Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Опис На Производот Производот Вовед : Материјал : Burlap Јута Големина : Прибл 12 x 32cm Главната Боја : Природна Burlap Гроздобер burlap јута подарок перница...

Multicolors Organza Торба 9x12cm Drawable Свадба Партија Накит Кеси Мали Пакување Пошта Срца Дизајн Organza Подарок Перница 100pcs / многуВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Срцето Organza Торба 9x12cmОбјектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаБела,Виолетова,Црвена,Сина,Розова,Зелена,Златна,Портокалова..Објектот Околу Големина9x12cmОбјектот ФормаПравоаголникМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Накит,Монистра,бонбони,шарм,бутик,Подарок Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Објектот СпецифичниСтил : Пенкало СлучајМатеријал : ПластикаОбјектот Големина : 15*2,2 см

Карактеристики : 1 Материјал : вештачка кожаобвивка : собираат ткаенини2 Производ Искористување : чување и носат вино3...

Име : запечатување налепницаМатеријал : хартија,налепницаГолемина : appox 2.7 cm / pcТежина : appox 3gramsБоја : како на ист како на сликатаПакет : вклучувајќи 1 лист / set * запечатување налепница

Производи квалитет до CE,Европски Стандард,пренесува ФДУ.Висок квалитет на вашата апликација~~~Пакување : 25pcs / color / пакет, 1 многу е 4 пакети,па се меша 4 пак,случајно мешани е 4 пакети премногу.ве молиме љубезно ве забележи.Ве молиме одберете опција за замолената или по случаен избор на боја и стилве молиме оставете порака кога ќе изберете боја побара.Производи како што ќе видите на фотографиите,може да им даде број вака : C 1x2packs,S 1,H 1,F 1x4packs ,итн, ви благодарам многу ~1...

Опис : Екопријателски Мали Расположливиот Бисквит Корист Кеси за Свадба CenterpiecesГолемина : 13*18cm (5 Инчен * 7 Инчен) Бои : 11 бои, како фотографии на Моделот : Chevron, Polka Точка,Линија,Quatrefoil Пакет : 25 Компјутери / Pack (4 пакет 100 компјутери во вкупна ) (како што се chevron #9 е 25 парчиња на минимум ) ве Молиме забелешка и кажете ни која боја & шема, или, ние ќе брод мешани на сите 44 модели за вас , ви благодариме : )`````````````````````````````````````````````Плаќање Политика· Ние го прифаќаме Зачувам, Western Union, или, T / T во моментов.· За голем дел од објектите кои се во акции,предмети ќе биде предаден во рок од 15 дена по расчисти исплата...

Здраво,почитувани Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница!Ние се приклучи aliexpress голема промоција, ќе трае 3 дена, од 2830 Март, само овие 3 дена во текот на годината, ве молиме не двоумете се да се одржи редот !Повеќе детали,се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја пребарате нашата продавница.Имајте пријатен ден!Нил : )Торта КутијаГолемина : 18.2*12*5 CM1 инч=2.54 смМатеријал : брановидни хартијаAnswer : ___________________________ Note : пакет додатоци не се вклучени.

ласерски сече индивидуални висок квалитет слободни логото хартија индивидуализира љубов dove декоративни слатка кутии за свадбиконкурентна цена , со висок quanlity,одлична услуга,модерен дизајн!лесен за цел, лесно да се соберат !Спецификација : Точка имесвадба кутијаголемина5*5*8.5 cmматеријал250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)пакување25pcs / opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

Zilue 40pcs / Многу Бела / Беж Боја Промоција Kraft Хартиени Кеси Големина 27*21*11cm Хартиените Кеси Чанти Свадба РогИнформации За ОбјектотОвој труд торба е погодна за подарок ,шопинг или промоција,Kraft хартија е најпопуларниот материјал во странство,2styles печатење во боја, може да се сретнат различни условот на купувачи.Големина : 27x21x11cmБоја : 2 различни бои.како слика(каки и бела)Материјал : 100% Екопријателски Kraft Хартија1 lot=40 парчиња*1 бојаВе молиме да го информирате боја бројот додека сте место со цел,ви Благодарам.

Zilue 50pcs / многу Големина 21x13x8cm Подарок Хартиени Кеси шопинг Црна Боја Kraft Промоција торба за накит кесиКарактеристики : 100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Хартиена Кеса Материјал : 100% Екопријателски Kraft Хартија во Боја : Црна Количина : 50 компјутери / многу Siz e : L21cm X W13 cm X ширината на Дното 8cm Инчен : 8.4"Х5.2"X3.2" Pakage Содржина : 50 PCS Функција : Пакување : храна / накит / чај / бонбони ......

Бесплатен превозот 50pcs Злато Ѕвезда, Или Мини Партија Хартија Пуканки Кеси Sanck Корист Кеси Свадба, Роденден Филм Партија МатеријалиМатеријал : 100% храна одделение kraft хартијаБоја : Златна ФолијаГолемина : 5" x 7" (13cm x 18cm)Единица пакување : 25pcs на иста боја по opp вреќаТежина : Околу 70g по пакет;Сертификација : ФДУ и SGS****1 Многу =50pcs (25pcs / pack * 2packs).Ако сакате да знаете повеќе информации за партија supplie, ве молиме кликнете на вебстраница : Повод Превозот Услови1) Превозот е апсолутно во светот2) Ако вашата вкупна вредност е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPSот и Fedex...

Гроздобер Етничка Стил Candy Накит Пакување Торба 10pcs Памук Платно Drawstring Торба Чај Подарок Торба за Мали Облека Пакување Кеси ТорбичкаОпис На Големината : 14x16cm (5.51"x6.3"),19x24cm(7.48"x9.44") 25x32cm(9.84"x12.59")​Прирачник за мерење, ве молиме да се дозволи грешка во 1 ~ 3cm .Боја : Како на Сликата Материјал : Памук Линија Објект Количина : 10pcs / многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл Големина : Приближно 2.5 инчен (6.5 см) L x 2.1 инчен (5.5 cm) WМатеријал : Пластика ( Направени на Добар PS Храна Одделение Пластични материјали, животна Средина, Заштита и неотровна )

50 PCS 8x6x2.2 CM Црна Хартија за Пакување, Кутии 200 PCS "ви Благодариме ! "Sricker Етикети За Подароци Кутија За Сапун Бонбони Кутии За Пакување Z254Опис Име : Хартија Кутија Материјал : Хартија во Боја : Црна + Браун Количина : 50pcs / многу Труд Кутии + 200pcs Налепници Големина : 8x6x2.2cm / 3.5x3.5cm 3.14x2.36x0.86inch / 1.37x1.37inch (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартијанадвор : 5*5*3cmСунѓерот : 1.5 CMБоја : види на сликата покажаAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на кутијата не се вклучуваат.Answer : ___________________________ Note :

12 Pcs Фустан Tuxedo Слатки Бела И Крем Бонбони Подарок Кутии Невестата И Младоженецот Свадба Корист Кутии Декорација Сувенири Материјали Спецификација на Производот може да се стави вашите омилени бонбони и чоколади во овие слатки кутии.Тоа ќе биде импресивен дел од вашиот незаборавно свадба.Боја : бела БежМатеријал : специјален картичка + додатоци ( кристал + чипка ) (како на сликата покажува)Димензија : 7 x 3.5 х 8 см Производ ФотографииПакетот Вклучува 12 x Хартија Бонбони Кутии Пратката во Светот free Shipping...

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Свадба Бонбони кутија Материјал : Картон Боја : Кафена Големина : 6.5 см*6.5 см*6.5 см Пакет содржина : 20 парче / многу Функција : Овие слатки кутии може да се користи како партија корист кутии за бонбони и третира, ситни подароци, хартија играчки или како whimsical дома декор За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да се разбере Известување кутии ќе добиете е tiled за eazy превозот.Треба пати кутии себе.Но, тоа е многу eazy да го направите ова.Следниве се ralated производи, се надевам дека ќе ви се допадне : Ние прифаќаме alipay тука ...

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПовеќе За ПроизводотСАД $ 16.5 / ЦенаСАД $ 24.5 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18.5 / ЦенаСАД $ 9.3 / ЦенаСАД $ 22.5 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 13.5 / ЦенаСАД $ 13 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 17.5 / ЦенаСАД $ 22.5 / Цена

6368783664950270 Меур Торба & EPE Торба парче парче парче парче парче парчеГолемина : 15*20cm (5.91*7.87 инчи)Дебелина : 0.5 mmКоличина : 50 Pcs / многуПревозот 1...

Материјал : Кошница+Предиво Боја : Сина / РозоваГолемина : Прибл 8x10cmФункција : Прекрасна Baer модел со панделкаШиревте испраќање, Посебен дизајн, лесно укината и отворен.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.Предмет : Бонбони кутијаМатеријал : КартонДизајн : Свадба бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.Пакет се вклучени : 20pcs

Стил : Матирано мат јасно пластика zip заклучување застане ТорбаМатеријал : ЈП домашно Миленичеод страна Големина за да изберете : ;9cm x 15cm +3cm / x 11cm 17cm + 3cm / 13cm x 20cm +4cm / x 15cm 22cm +4cm / 17cm x 23cm +4cm / 18cm x 26cm +4cm / 20cm x 30cm +5cm / ние ги користиме сантиметар (cm) како единица , 1 инч =2.54 см =25.4 mm;внатрешниот големина на торба е 2cm (ширина) помалку и 4cm (висок) помалку од надвор големини;Дебелина : 200 micron = 0.2 мм (Двојно лице)Предности : Кислород Отпор, Вода Доказ, Масло Доказ, Висока БариераУпотреба : Широко се користат во Закуски, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе (грав),Прав Меша, Бонбони, Бања Соли, Пет третираОбичај : го Прифати и pls контактирајте со насКарактеристики : 1)...

Име на производ10pcs / број 12*15cm сомот drawstring торбичка фабрика трговија на големо пакување кеси НакитНие може да го прилагодите вашето лого на торба .И ве молиме контактирајте со нас за да се добие цената и детали за прилагодено лого кеси .ЗабелешкаСите кеси се рака за шиење, можеби ќе треба 0.5 cm разлика, ако ум pls не место цел, многу ви благодарам!Нашата предностДиректни производителот, добредојде на ОЕМ и ODM.Избор на бојаАко треба да го одредите боја, pls да ни кажете со trademanager или епошта, ако не контактирате со нас, бојата ќе од страна на случаен избор.Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

100pcs / / / / многу 8.5*6*2.2 cm Кафена Хартиена Кутија за Подарок Пакување со празен Прозорец рачно изработени Сапун Пакување Kraft Кутии Сопствен Бесплатен ПревозотМатеријал : Kraft Хартија 360gsmГолемина на : 8.5*6*2.2 см ( 3.32 "* 2.34 "* 0.86 "1cm=0.39 инчи)Пакување : 10 0pcs / / / / OPP ВРЕЌАУПОТРЕБА : рачно изработени Сапун Пакување, или други подарок накит и така натаму.ние ги испратите производи со рамни, ве молиме пати да се кутија себе, благодарение*работи во чантата само за референца.

Предмети : Свадба бонбони кутијаГолемина : Приближно 6 5 X5 X9cmOccassion : Годишнината свадба бебе туш роденден на божиќ запалено фестаUseage : Свадба бонбони кутија корист кутија подарок кутија чоколадо кутија третираат кутијаако не можете да изберете боја у сакате , u може да дизајн боја...