#htmlcaption1

Романтични Градина Модели Смета Крстот Бод 11 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парчеНа зајдисонце сценографијата Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче пурпурна лале вазна, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Поставува Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче верверица, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Поставува Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче Ангел свиња, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парчеВерски слика(1) ангел Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела цвет патот во шумата DMC теми Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

стаМраз И Оган (full везови) Сликарство се Сметаат за Печатење На Платно DMC 14 CT 11 CT Кинески Крстот Бод Везана Поставува КрстбодГолемина : 44 cm*58cm (14 CT )56cm*74cm (11 CT )Quatity на теми боја : 32 бојаБоја : Бела боја (Embroidering Крпа )Материјал : 100% ПамукПакет : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла, Скицата( не надвор рамка )Акции : Во ПаркAnswer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

На кои сакаат дрво DMC Крстот Бод 11 CT 14 CT DIY Везана Смета Кина Крстот Бод Колекции За Везови Дома ДекорСоздавање На Богатство! DMC 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Занаети трговија на Големо и Мало парчеБожиќ Снег! DIY dmc 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Комбинација на Големо парчеЗлатна Есен (6)! DIY 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Комбинација на Големо парчеЕсенски Сценарија (3)! DMC 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Занаети трговија на Големо парчеПтици " Твитер и Мирис на Цвеќиња 3)!DIY 14 CT Смета Крстот Бод во Собата За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени парчеБродови на Пустината! DIY 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови Игли за Плетење Занаети трговија на Големо и Мало парчеСлободно Време!DIY 14 CT 11 CT Смета Крстот Бод Поставува За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Занаетчиски трговија на Големо и Мало парчеЕзерцето Страна На Кабината! 11 CT Смета Крстот Бод Поставува За Везана Везови Игли за Плетење рачно изработени Занаетчиски трговија на Големо и Мало парчеДимензии : 74cm*52cm (14 CT )91cm*64cm (11 CT )Answer : ___________________________ Note : 14 КАРАТНО тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

Радост недела На Снежните Ноќ На Божиќ Модел се Смета Печат Крстот Бод како Божиќ или ноќта на Вештерките подарок за деца и пријателиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...