#htmlcaption1

Нерѓосувачки Челик Жица Ѓердан Кабелот DIY Накит Одлуки, со Месинг Завртка Затворач, ЦрнаГолемина : за 17.5" долго, 1mm дебели.Нејзиниот едноставен дизајн претставува моден стил...

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различнисерии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат боипомеѓу различни производи.Ви благодариме!Материјал : ПолиестерГолемина на : Должина : 200yards / тркалаат Дијаметар : 0.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Шарени, Како ќе ги соберешКоличина : Ќе добиете Approx200 Yards / roll / / многу на оваа цена .(Направени во кина)Answer : ___________________________ Note : Повеќе Бои : Боја картичка : Вистинската Боја : Со Користење На Примерок : 3) Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена по јасно плаќање.Превозникот ИмеПревозот бесплатноСледење На УслугатаКина Пост ВоздухСлободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 1545 дена)www.intmail.183.comDHLСлободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 510 дена)www.dhl.comEMSwww.ems.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.4)Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство...

MOQ е 5$Цел≥10 Испрати Регистрирани Воздух MailЦел Контактирате Со ВисокоКвалитетни Производи и Конкурентна Цена, имаме многу нарачки за да испратите секојдневно...

40 Pcs Злато Filigree Конектори Метал Занаети Конектор За Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм PendantПроизводи ДеталиМатеријал : МеталГолемина на : Прибл : 31x22mmДупка големина : 1mm Дебелина : 1mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Злато / Сребрена / БронзаКоличина : Ќе добиете 40pcs на овој објект во листата ценаДел Бр.B01875Нашите уникатни предности, имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 2 дена откако ќе поставите цел...

фацетирани abacрачно изработени electroplate стаклени монистра синџири, со Метални позлатен месинг наоди, marineblueГолемина : за 39.3" долго; монистра : 8x6mm; за 79pcs / m.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

REGELIN Фах Антички бронза / Антички Сребрен Pendant Поставување 10pcs / многу Внатрешниот 25 мм за Cabochon DIY Занает Накит Додатоци(1)Предмет Тип : Накит Наоди(2)големина : Внатрешниот 25 MM(3)боја : Антички бронза / Антички Сребрен(4)Единица Тип : многу (10 парчиња / многу)

REGELIN Клип Hairpin Еден Збор Со Јамка Папка што ги Содржи Hairpin Коса Клипови 20 Парчиња / многу 5.5 cm Накит Наоди и Компоненти(1)Предмет Тип : Hairwear(2)Големина на(Основа) : 5.5 cm(3)КОЛИЧИНА : 10pcs / многу

Бакар Накит Жица, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Мешана БојаГолемина : за 0.4 mm во дијаметар, 10m / ролна.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Teeny Заби 1 КОМПЈУТЕР Pacifier Клип Daisy Форма Pacifier синџир клип,силикони клип избор на Силиконски Teething Монистра Suspender КлипБојата може малку да се разликува поради вашиот монитор во боја settings.

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5...

Точка Бр.15364Објектот Количина30pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големина37*24 MM,25ММОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел (5108) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 37*24 MM,25ММ OT Хривнија тока 30pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Точка Бр.15364Објектот Количина30pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големина25*22 MM,33*13 MMОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел(15364)Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 25*22 MM,33*13 MM OT Хривнија тока 30pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 200 компјутериГолемина : 22mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

32.8 метри Круг Вистинска Кожа Накит Кабелот 3ммВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел Бр...

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Точка Бр.6834Објектот Количина30pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големината 19*16 mm, 17mmОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел (6834) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронзен 19*16mm,17mm OT Хривнија тока 30pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Точка Бр.1289Објектот Количина50pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големината 20*16 mm, тока 18mmОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел (1289) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронзен 20*16 MM,18 MM OT Хривнија тока 50pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Точка Бр.9133Објектот Количина30pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големината 13 мм, 20mmОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел (9133) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 13mm,20mm OT Хривнија тока 50pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Точка Бр.6816Објектот Количина30pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големината 22*15 мм, 16mmОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел (6816) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронзен 22*15mm,16mm OT Хривнија тока 30pcsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Слатка Бел (2723) Модни Накит Наоди,Додатоци,шарм,pendant,од Легиран Антички Бронза 28*24mm,37mm OT Хривнија тока 20pcsТочка Бр.2723Објектот Количина20pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиДревните бронзениОбјектот Околу Големината 28*24mm, 37mmОбјектот ФормаOT Хривнија токаМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...