#htmlcaption1

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме!Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга...

Купувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голем попуст, ве молиме контактирајте со нас3,Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта ,Поштенска време е за 2050 дена, во случај на царинскитеинспекција, ќе има одложување, ве молиме да бидете трпеливи...

Материјал : полиестер Боја : Златна Ширина : pls изглед слика, имаме други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија Злато Серија Чипка во мојата продавница, ви благодариме...

Следи за да Добиете Подарок", ве Молиме следете мојата продавница Кога вкупниот износ постигнување ќе добие 1 метар рачно изработени памук лента како подарок...

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 22.99wyприклучокstartЖешка Стока$7.39$13.9$22.99$5.09$7.79$22.99$7.49$9.49wyприклучоккрајИме на производ : eyelash чипкаШирина : 40cmВкупната должина е 3 метриБоја : off бело / црнаНа пример, купување на 1 е 3 метри, купување на 2 е 6 метри, а на 6 метри е discontinuousНајдолг континуитет е 3 метри, затоа што ова е спецификација на неговото производствоДобар квалитет чипка, постои било каков проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме

Вез Чипка Деколте Јака Занает Шиење Деколте Јака Applique Скратува за Шиење Облека & Ткаенина Scrapbooking BW171Материјали : ВезовиПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIYПол : Деца, ЖениГолемина : Како слика покажуваТежина : 20gПочитувани Купувачи,1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.3...

15 Yards Висок Квалитет Guipure Чипка Намали Вода Растворлив во Црна Везени Африкански Laces Додатоци DIY рачно изработени Бела Свадба Чипка Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Големина : 2.5 см широк arround Количина : 15 Yards (еден двор = 0.91 метар) Боја : бела,црна Материјал : полиестер Употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декоратерите,предмети за Домаќинството adornments,DIY додатоци,Божиќ подарок пакување,Божиќ DIY занаети,Свадба оркестарот и други проекти што може да се замисли...

Ве Молиме Да Се Напомене : Сите Yardage Чипка / Ткаенини, Има Намалување Од 3%5% Во ПроизводствоИ Тоа Е се Мери со Рака,Па Ве Молиме Да Се Овозможи / Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.Превозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКСПлаќање : Т / T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете епошта до нас или контактирајте со нас во секое време.ПроизводиПревозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКСПовратни информацииВашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Ткаенина Материјал : Чипка ткаенина Ткаенина Ширина : За 35 CM Ткаенина Боја : бела Ткаенина Пакување : 15 метриПроизвод Функција : Погоден за било DIY,Завеса декорација ,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Здолништа декорација, итн сите се многу убави.

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен модел може да биде со свој значење за дизајн кога е во процес на производство...

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.Превозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКСПлаќање : Т / T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете епошта до нас или контактирајте со нас во секое време.ПроизводиПревозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКСПовратни информацииВашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Добредојдовте на нашата продавницаОпис на производот Материјал на оваа точка : чипка, полиестер 8.26"21cm(2yards / многу) Везени Флорални Tulle Чипка Намали Црна+Црвена+Зелена ,Мрежа Везови Чипка НамалиОвој оглас е за 2 метри.Ширина : 8.26 инчен (21cm)Се користи за облека, деколте, рамо појас, pillowcase, фустани, подароци, торби за декорација, партија облечи, завеси, здолниште на дното, дома декор и други проекти што може да се замисли.Напомена : Answer : ___________________________ Note : 1 двор = 91 cm; 1 инч = 2.54 смЗа повеќе квантитет, ве молиме да се чувствуваат слободни да convo мене за сопствени листата.Мојата продавница линк : Ако имате било какви прашања ве молиме порака мене...

Име на производ : беж 100% памук, чипка везени лажни јакаПроизводот НЕ : 3644Боја : беж,pls се погледне на сликиФункција : чипка embroidПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,чипка ткаенина...

Опис парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАбоја на слонова коска, бојата е повеќе бежГОЛЕМИНА1.5 инчи во ширина и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .............................................................................................ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИЗа било какви прашања, ве молиме контактирајте со Феј слободно и директно : ))Важно Забелешки Пред Да Нарачате : 1...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАбоја на слонова коска, бојата е повеќе бежГОЛЕМИНА1 инчи во ширина и цената е за 5 Метри / многу , ние сме мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .............................................................................................ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИЗа било какви прашања, ве молиме контактирајте со Феј слободно и директно : ))Важно Забелешки Пред Да Нарачате : 1...

Ширина : 3cm / 1.18" Боја : Црна Цена е за 15 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,.....

Ширина (Приближно) : 30cm / 11.81" Боја : злато Овој оглас е за 5 метри Повеќе во парк На чипка има многу мека рака се чувствувате, тоа е совршен за долна облека,градник,фустани,кукли,булчински превез,измени уметност,couture ,костим,булчински,облека,накит дизајн...

Ширина : 20cm / 7.87" Боја : Црна / Бела Цена е за 7 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија се облекуваат, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,.....