Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Драг пријател,ако сакате да engrave вашето лого,името и телефонскиот број на keychain, треба да го додадете $0.8 за гравирање,ве молиме да плаќаат пари за гравирање на линкот подолу,ви благодариме!Драг пријател, ако сакате да писмо вашиот телефонски број на сопственинаправи метал картичка,ве молиме изберете SET 2,јас ќе писмо за вас слободно,ви благодариме!Употреба на методПочитувани,ако сакате да се купи на подарок кутија,ве молиме да плаќаат пари во линкот подолу,ви благодариме!Повеќе Производи(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant Големина : 4.5*5.1 cm Вкупна должина : 10.5 см Тежина : 51g

Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација keychain Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок.Ова е одличен роденденски подарок! Опис : Материјал : Алуминиум големина : 3cm Хороскопски симболи : Јарец : 22 декември 19 јануари Водолија : 20 јануари 18 февруари Риби : 19 февруари 20 Март Овен : 21 Март 19 април Бик : 20 април 20 Мај Близнаци : 21 Мај 20 јуни Рак : 21 јуни 22 јули Лав : 23 јули 22 август Девица : 23 август 22 септември Вага : 23 септември 22 октомври Шкорпија : 23 октомври 21 ноември Стрелец : 22 ноември 21 декемвриПоволни АктивностАко сте веледрогерија,ќе се даде попуст...

Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација keychain Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок.Ова е одличен роденденски подарок! Опис : Материјал : Алуминиум големина : 3cm Хороскопски симболи : Јарец : 22 декември 19 јануари Водолија : 20 јануари 18 февруари Риби : 19 февруари 20 Март Овен : 21 Март 19 април Бик : 20 април 20 Мај Близнаци : 21 Мај 20 јуни Рак : 21 јуни 22 јули Лав : 23 јули 22 август Девица : 23 август 22 септември Вага : 23 септември 22 октомври Шкорпија : 23 октомври 21 ноември Стрелец : 22 ноември 21 декемвриПоволни АктивностАко сте веледрогерија,ќе се даде попуст...

Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација keychain Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок.Ова е одличен роденденски подарок! Опис : Материјал : Алуминиум големина : 3cm Хороскопски симболи : Јарец : 22 декември 19 јануари Водолија : 20 јануари 18 февруари Риби : 19 февруари 20 Март Овен : 21 Март 19 април Бик : 20 април 20 Мај Близнаци : 21 Мај 20 јуни Рак : 21 јуни 22 јули Лав : 23 јули 22 август Девица : 23 август 22 септември Вага : 23 септември 22 октомври Шкорпија : 23 октомври 21 ноември Стрелец : 22 ноември 21 декемвриПоволни АктивностАко сте веледрогерија,ќе се даде попуст...

Боја : СребренаГолемина : 25мм,30мм,37mm,44mm,50mmУпотреба : Keychain додатоци, автомобил копче синџир, торба pendant,кукаДраг пријател, ако сакате да купите нарачана метал картичка, ве молиме кликнете на линкот подолу,ви благодариме!Драг пријател, ако nee подарок кутија,ве молиме да плати $1.1 во линкот подолу,ви благодариме!Повеќе Производи(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација keychain Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок.Ова е одличен роденденски подарок! Опис : Материјал : Алуминиум големина : 3cm Хороскопски симболи : Јарец : 22 декември 19 јануари Водолија : 20 јануари 18 февруари Риби : 19 февруари 20 Март Овен : 21 Март 19 април Бик : 20 април 20 Мај Близнаци : 21 Мај 20 јуни Рак : 21 јуни 22 јули Лав : 23 јули 22 август Девица : 23 август 22 септември Вага : 23 септември 22 октомври Шкорпија : 23 октомври 21 ноември Стрелец : 22 ноември 21 декемвриПоволни АктивностАко сте веледрогерија,ќе се даде попуст...

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

големина : 9.5*2cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Уметнички Гимнастика Копче Прстен Gymnast Слика Силуета Копче Синџир Keyring Квадратен Облик Стакло Шарм Pendant Накит GY190 Производ Слики : >>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Pendant Големина : 5.0x2.7 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 23 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

ДЕЛИКАТНА ЖИВОТDalaful предлага едноставен, модерен и убава disign идеја, endows производи лични виталност,ги тераат луѓето да amaze на infiniteness на дизајнерите' имагинација простор и experiencethe broadnessи deepness на уметноста...

Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата и да се купи!!!Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на Keychain Категорија !!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

MQCHUN Нови Пристигнување Кошмар on Elm Street Фреди Џејсон Keychain Фреди Кошмар Убиец Keyring 50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 4*6.4 cm Тежина : 44g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pc Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Предмет : Креативна паричникот платно ретро монета чанта keychain pendant Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиумски+Платно Pendant Големина : 9 CM*9 CM Одговара за : Млади и Зрелост Женски Посебно : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн

започнете Цена : $ 4.33 $ 4.33 Цена : $ 4.79 $ 4.79 Цена : $ 4.53 $ 4.53 Цена : $ 2.77 $ 2.77крајотBeadsland Гроздобер Мини Автомобили Форма Meatal Keychain Човек Жените Автомобил Копче Прстен Гроздобер Модерен Висок Квалитет

Предмет : Симпатична Банана Облик на Силиконски Монета Чанта Копче Синџир Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиумски+Силикони Pendant Големина : 25 CM Одговара за : Млади и Зрелост Женски Посебно : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн

Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата и да се купи!!!Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на Keychain Категорија !!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Монтажни Двојна Спектар Клучните Прстени Keychain Брзо Ослободување 10pcs Појас Поддршка

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant големина : 3.8*4.2 cm Вкупна должина : 10.1 cm Тежина : 33g