#htmlcaption1

MZC 5 Бои Риба Brooch За Жените Женски 2016 Година Кристал Животинско Брошеви Злато Broaches Јака Pin Broche Broches FemininosОпис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојка Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок SIZE5.1*2.9 CM ТЕЖИНА : 10g

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)

за 4.7 * 2,2 смНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка, Western Union.Двете ве Молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник од сабота со исклучок на празници...

Предмет : AALLYES Dragonfly Брошеви За Жените Женски Гроздобер Кристал Облека Костим Фустан Големи Глеѓ Pin Инсекти Brooch Накит Материјал : Алуминиум / Кристал Големина : 5.2*2.9 cm / 2.04*1.14 Инчи Пол : Жените / Женски / Жена / Девојка Облик : Dragonfly Карактеристики : Сјајна чешка Кристал Инкрустирани / Dragonfly Форма Повод : Партија / Office / Повик

Бесплатен превозот!!(6pcs / многу)Висок квалитет Сребро Позлатен кристално Јасно кристал Сончоглед brooch!!brooch за девојки!!Девојки broochЗа САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl / федекс / ems бесплатен превозотЗа руски , Цел>200Ems бесплатен превозотДруги Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји од пост воздух пошта, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаЗа brooch1...

Производ Фото Покаже Како Подолу : големина : 12*13cmИзвестување за Испорака : 1.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.2.Пратката нормално зема во 3560 работни дена да пристигнат...

Производ Фото Покаже Како Подолу : ГОЛЕМИНА 6.8*6.5 СМ Известување за Испорака : 1.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.2.Пратката нормално зема во рок од 60 работни дена да пристигнат...

Предмет : ALLYES Сини Кристал Леопард Брошеви За Жените Сребрена Боја Метал Rhinestone Elegant Костим Dres Големи Животни Pin Brooch Накит Материјал : Алуминиум / Кристал Големина : 5.7*1.8 cm / 2.25*0.7 Инчи Пол : Жените / Женски / Жена / Девојка Облик : Леопард Карактеристики : Сјајна чешка Кристал Инкрустирани / Леопард Форма Повод : Партија / Office / Повик

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.30 дена ГаранцијаАко сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени...

spider brooch & pendantдвојна употребаУнисекс жените и мажите накитматеријал : 925 sterling silver со кубни циркониголемина : околу 4.5 CMСтавање наредби & плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Master Card,QIWI,Western Union и банкарски трансфер,Повеќе можности за плаќање ќе биде availabe на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060business дена по aliexpress comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.Политика На Враќање : Се враќа прифатени во 1days од денот на пристигнувањето.Објектот треба да биде во својата originda состојба во originda пакет.100% наплата за продажба цена .Превозот и осигурување не се враќа.

Големина : брод големина е 3*2cmТежина : 3gМатеријал : алуминиумски

Ние обезбеди....Висок квалитет и ниска фабрика цена на производи!Професионални кориснички услуги!Убаво услуги на клиентите и послепродажните услуги !Вистински шут фотографии : Топло истакна : ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Име : Ajojewel Нови Црвени Симулирани Бисер Сребро Позлатен Bowknot Гроздобер Brooch Бренд Античкиот Костим Накит БрошевиМатеријал : Цинк Легура + Симулирани Бисер + Антички Сребрен Носи Позлатен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок1...

2016 година Нови Дрвото На Животот Накит Брошеви Мажите / Жените не ' Рѓосувачки Челик 18 K Вистински Злато Позлатен Pin Broches Гроздобер Круг Brooch GB2189 Дрвото На Животот Накит Круг Brooch PinБесплатен превозот за сите нарачки...

Објектот Цвет Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Родиум Позлатен Боја Јасно ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

сребро кристал brooch голема брошеви иглички кристал Цвет брошеви свадба подарок жена мода накит