#htmlcaption1

Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Лиценца Број Плоча Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја темп...

Yituancar 16 LED Strobe Флеш возилото Шофершајбната Автомобил Стил Црвена Сина Повеќе Начини да Трепка Пожарникар Полицијата Светилник за Итни СветилкаИнструкции : Флеш Шаблон : Повеќе Отколку Што И Е Еднаква На 11 Начини Да Трепка Со Опција Копчето1 Pcs / Set LED СветлоМонтажа додатоциФункција : Ова е еден сет на Висока Моќност LED Светла Дење Работи Светла, универзална одговара за било автомобили LED светилкакуќа, ниска потрошувачка на енергија,100% Сосема Нов...

Внимание : имаме склад во SPB,некои наредби ќе испратено од брза испорака CDEK случајно ,а остатокот ќе испратени од страна на руски јазик ;АКО објектот е распродаден во SPB склад ние ќе испратени од Кина (дури и можете да изберете брод од руски ),во овој случај, ве молиме контактирајте со нас пред цел ако ви треба добра во итна .Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Модуларен Пластовидно Дизајн + Најновите 10 W Нова LED ТехнологијаТешки алуминиумски легури домување.Целосно IP68 водоотпорен и shockproof.Единствена пластовидно модуларен дизајн.неограничен број на инсталација.Fitment : Одговара За камиони, спорт комунални возила, рударски машини, градежни проекција светла4x4 off road возило,градежни машини,отворено комерцијални осветлувањеноќта косење, влечното возило, пејсажи осветлување и така натамуСпецификации : Тип : Вниманието, FloodlightМатеријал : Diecast алуминиум домувањеЛеќа материјал : стакло ToughedLED Моќ : 10 WОперативен Напон : 12 V24 VВодоотпорен го оценувате : IP 671pc*10w висок интензитет КРИ LED, за да го продолжи животот на LED,и имаат поголема светлина ефикасност ,ние ги користиме 70% од LED моќТемпература на бојата : 6000 KМонтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик30000 часа погоре живот време.Големина : 50mm*50mm*60mmБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 x 10 W LED Worklight

Ново ! 1pair 7 Инчен Круг LED Светло Автомобил половина Ангел Очи Ореол Прстен Авто Светлата За Jeep WranglerТехнички Спецификации : 1) Големина : Дијаметар 7inch2) Температура : 6000k (Бела) 3) Сијалица Тип : LED 4) Wattage : 50 W во голема греда, 45 W во ниска зрак 5) Светлост : 4000 LM во голема греда, 3500 LM во ниска зрак 6) Осветлување зрак : ЛЕР висока зрачна + ВОДЕШЕ ниска зрак 7) Водоотпорен стапка : IP67 8) Оперативен Напон : 1030 V DC 9) Материјал : Diecast алуминиумски домување 10) Леќа материјал : PC 11) Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик 12) Opitonal Зрак : Возење зрак 13) Живот време : 30000 часа над 14) Гаранција : една годинаПовратни информацииНие сме вид и искрен продавач...

Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Лиценца Број Плоча Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја на светлина Што ја промените вашата жолтеникаво Лиценца Број Плоча сијалица за овој супер xenon светла бела Висока Моќност LED сијалица; за да одговара со најновите Европски изгледДетали Спецификации и Карактеристики : Специјално дизајнирани за Без Предупредување на Грешка и кодови, крушкаout порака за предупредување порака; Без компјутер репрограмирање потребни за Секоја Лиценца Број Плоча Светлина опрема со 18 висока моќност SMD LED Светло Емитуваат 6000 K xenon Бела боја, долготраен живот Лесна инсталација, Директна замена со ОЕМ квалитет и fitment; Plug and Play, брза размена на Инстант StartUp Време 180 дена производ гаранцијаАпликации Fitment на овој 18 SMD LED xenon Бела Лиценца Број Плоча Светлина светилка : (со оригинални халоген сијалица тип измени за да се ДОВЕДЕ тип табличка светлина) ИЛИ (со акции опремени LED табличка светлина промени на посветла LED) : 200107 CКласа S203 5 врати станица вагон / имот200209 EКласа W211 4врата седан / седан200209 EКласа S211 5 врати станица вагон / имот200611 CLSClass W219 C219200511 SLKКласа R171Директна Замена на Оригиналните ОЕМ Производителот Дел Броеви : 2038200256, A2038200256, A2118200756*** Ве молиме потврдете го вашиот возило производителот дел број натпревари оној, пред да ги купите.*** Нашите компатибилност листа погоре е врз основа на возила на велика БРИТАНИЈА модел, ве молиме бидете сигурни или не контактирате за точната делови ако вашето возило се наоѓа во други земји.Ние Брод на Светот : За секој одредени производи, ве молиме обратете се до објектот на локацијата и нашите превозот земји исклученост листа на аукција.Време на испорака преку Кина Пост / Хонгконг Пост / Малезија Пост Регистрирани Воздухопловната, EMS, DHL, UPSот, Fedex, итн.Купувачите имаат целосна одговорност за обезбедување на нас со точна испорака, адреса и телефонски број во текот на исходот...

Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Лиценца Број Плоча Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја темп...

7inch Хром Uiversal Wrangler LED Светлата Headlamp Авто Автомобил, МотоциклОдговара за Џипови Wrangler JK ХарлиТопла Продажба led светлата за Џипови Wrangler ХарлиСпецификации : Моќност : 80 W / set; 40 W / сијалицаНапон : DC10 V30 VМатеријал : АлуминиумLumens : 3600 LM / Полнење (Висок Зрак) & 2400 LM / Kit (Ниска Зрак)Димензија : 176*95*68mmLED Чип : O SRAMs чиповиНиска Зрак 2.5 [email protected] V DCВисока зрачна 2.5 [email protected] V DCНиска Зрак 1.3 Засилувачи@ 24 VВисока зрачна 1.3 Засилувачи@ 24 VСлични Производи : 7inch LED Светлата за 0715 Џипови Wrangler1.Висока осветленост е главна карактеристика на led светло чипови.2.PC материјал транспарентен капак.3.Долг животен век>=50.000 часа.4.Исти напон : 10~30 V.5.Издржи температура од 40degrees целзиусови степени да 60degrees целзиусови степени, некои да 85degrees целзиусови степени.6.Умрекастинг алуминиум светлина школка7.Челик LED светло монтажа заградата.Примена07'16 Џипови Wrangler Unlimited JK 4 Врата07'16 Џипови Wrangler JK 2 Вратата04'06 Џипови Wrangler, ЗАБ Неограничен9706 Џипови Wrangler TJ81'85 Џипови CJ8 Скремблер76'86 Џипови CJ7Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPSот,EMS,Кина Пост Воздух Парцела....

LED,2014~2016 година Одговара џез дневната Светлина,Одговара џез магла светлина,која Одговара на џез светлата,CRZ,Елемент,увид,Delsol,Одговара џез TaillightДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

VLAND производителот за Автомобил главата светилка за Elantra LED Светлата 2012 2013 2016 2017 Главата светлина со H7 Xenon светилка и Ден светлинаpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : Црна или Хром2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

Производ детални слики1 Стил : LED Глава Светилки.2 Боја : Хром Домување.3 Состојба : Нова(само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење).4...

1.Моќност : 5 W 2.Напон : DC12 V 3.Актуелни : 0.4 4.Извор на светлина : 40 LED 5.Боја : црвена 6.Автомобил Направи : Хонда Одисеја 2015 Година 7.Големина : L*W*H =19.5*2.1*4.2 CM 1.Пакување : 2 buc Режим Број 1 Возење : 30% Осветленост Режим No...

*** Се должи на видови на модели на автомобили, Ангел Очи Ореол Прстен е разликата .ве молиме да купите овој производ,во согласност со вистинската големина на купувачот на автомобилот.Опис На Производот : Led Моќ : КОЧАН.Влезен Напон(v) : 12 V.Моќност(w) : H : 5.6; L : 2.7.Водоотпорен Го Оценувате : Yes.Животен Век(H) : 50.000 Часови.Надворешниот дијаметар : 120 MM.За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето...

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ светилки2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа2× LED пак светлина2 x црното домувањеСите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)Забелешки : 1, За царина ...

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди А3 20032008Информации за производот Состојба : Нова Резервни Производ Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Право на Патникот СтранаВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Десната СтранаВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

7 инчен led Теренски светлата 4x4 led возење светлата за Jeep Wrangler JK CJ Land Rover Defender 7" Daymaker проектор светилки7 инчен мотоцикл проектор КРИЕШЕ LED сијалица светлата за харли Fitment Одговара на модели со 7" круг напред осветлување...

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите низок квалитет слабо светилки,обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас...

Опис На Производот : 1 Стил : LED Tail Lamps.2 Боја : Црн Чад.3 Состојба : Нова.4 Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка...

Внимание !! Внимание !! Голема Промоција Пред Март.31ви !! Зачувај мојата продавница на вашата омилена продавница листата, ќе добиете Дополнителни 2% попуст од намалена цена, без оглед на тоа колку предмети да се купи...

СуперСветли LED дневни работи светла светилки drl, ПРЕДВОДЕНА предниот браник магла светилка случај за Nissan Qashqai 2007~2013, црвено црно и siler рамка може да се изберат , бесплатен превозот!Пл се провери вашиот автомобил предниот браник тип исто како автомобил слика пред вашата цел .Овој модел треба да менувате вашиот автомобил предниот браник, pl проверете!Производи вклучуваат apertures локација на мапата!Пл ни даде порака во цел која боја рамка што треба, црвена , црна или сребрена!Кутијата за контрола и пристаништето може да се ажурира!Производ карактеристикиБоја Температура Опсег : 60006700 KЕнергија : единствен 1 WНоминална оперативни струја : помалку than150m AМоменталната стабилност : помалку од + 2m A (24 часа)Осветленост : 7090 LM ( лево и десно строги симетрична )Боја : БелаLED индикатори на текстНоминална влезниот напон : 12 V БАТЕРИЈАНоминална Влезниот Струја : 0.8 На 1,2 А (во зависност од стилот и одлучи)Номинална моќност : 58 WТемпературата на работа 40 ~ 50 степенТемпература на чување 50 ~ 80 степенЗаштита карактеристики : обратна поларитетот заштита, отворено коло заштита.Водоотпорен тип на мерење : По дождот симулација тестови и immersionsimulation тестови.Сол спреј тест : донесе сол спреј тест.Детали За ПроизводотЦрвена рамкаЦрна рамкаSiliver рамкаИнсталација ефект дијаграмПрименливи автомобили : случај За NISSAN QAISHQAI 2007~2013Ултра висока осветленост на светлата,направи вашиот луксузен автомобил е повеќе аристократски на интензитет, па домот, но не domineeringcar повеќе агресивни.ФункцијаМултифункција мултицел автоим помогне на илуминатор ноќ привлече бројни завидувам на ноќта е отворен, како одраз на ставовите на телото, за да се осигура дека пресекот на две автомобил безбедност, дожд магла е отворен, со подобра пенетрација.1, Алуминиум светилка сопственикот, ладење брзо, антиултравиолетово сенка, особено,процесот отвори (кој домашни фабрики не може да го направи)2, влијанието материјали3, водоотпорен дизајн4, висока осветленост, високаLED живот

Опис На Производот : Опис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја на домување : Црвена Бела.3.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,4 PCS / картон).4.Надградите вашиот возило со racing изглед.5.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.6.Директна замена.7.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).8.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.9.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Инаку, нема да има гаранција против превоз!Предност : 1...

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Пакет Се Вклучени : 2x Проектор Леќа (E13 сертификација)2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа)2x Магла Светлина (55w H3 Халоген Светилки Преинсталиран)2x КОЧАН Ангел Очи (Собраа)2x КОЧАН Инвертери2x светилки drl со помош на сигналиеден светилки drl со помош на сигнали контролерКонекција КаблиБЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

1 Сет LH страна браник магла светилка и возење магла светлина колекции за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген ПОЛО 20142016 HATCHBACKПред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

ТОЧКА Одобрени 7" Круг Daymaker LED Фарови + 4 инчен LED Полагање Светла за Магла за Jeep Wrangler Спецификација : 7 Инчен LED Светлата Големина : 7 инчен Боја : Црна / Хром Оперативен напон : 936 V Излезна моќност : 60 W Прозрачна Флукс : 4800 Лумен Висока Зрачна / 3000 Ниско Лумен Зрак Материјал : Умрефрлија Алуминиумски Домување Животен век : 50.000 часови Водоотпорен : IP67 4 Инчен LED Светла за Магла Големина : 4 инчен погонски напон : од 1224 V Струја : DC 0.75 A Излезна моќност : 30 W Прозрачна флукс : 1600 LM Водоотпорен : IP67 Боја температура : 5500k Материјал : Алуминиумски+Toughed Стакло+Пластика Животен век : повеќе од 50000hrs Пакет се Вклучени : 2 buc 7 инчен LED фарови 2 парчиња 4 Инчен led светла за магла Компатибилен За модел на автомобили како што следи : За Jeep Wrangler Unlimited JK 4 врата '07'16 За Jeep Wrangler JK 2 Вратата '07'15 За Jeep Wrangler, ЗАБ Unlimited '04'06 За Jeep Wrangler TJ '9706Вашиот парцела ќе бидат испратени во рок од 1~3 работни денови од цел е платена...

Дење Работи Светлина светилки drl за Hyundai Santa fe 2013 2014 2015 Лево Десната страна Бела светилки drl Жолта Вртење Сигнал Светлина водоотпоренНие ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночниВе молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.1...