2 парчиња/многу 3D Печатач Додатоци Екструдер Makerbot Посветен Еден Млазницата Истиснување на Пластични Делови За MakerBot 1.75/3мм Филамент

2 парчиња/многу 3D Печатач Додатоци Екструдер Makerbot Посветен Еден Млазницата Истиснување на Пластични Делови За MakerBot 1.75/3мм Филамент

DEN 408.00
 

Това е достапна
Износ


За Makerbot
Пакет листата :
1set Право Раце + 1set Лифт, на Чело

Повеќе информации

Големина:
1 75, 30
Бренд Име:
ZANYAPTR
Тип На Објект:
J-раководител

Најдобрите понуди во категоријата