WHНапон : 15 VБатерија Тип : LiIonМобилен : Направени во Кореја, со висок квалитет гаранцијаБоја : ЦрнаСостојба : Замена на Батеријата ( 100% Сосема Нов, 2 години гаранција!)Го Замени Дел Број : A42 N1403 A42 LM93 4 ICR19 / 662Компатибилен Лаптоп Модел : За ASРОГ G751 JY G751 JM G751 JT GFX71 JY GFX71 JTСлики : Превозот Информации : 1.Објектите ќе бидат испратени во рок од 7 дена по извршено плаќање и потврдено од страна на Aliexpress Систем.2.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

Почитувани клиентиНашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад воРусија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот...

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Лаптоп Компатибилни Моделиза да се Стремат E11 за да се Стремат E3111 за да се Стремат E3112 за да се Стремат ES1 за да се Стремат ES1111 за да се Стремат ES1111C0 A7 за да се Стремат ES1111C138 за да се Стремат ES1111C188 за да се Стремат ES1111C827 за да се Стремат ES1420 за да се Стремат V11 за да се Стремат V3111 за да се Стремат V3112 за да се Стремат V5122 PЛаптоп Дел броевиШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов ЛитиумЈонска батерија 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи...

Купи Белешки : Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P / N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија...

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов ЛитиумЈонска батерија 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи...

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ РешениеВи посакувам среќен Ешопинг искуство![Специјална Цена] Вистински Батеријата за ASX301 X301 A X301 U X401 X401 A X401 U A31X401 A32X401 10.8 VОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : ЗА ASA31X401 A32X401 A41X401 A42X401 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За ASF301 Серија F301 A Серија F301 A1 Серија F301 U Серија F401 Серија F401 A Серија F401 A1 Серија F401 U Серија F501 Серија F501 A Серија F501 A1 Серија F501 U Серија S301 Серија S301 A Серија S301 A1 Серија S301 U Серија S401 Серија S401 A Серија S401 A1 Серија S401 U Серија S501 Серија S501 A Серија S501 A1 Серија S501 U Серија X301 Серија X301 A Серија X301 A1 Серија X301 U Серија X401 Серија X401 A Серија X401 A1 Серија X401 U Серија X501 Серија X501 A Серија X501 A1 Серија X501 U СеријаПревозот : 1...

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 vКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!2600 MAH Лаптоп со батерија За AsA31K53 A32K53 A41K53 A42K53 A43 A53 A54 A83 K43 K53 P43 P53 X43 X44 X53 X54 X84 X43 U A54 CОваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за AsA31K53 A32K53 A41K53 A42K53 Оваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве модели : за AsA43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SVSX097 V X53 SVSX111 V X53 SVSX117 V X53 SVSX132 V X53 SVSX173 V X53 SVSX179 V X53 SVSX200 V X53 SVSX213 V X53 SVSX214 V X53 SVSX218 V X53 SVSX231 V X53 SVSX246 X53 SVSX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Трговија на големо Батеријата За IBM Lenovo Think Pad X200 X201 Таблета ASM 42 T4563 42 T4565 42 T465743 R9257 43 R9256 42 T4564 FRU 42 T4657 FRU 42 T4658 ASM 42 T4565ЗА ЛЕНОВО ЗА THINKPAD X200 Таблета ЗА THINKPAD X200 Таблета 2263 ЗА THINKPAD X200 Таблета 2266 ЗА THINKPAD X200 Таблета 4184 ЗА THINKPAD X200 Таблета 7448 ЗА THINKPAD X200 Таблета 7449 ЗА THINKPAD X200 Таблета 7450 ЗА THINKPAD X200 Таблета 7453 ЗА THINKPAD X200 Таблета серија ЗА THINKPAD X200t ЗА THINKPAD X201 Таблета ЗА THINKPAD X201t X201 ТАБЛЕТА

Капацитет : 41.4 ПОТНапон : 14.4 VДел Број : LA04, LA04041, LA04041 DF, F3 B96 AA, HSTNNUB5 M, HSTNNUB5 N, HSTNNIB5 S, HSTNNYB5 M, HSTNNY5 BV, 728460001Одговара Лаптоп Модел : за HP Павилјон 14 Серија за HP Павилјон 15 Серија за HP Павилјон 14 Touch Smart Серија за HP Павилјон 15 Touch Smart Серија за HP 248 Серија за HP 248 G1 Серија за HP 340 Серија за HP 340 G1 Серија за HP 350 Серија за HP 350 G1 Серија ПАВИЛЈОН 14N000 14N000 EJ 14N000 SA 14N000 SC 14N001 AX 14N001 TU 14N001 TX 14N002 AX 14N002 TU 14N002 TX 14N003 EJ 14N003 LA 14N003 TX 14N004 AX 14N004 TU 14N005 AX 14N005 LA 14N005 TU 14N005 TX 14N006 AX 14N007 AX 14N007 LA 14N007 TU 14N008 TU 14N009 AX 14N009 LA 14N009 TU 14N010 AX 14N010 BR 14N010 SX 14N011 EX 14N011 SX 14N012 AU 14N012 AX 14N012 EO 14N013 AX 14N013 LA 14N013 TU 14N014 EE 14N014 SE 14N014 TU 14N015 TU 14N016 EO 14N016 TX 14N017 TU 14N018 TU 14N020 BR 14N020 LA 14N020 TU 14N021 LA 14N021 TU 14N022 TX 14N024 TU 14N024 TX 14N025 TX 14N026 LA 14N027 TX 14N028 LA 14N028 TU 14N028 TX 14N029 LA 14N029 TX 14N030 BR 14N030 LA 14N030 TX 14N031 TX 14N035 TX 14N036 LA 14N036 TX 14N037 TX 14N038 TX 14N040 BR 14N040 EF 14N040 TX 14N041 SF 14N042 TU 14N043 TU 14N044 TU 14N045 TU 14N046 TU 14N047 TU 14N048 TU 14N049 TU 14N050 BR 14N053 TU 14N054 TU 14N055 TX 14N059 TX 14N060 TX 14N061 TX 14N063 TX 14N064 CA 14N065 TX 14N066 TX 14N067 TX 14N073 TX 14N074 TX 14N075 TX 14N076 TX 14N200 14N200 EJ 14N200 SF 14N201 AX 14N201 ST 14N201 TU 14N201 TX 14N202 AX 14N202 LA 14N202 SS 14N202 TX 14N203 LA 14N203 SP 14N203 SX 14N203 TU 14N204 AX 14N204 EJ 14N204 NR 14N204 SP 14N205 AX 14N206 AX 14N206 TX 14N207 AX 14N207 LA 14N207 TX 14N208 AX 14N208 TX 14N209 AX 14N209 LA 14N210 TU 14N210 TX 14N211 SX 14N211 TU 14N212 TU 14N212 TX 14N213 TU 14N213 TX 14N214 TU 14N214 TX 14N215 TU 14N215 TX 14N216 TU 14N216 TX 14N217 TU 14N217 TX 14N218 TU 14N218 TX 14N219 TU 14N219 TX 14N220 LA 14N220 SW 14N220 TU 14N221 TU 14N222 TU 14N223 TU 14N224 TU 14N224 TX 14N225 TU 14N225 TX 14N226 TU 14N226 TX 14N227 TU 14N227 TX 14N228 TU 14N229 TU 14N230 LA 14N230 TU 14N231 TU 14N231 TX 14N232 TU 14N233 TU 14N233 TX 14N234 TU 14N235 TU 14N235 TX 14N236 TU 14N236 TX 14N237 TU 14N237 TX 14N238 TU 14N238 TX 14N239 TU 14N239 TX 14N240 LA 14N240 TU 14N240 TX 14N241 TU 14N241 TX 14N242 TX 14N243 TX 14N244 TX 14N245 TX 14N246 TX 14N248 NF 14N248 TX 14N249 NF 14N250 EO 14N250 TX 14N251 TX 14N252 TX 14N253 TX 14N254 TX 14N255 TX 14N257 TX 14N258 TX 14N260 TX 14N261 TX 14N262 TX 14N263 TX 14N264 TX 14N265 TX 14N266 TX 14N267 TX 14N268 TX 14N269 TX 14N270 TX 14N271 TX 14N272 TX 14N273 TX 14N274 TX 14N275 TX 14N276 TX 14N277 TX 14N278 TX 14N279 TX 14N280 TX 14N281 TX 14N282 TX 14N283 TX 14N284 TX 14N285 TX 14N286 TX 14N287 TX 14N288 TX 14N289 TX 14N290 TX 14N291 TX 14N292 TX 14N293 TX 14N294 TX 14N295 TX 15N000 15N000 EIA 15N000 EU 15N000 SH 15N000 SIA 15N000 SP 15N000 SQ 15N000 SR 15N000 SS 15N000 SX 15N001 EB 15N001 ED 15N001 EO 15N001 LA 15N001 SB 15N001 SH 15N001 SK 15N001 SM 15N001 SO 15N001 SQ 15N001 SR 15N001 SS 15N001 SU 15N001 SX 15N001 TX 15N002 ED 15N002 EIA 15N002 EJ 15N002 ET 15N002 EU 15N002 LA 15N002 SH 15N002 SIA 15N002 SK 15N002 SM 15N002 SO 15N002 SQ 15N002 SR 15N002 ST 15N002 SU 15N002 SX 15N002 TU 15N002 TX 15N003 EB 15N003 EIA 15N003 EK 15N003 SB 15N003 SC 15N003 SH 15N003 SIA 15N003 SK 15N003 SQ 15N003 SR 15N003 ST 15N003 SX 15N003 TU 15N003 TX 15N004 EH 15N004 EJ 15N004 EU 15N004 SP 15N004 SR 15N004 ST 15N004 SX 15N004 TU 15N004 TX 15N005 EH 15N005 EJ 15N005 EK 15N005 EZ 15N005 SA 15N005 SC 15N005 SG 15N005 SK 15N005 SP 15N005 SR 15N005 SS 15N005 ST 15N005 SX 15N005 TX 15N006 AX 15N006 EK 15N006 SA 15N006 SK 15N006 SM 15N006 SR 15N006 SS 15N006 SV 15N007 AX 15N007 EE 15N007 EG 15N007 EJ 15N007 EP 15N007 EZ 15N007 SE 15N007 SG 15N007 SP 15N007 SR 15N007 SS 15N007 TU 15N008 AU 15N008 AX 15N008 ED 15N008 EK 15N008 EX 15N008 SB 15N008 SC 15N008 SK 15N008 SO 15N008 SR 15N008 SS 15N008 SX 15N008 TU 15N008 TX 15N009 AU 15N009 AX 15N009 ED 15N009 EE 15N009 EK 15N009 EX 15N009 SE 15N009 SR 15N009 SX 15N009 TU 15N009 TX 15N010 AU 15N010 AX 15N010 EK 15N010 EM 15N010 EZ 15N010 SK 15N010 SR 15N010 TU 15N010 TX 15N010 N011 AU 15N011 AX 15N011 EK 15N011 SC 15N011 SK 15N011 SR 15N011 SS 15N011 TU 15N011 TX 15N012 AU 15N012 EG 15N012 NR 15N012 SG 15N012 SQ 15N012 SS 15N012 ST 15N012 TU 15N012 TX 15N013 AU 15N013 AX 15N013 CA 15N013 EE 15N013 EK 15N013 ER 15N013 SA 15N013 SE 15N013 SK 15N013 SQ 15N013 ST 15N013 TX 15N014 AU 15N014 AX 15N014 ED 15N014 EE 15N014 ES 15N014 NR 15N014 SA 15N014 SE 15N014 SK 15N014 SS 15N014 ST 15N014 TU 15N014 TX 15N015 AX 15N015 EE 15N015 ET 15N015 SE 15N015 SO 15N015 ST 15N015 TU 15N016 AX 15N016 EZ 15N016 TU 15N017 AX 15N017 EO 15N017 SG 15N017 SS 15N017 TU 15N017 TX 15N018 AX 15N018 EA 15N018 SA 15N018 SC 15N018 SS 15N018 TU 15N018 TX 15N019 AX 15N019 TU 15N019 TX 15N019 WM 15N020 AX 15N020 CA 15N020 EE 15N020 NR 15N020 SE 15N020 SG 15N020 SIA 15N020 TU 15N020 TX 15N021 EE 15N021 SE 15N021 SF 15N021 SG 15N021 TX 15N022 SX 15N022 TX 15N023 SM 15N023 SY 15N023 TU 15N024 EE 15N024 ES 15N024 SE 15N024 SM 15N024 SS 15N024 TU 15N024 TX 15N025 EB 15N025 EE 15N025 SE 15N025 SW 15N025 SX 15N025 TU 15N025 TX 15N026 EO 15N026 ER 15N026 SA 15N026 SE 15N026 SR 15N026 TU 15N027 EE 15N027 ER 15N027 SE 15N027 SR 15N027 SX 15N027 TX 15N028 EE 15N028 EG 15N028 ER 15N028 SE 15N028 SG 15N028 SR 15N028 TU 15N028 TX 15N028 N029 EE 15N029 ER 15N029 SF 15N029 SG 15N029 SR 15N029 SS 15N029 SX 15N029 SY 15N029 TU 15N029 TX 15N030 CA 15N030 EE 15N030 EZ 15N030 SA 15N030 SE 15N030 SM 15N030 SR 15N030 TX 15N030 N031 EA 15N031 EE 15N031 ER 15N031 SA 15N031 SE 15N031 SF 15N031 SG 15N031 SR 15N031 TX 15N032 EA 15N032 EE 15N032 ER 15N032 SA 15N032 SE 15N032 SF 15N032 SO.

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!4400m Ah VK04 Лаптоп со Батерија За HP Павилјон Sleekbook 14t 15z HSTNNDB4 D HSTNNYB4 D 694864851 TPNQ115 Q114Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За HP 694864851 HSTNNYB4 D 695192001 HSTNNYB4 M H4 Q45 AA HSTNNPB5 S HSTNNYB4 D HSTNNDB4 D VK04 VOLKS Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За HP Павилјон 14 Серија Павилјон 14t Серија Павилјон 14z Серија Павилјон 15 Серија Павилјон 15t Серија Павилјон 15z Серија Павилјон Sleekbook 14 Серија Павилјон Sleekbook 14b000 Павилјон Sleekbook 14b000eo Павилјон Sleekbook 14b000ex Павилјон Sleekbook 14b000sg Павилјон Sleekbook 14b000ss Павилјон Sleekbook 14b000sx Павилјон Sleekbook 14b001au Павилјон Sleekbook 14b001ea Павилјон Sleekbook 14b001ek Павилјон Sleekbook 14b001sa Павилјон Sleekbook 14b001tx Павилјон Sleekbook 14b002au Павилјон Sleekbook 14b002ea Павилјон Sleekbook 14b002eo Павилјон Sleekbook 14b002sk Павилјон Sleekbook 14b002tx Павилјон Sleekbook 14b003au Павилјон Sleekbook 14b005au Павилјон Sleekbook 14b006au Павилјон Sleekbook 14b006tu Павилјон Sleekbook 14b008tu Павилјон Sleekbook 14b009tu Павилјон Sleekbook 14b010au Павилјон Sleekbook 14b010tu Павилјон Sleekbook 14b010Павилјон Sleekbook 14b012tu Павилјон Sleekbook 14b013au Павилјон Sleekbook 14b013cl Павилјон Sleekbook 14b013nr Павилјон Sleekbook 14b014au Павилјон Sleekbook 14b014tu Павилјон Sleekbook 14b015dx Павилјон Sleekbook 14b017cl Павилјон Sleekbook 14b017nr Павилјон Sleekbook 14b019Павилјон Sleekbook 14b020es Павилјон Sleekbook 14b022au Павилјон Sleekbook 14b023au Павилјон Sleekbook 14b023tu Павилјон Sleekbook 14b026au Павилјон Sleekbook 14b028au Павилјон Sleekbook 14b028tu Павилјон Sleekbook 14b029au Павилјон Sleekbook 14b029tu Павилјон Sleekbook 14b030tu Павилјон Sleekbook 14b030tx Павилјон Sleekbook 14b031tu Павилјон Sleekbook 14b031tx Павилјон Sleekbook 14b031Павилјон Sleekbook 14b032tx Павилјон Sleekbook 14b033ca Павилјон Sleekbook 14b034tu Павилјон Sleekbook 14b035tu Павилјон Sleekbook 14b050tu Павилјон Sleekbook 14b051tu Павилјон Sleekbook 14b052tu Павилјон Sleekbook 14b053tu Павилјон Sleekbook 14b054tu Павилјон Sleekbook 14b056tu Павилјон Sleekbook 14b057tu Павилјон Sleekbook 14b070ed Павилјон Sleekbook 14b090sd Павилјон Sleekbook 14b106au Павилјон Sleekbook 14b109tx Павилјон Sleekbook 14b110sa Павилјон Sleekbook 14b145tx Павилјон Sleekbook 14b151tu Павилјон Sleekbook 14t Серија Павилјон Sleekbook 14z Серија Павилјон Sleekbook 14zb000 Павилјон Sleekbook 15 Серија Павилјон Sleekbook 15b000ed Павилјон Sleekbook 15b000ej Павилјон Sleekbook 15b000em Павилјон Sleekbook 15b000es Павилјон Sleekbook 15b000et Павилјон Sleekbook 15b000ev Павилјон Sleekbook 15b000sh Павилјон Sleekbook 15b000sm Павилјон Sleekbook 15b000sq Павилјон Sleekbook 15b000ss Павилјон Sleekbook 15b001ee Павилјон Sleekbook 15b001eia Павилјон Sleekbook 15b001em Павилјон Sleekbook 15b001eo Павилјон Sleekbook 15b001eu Павилјон Sleekbook 15b001ev Павилјон Sleekbook 15b001se Павилјон Sleekbook 15b001sh Павилјон Sleekbook 15b001sia Павилјон Sleekbook 15b001ss Павилјон Sleekbook 15b001su Павилјон Sleekbook 15b001tu Павилјон Sleekbook 15b002ed Павилјон Sleekbook 15b002ee Павилјон Sleekbook 15b002ej Павилјон Sleekbook 15b002ek Павилјон Sleekbook 15b002em Павилјон Sleekbook 15b002eq Павилјон Sleekbook 15b002ev Павилјон Sleekbook 15b002se Павилјон Sleekbook 15b002sh Павилјон Sleekbook 15b002sk Павилјон Sleekbook 15b002sm Павилјон Sleekbook 15b002sq Павилјон Sleekbook 15b002sx Павилјон Sleekbook 15b002tu Павилјон Sleekbook 15b002tx Павилјон Sleekbook 15b003ee Павилјон Sleekbook 15b003eia Павилјон Sleekbook 15b003em Павилјон Sleekbook 15b003eu Павилјон Sleekbook 15b003ev Павилјон Sleekbook 15b003se Павилјон Sleekbook 15b003sh Павилјон Sleekbook 15b003sia Павилјон Sleekbook 15b003sq Павилјон Sleekbook 15b003tu Павилјон Sleekbook 15b003tx Павилјон Sleekbook 15b004ev Павилјон Sleekbook 15b004tu Павилјон Sleekbook 15b005ej Павилјон Sleekbook 15b005el Павилјон Sleekbook 15b005tu Павилјон Sleekbook 15b006ed Павилјон Sleekbook 15b006ee Павилјон Sleekbook 15b006eo Павилјон Sleekbook 15b006se Павилјон Sleekbook 15b007ee Павилјон Sleekbook 15b007se Павилјон Sleekbook 15b007sx Павилјон Sleekbook 15b008ee Павилјон Sleekbook 15b008se Павилјон Sleekbook 15b008tu Павилјон Sleekbook 15b008tx Павилјон Sleekbook 15b009ee Павилјон Sleekbook 15b009se Павилјон Sleekbook 15b009ss Павилјон Sleekbook 15b009tu Павилјон Sleekbook 15b010ej Павилјон Sleekbook 15b010es Павилјон Sleekbook 15b010et Павилјон Sleekbook 15b010ew Павилјон Sleekbook 15b010ss Павилјон Sleekbook 15b010st Павилјон Sleekbook 15b010sw Павилјон Sleekbook 15b010t Павилјон Sleekbook 15b010tx Павилјон Sleekbook 15b010Павилјон Sleekbook 15b011et Pa.

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

Како да се цел на батеријата? Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага оригинална батерија модел...

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

Опис : Капацитет : 43 WhНапон : 11.4 VБатерија Тип : LiionМобилен : произведено во Кина, со висок квалитет гаранцијаБоја : ЦрнаСостојба : Замена на Батеријата ( 100% Сосема Нов, Слободен 2 години гаранција!)Го Замени Дел Број : CI03 XL HSTNNUB6 QКомпатибилен Лаптоп Модел : За Pro Book HP 640 645 650 655 G2 СеријаСлики : Превозот Информации : 1.Објектите ќе бидат испратени во рок од 7 дена по извршено плаќање и потврдено од страна на Aliexpress Систем.2.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...