Алуминиум V6 Heatsink долго растојание за 1.75 mm и 3.0 mm 3D V6 J-раководител Вејд Екструдер 3D Печатач Додатоци

Алуминиум V6 Heatsink долго растојание за 1.75 mm и 3.0 mm 3D V6 J-раководител Вејд Екструдер 3D Печатач Додатоци

DEN 106.56
 

Това е достапна
Износ


Најновите Подобрување на Heatsink долго растојание за 1.75 mm и 3.0 mm 3 D V6 J-раководител Вејд Екструдер 3 D Печатач Додатоци

Повеќе информации

Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
S104
Тип На Објект:
Радијатор

Најдобрите понуди во категоријата