#htmlcaption1

Име на производ Делница Кутија Монтирани Тип на Површината Монтирани Надворешни Големина 280 x 250 x 100mm / 11" x 9.9" x 4"(L*W*H) Внатрешна Големина 270 x 240 x 90mm / 10.6" x 9.4" x 3.5"(L*W*H) Материјал Метални, Пластични Боја Сина, Сива

433pcs / многу BGA Reballing Матрицата Комплет Директна Топлина BGA Stencils Jigs со bga Држачот за BGA ReworkОбјектот сликиStencils листа како што е подолу : За Русија ДолжностБесплатен сервис (На Русија Клиенти само ! друга област треба плати царина !) A...

Пакување листа1 BUC Линеарно Поместување на Сензорот KTR тип 25mm1 метри кабелДва КОМПЈУТЕРИ Главата (Врвот на главата и на воланот раководител за селекција)Некои Монтирање деловиКарактеристики1...

4.0 ММ X 100 ТРКАЛААТ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СТАРТЕР ЈАЖЕ ОДГОВАРА НА ХОНДА GX160 168 F 170 F И ПОВЕЌЕ МОТОРИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СТАРТЕР СЕ ПОВЛЕЧЕ НА КАБЕЛОТ ЈАЖЕОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ ЗАМЕНА 4.0 MM X100 M СЕ ТРКАЛААТ СТАРТЕР ЈАЖЕ СЕ ТРКАЛААТ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ГРАДИНАРСКИ & МАЛА ФАБРИКА МАШИНИ КАДЕ ОВАА ГОЛЕМИНА СЕ КОРИСТИ МОТОРИ , ЌЕ ДОБИЕТЕ ТОЧНО ПОКАЖА НА СЛИКАТА ПОДОЛУ(S), ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НА СЛИКАТА(S) ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ СО ВАШИОТ СТАР ОБЈЕКТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ ТОА ,ИМАМЕ ГОЛЕМА ДОВЕРБА СО КВАЛИТЕТОТ НА НАШИТЕ ДЕЛА .СПЕЦИФИКАЦИИ : 4.0 MM X 100 METER, ПРЕМИЈА QULITY, 40% Најлон + 10% DUPONT СВИЛААПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА ЗА ПОВЕЌЕТО СИТЕ ВИДОВИ МОДЕЛ(S) ГАС ГЕНЕРАТОР, ГРАДИНА & МАЛА ФАБРИКА МАШИНИ КАДЕ ОВАА ГОЛЕМИНА СЕ КОРИСТИ МОТОРИ ЗА ИЗЛЕЗ НА ПАЗАРОТ...

BI0004268Спецификација : Бренд новиМатеријал : PTFEБоја : белаГолемина : прибл 5002500.3 ммТемпература : ≥200°, ≤280°Функција : Висока температура, ниска температура, висок притисок.Отпорен на корозија и отпорни на абење.Киселина и алкално, оксидација отпор.Не е лесно да се возраст.Направени од воден дисперзија за обложување, или импрегнација во влакна.Може да се намали по случаен избор.Може да се користи компресија калапи или истиснување обработка.Polytetrafluoroethylene за Атомска енергија, aerospace, електроника, електротехника, постројки, машини, опрема, инструменти, градежна, текстилна, храна и други Индустрија е широко се користи како висока температура отпор, корозијаотпорни материјали, материјали за изолација, антилепење слој.Пакет се вклучени : 1 x PTFE ФилмAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Дел име : вратилоДел број : N38506004погоден за моторот ZN385 ,ZN390 T

Опис На ПроизводотP er Објект Спецификации : Вистинска Моќ : D : D ; Напон : ; Без оптоварување брзина : D : D ; Напојување : Литиум Батерија,DC 3.7 V 2000m AH; Мултифункционален Чак Капацитет : 0.3~3.2 mm; Power Кабел : Пренослив дизајн, безжични; Променлива брзина : Воедначена брзина излез; Тежина : 0.78 кг со преносни случај; Производ големина : Како на следната слика го покажува; Примена област : Минијатурни engrave,Удар Дупка, Сечење машински, Восок полирање, PCB дизајн, Археологија уметност, Уметнички дела Резба и поправка, Производ Букви, Дејности на здравствена заштита, Стоматолошка работа,Нокти Мелење и така натаму...

GY0001761Карактеристики : Совршен натпревар за оригиналот. Лесна инсталација. Стабилни карактеристики, висока сигурност.Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Боја : Сребро & ЦрнаМатеријал : МеталОдговара За Stihl FS120, FS200, FS250Количина : 4 PcsПакет се вклучени : 1 x Јака нут1 x плоча Rider1 x Удар за миење1 x Удар плоча guard за миењеAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење...

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис 2 S Liion 18650 Литиум Батерија Полнач за Заштита на Одборот 7.4 V Прекуструјна Overcharge / Overdischarge Заштита 4А2 Серија BMS Карактеристики : 1.Внатрешно Инсталирате Висока Прецизност Volage Откривање Коло 2.Терминал Поврзување Со Држачи За Усвојување На Високо Го Издржат Напонот Compoents 3.Внатрешно Инсталирате 3Фаза Прекуструјна Откривање Коло (прекуструјна 1,прекуструјна 2,оптоварување краток спој) 4.Користење на MOS Цевка Може да се Контролира Батерија на Полнење / Празнење 5.Широк Температурата На Работа Опсег : 40 Целзиусови Степени ~85 6 Целзиусови Степени.Ниска Потрошувачка Тековната Конекција Вовед : 1.Б+ : поврзете со батерија позитивни 2.MB : поврзете со батеријата 1 и 2 батерија заеднички 3.Б : да се поврзете со батеријата негативни 4.P+ : поврзете со полнење / празнење порта позитивни (порт за полнење / празнење порта се најчесто се користи) 5.P : се поврзете со полнење / празнење порта негативни (порт за полнење / празнење порта се најчесто се користи) Напомена : 1.За време на конекција,се обрне внимание на влезен / излезен напон,оптоварување тековната користење на состојба,и бидете сигурни дека одбор потрошувачка на енергија ќе не надминува толеранцијата потрошувачка 2.Кога се поврзете со батерија,тоа не може да празнење;во оваа состојба,континуирано полнење можете да го вратите во нормалниот оперативен државата 3.Кога преполнувањето батеријата и overdischarging батеријата се измешани,тоа ќе стане полнење и overdischarging држава,и од нив не може да се изврши полнење и празнење 4.Иако оваа заштита одбор internallt инсталира антистатички заштита коло,ве молиме не сила премногу висока статични electricty за заштита на одборот За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Опис На ПроизводотНов Тип Цилиндрични Микро Рака Вежба Притиснете Чак со 10pcs Јадра Само Затегнување Чакглава Одговара 2.3 mm 3.17 mm Мотор Род Chucks Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; LANXSTAR Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база...

Опис На ПроизводотВисок Квалитет 80mm 10 PC Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Диск додадете Држач M10 за Мермер, Камен Стакло Гранит Плочка Конкретни Мелење Подлога Објект Спецификации : Дијамант влажни флексибилни полирање подлога за камен, земја плочка, керамика,мермер, бетон, цемент кат, terrazzo, стакло и керамика, вештачки камен, плочки, глазирани плочки, vitrified плочки...

PMTC 250 K на Чело BGA Лемење Топка 0.2 / 0.25 / 0.3 / 0.35 / 0.4 / 0.45 / 0.5 / 0.55 / 0.6 / 0.65 / 0.76 мм за BGA Rework Reballing КомплетВовед имаме сите големина на лемење топката, вклучувајќи чело лемење топката и да доведе слободни лемење топката.0.2 mm 0.25 mm 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.65 мм, 0.76 mm лемење топки...

GY0002547Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Тип : филтер за ВоздухГолемина : Како слика се прикажаниБоја : Како на сликата прикажаниFitment : За Хонда HR214 HR194 HR195 HRA214GV150, GV200, GVX120, GVX1210Пакет се вклучени : 1 x Филтер за Воздух1 x СунѓеротAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BI0002636Спецификација : Бренд новиМатеријал : бакарБакар чистота : 99.9%Дебелина : прибл 0.5 mmПанел Големина : прибл...

Бесплатен превозот bga Вакуум вшмукување пенкало reballing алатка FFQ939,bga морон со советиВакуум вшмукување пен100% сосема нов и висок квалитетВисок квалитет на материјалите и професионален дизајнРака алатка за подигање на мали електронски компонентиТри вшмукување глава се предвидени со овој вшмукување молив, поголем големина, средни и мали големинаКина пост воздух mail / HK пост воздух mail : Се должи на превозот брзина и несреќа, како што се : (Прилагодено проблем) не можеме да го контролираат откако ние испрати на parce.ако не можете да ја прими пратката на време, ќе може да оди на проверка на вашата локална скопска прв или контактирајте со нас да се прошири proction денови за вас.Некои главни земји ќе земат околу 25 60 дена.Бразил (Јужна Америка) ќе се 60 100 дена(исто така, обичај одложувања)

GY0002547Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Тип : филтер за ВоздухГолемина : Како слика се прикажаниБоја : Како на сликата прикажаниFitment : За Хонда HR214 HR194 HR195 HRA214GV150, GV200, GVX120, GVX1210Пакет се вклучени : 1 x Филтер за Воздух1 x СунѓеротAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Спецификација : Висок квалитет / Материјал : 42 Cr Mo / Целата топлина третман / OEM услуга достапна / брз време на испорака на Високо квалитетни свиткување мувла / лим свиткување tools / притиснете пауза инструменталноУмира технички Параметри : Работа продавницаКонтактирајте ме

CARBURETOR ASY ЗА JONSERED ПИЛА 2150 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИН БЕНЗИН СИНЏИР ВИДОВ ДЕЛОВИОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ CARBURETOR ASSY ЗА JONESERED ,HUSQVARNA & МНОГУ БРЕНД ПИЛИАПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА JONSERED 2150 ПИЛА , ДУПКА КОПАЧ ДУПЧАЛКА СО СПИРАЛНА БУРГИЈА И ПОВЕЌЕ, ИСТО ТАКА, ЗА HUSQVARNA & МНОГУ БРЕНДОВИ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : Го ЗАМЕНУВА Т ОЕМ ДЕЛ#(S) : ZAMA C3EL32 C3EL18 / Б 503 28 1614PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X CARBURETOR ASYЕМЕЈЛ ИЛИ ПОРАКА ПРАШАЊА BEFOR ШТО КУПУВААТ, ПРОДАВААТ,КАКО ШТО Е, БЕЗ НАПЛАТА, АКО ТОА Е ВАШАТА ГРЕШКА!! НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА MISORDERED ДЕЛОВИ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСИГУРАЈТЕ СЕ ДЕКА НА ВАШАТА СТРАНА BEFOR BIDING!!ВЕ МОЛИМЕ ДА ГИ ИСПИТА СИТЕ СЛИКИ, ВНИМАТЕЛНО,СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНО ДА ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА ИЛИ ДА БАРА ДОПОЛНИТЕЛНИ СЛИКИ, НИЕ ЌЕ ACCOMMDATE ВАС...

Спецификација : Висок квалитет / Материјал : 42 Cr Mo / Целата топлина третман / OEM услуга достапна / брз време на испорака на Високо квалитетни свиткување мувла / лим свиткување tools / притиснете пауза инструменталноУмира технички Параметри : Работа продавницаКонтактирајте ме

Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови1 Сите Идентичен се сосема нови, врвни компоненти : апсолутно не се користени предмети или фалсификати...

5x ОДВРАТНА СТАРТЕР НАЗАД ИЗВОРИ ЗА ЈАМАХА ET950 ET650 и ПОВЕЌЕ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 850 W ГЕНЕРАТОР се ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ ДЕЛОВИСПЕЦИФИКАЦИИ : ЦЕЛ ВО MULITIPLES ОД 5 КОМПЈУТЕРИАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА ЈАМАХА МОДЕЛ(S) ET950 ET650 И ПОВЕЌЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 5 X СТАРТЕР НАЗАД ИЗВОРИ (КАКО НА СЛИКАТА)СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

моќност : 0~3800 Wнапон : 220 V240 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hzматеријал : AISI304 / AISI321 / Incoloy840 / Incoloy800цевка со дијаметар : Ø6.60mm / Ø8.00mm / Ø10.00mmупотреба : греење на воздух / вода за греењепечат : силикони / епоксидна​забелешка : Овие се прилагоди.ако имате било каква идеја,ве молиме контактирајте со нас.​

Дел име : температура на водата се чувствуваат приклучокДел број : погоден за пумпа за вода за Jiangxi Lenar 254 трактор.

Дијаметарот на чадор е за 50cm.Употреба : деца танц,украс,подарок,собирање Тука е слика на Кол 50cm да се однесува на : Имаме поголема големина за истиот сликарство.Кол 84cm, Кол 100cm, Кол 120cm.Функции на кол 84cm,100cm 120cm : parasol за sunshade, водоотпорен чадор, возрасни танц,декорација, драма реквизити,собирање,подарок и така натаму...