Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

DIN916 GB80 Поставите Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Штекер Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4 M5*12 M4x12 М5*5 M5x5 М5*6 M5x6 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN916 Ален Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Копачка Првенство Точка Прилагодете Завртка 最少5个字符 最少5个字符 Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mmNorminal Дијаметарd М1.4 М1.6 М1.8 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16...

注:以下数值为单批次人工测量,存在一定误差,介意者慎拍或联系客服! 单位:mm 螺纹直径d 2 3 3.5 4 5 6 头部直径dk 3.7 5.3 6.5 7 11.8 8.7 头部厚度k 1.21 2 2.5 2.6 3 3.8 沉头角度 90°

Хексадецимален Приклучок за Пролет Топка Клипот Поставен Завртка ГОЛЕМИНА : M41.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

Има позитивни и негативни tolerances, особено оние кои се грижат многу туп, на завртката референтна големина составен од D * L (дијаметар * должина) не содржат должината на главата Единица : mm Тема големина M3 M4 M5 M6 Навој дијаметар d 3 4 5 6 Глава дијаметар dk 6.5 8.7 10.8 13.1 Главата дебелина к 1.6 2.1 2.8 3.3

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN7981 А2 Нерѓосувачки Челик Филипс Крстот вдлабнати Пан Главата Прислушување Завртки.Достапни Големина : М2.6*6, 8, 10, 12, 14, 16, 20mm(2.6 mm Дијаметар) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN7981 А2 Нерѓосувачки Челик Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата Прислушување Завртки.Достапни Големина : M3*5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50mm(3мм Дијаметар) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

1000 Pcs М3 Најлон изолација колона PCB Фиксна хексагонални Spacer Столб Проред ЗаврткаНие ќе го избере најдобриот начин за секоја земја .Објектот ќе се организира за испорака откако ќе ја добиете вашата целосна исплата за објектот ќе нареди...

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ2 М2*8 / 9 / 10 / 12 / 14 M2x8 / 9 / 10 / 12 / 14 304 316 Нерѓосувачки Челик 304ss 316ss DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на ЗаврткатаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Спецификација М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10Навој Дијаметарd 2 2.5 3 3.5 4 5.3 6 8 10Глава Дијаметарdk 3.1 4.1 5 5.5 6.5 8.4 9.8 13 17.1Глава Дебелинак 1.1 1.5 1.7 2 2.2 2.9 3.4 4.5 6

Опис : 100% Сосема Нов Топка големина : 0.45 mm / 0.5 mm / 0.6 mm / 0.76 mm Топката Легури : Sn 63 / Pb 37 КОЛИЧИНА : 12.5 К (12500) компјутери / Шише Пакетот Вклучува1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.45 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.5 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.6 mm, 1 шише 12.5 К компјутери BGA Reballing на Чело Лемење Топки 0.76 mm

Опис На ПроизводотУлтратранспарентен, не се бои, не се жолта; Висока вискозност, силна носатотпорни, лесен за ракување; Супер тешко се носат отпорен материјал може да биде значително зголемување на коефициентот на триење, ефикасно спречување Возило судир предизвикан боја исклучување Chafing...

Карактеристики : Сосема нов Одличен за мерење на внатрешните и надворешните агли на делови Мерен Опсег : 0320 степен Ласерско гравирање скали Опремени со bevel остро продолжување на ножот, ролери knob и фино прилагодувањеСпецификација : објектот големина за 150mm x 150mm.(Со кутија) Диплома : 2' (минути)Пакет се Вклучени : 1 x Универзални Bevel Protractor без пакување

Оштетените, Скршени Орев Гром Завртка Смена Splitter Puller Extractor Се Повлече Постави АлаткаОпис100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет...

Мерка : 1 AC Напон V2 AC Струја На3 Активни моќ W4 Електрична енергија Kwh5 Електрична енергија на кумулативна време h6...

1pc 150mm Филц од Волна Чистење Полирање Тркала Влошки ПолирачСпецификација : 150mm(OD)*30мм(Дебела)*10мм(ID)Чувствував Тркала Удар е направен од 100% Волна, ова тркала е квадратни работ чувствува.Тркалото се користат за полирање на метали и во голем број на други апликации.

1 Парчиња 300 целзиусови степени Термостат на Температура Switch Knob Контролер Сонда 220 V 16 A 2PinСекој обид за 1 buc прекинувачиМатеријал : Метал&ПластикаКонтакт : NO (нормално отворен)Температурата Опсег : 50300 Целзиусови СтепениНапон : 220 VСтруја : 16 AТерминал Количина : 2 ИглиКористи главно за апарати за домаќинство, електрични опрема, ладење индустрии со контрола на температурата

Единица:mm Големина М1.4 М1.6 М1.8 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16 M18 M20 Теренот 0.3 0.35 0.35 0.4 0.45 0.5 0.7 0.8 1 1.25 1.5 1.75 2 2 2.5 2.5 Sноминална 0.7 0.7 0.7 0.9 1.3 1.5 2 2.5 3 4 5 6 6 8 10 10 max 0.724 0.724 0.724 0.902 1.295 1.545 2.045 2.56 3.08 4.095 5.095 6.095 6.095 8.115 10.12 10.12 мин 0.711 0.711 0.711 0.889 1.27 1.52 2.02 2.52 3.02 4.02 5.02 6.02 6.02 8.025 10.03 10.03 т 0.6 0.7 0.8 0.8 1.2 1.2 1.5 2 2 3 4 4.8 5.6 6.4 7.2 8

50pcs внатрешна хексадецимален завртки M4*8 завртки + 50pcs М4 ореви DIY моделТип : M4 внатрешна хексадецимален завртки / нутМатеријал : 12.9 легиран челик одделение висока јачинаСодржи : 50pcs М4*8 завртки50pcs М4 ореви

DIN965 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Филипс Рамна Глава на Машина Завртка ГОЛЕМИНА : M2 X6ПОВРЗАНИ PRDUCT : М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 ,ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам...

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, ве молиме обратете се до физички предмет, со намера да конкурираат или го контактирате овластениот сервис! Единица : mm Навој дијаметар d 3 4 5 6 Глава дијаметар dk 6.8 7.9 9.9 11.9 Главата дебелина к 2.3 3.1 4 4.5 Главата агол 90 °

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 М12 M10*60 M10x60 М12*70 M12x70 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Кука Кревање Виси Конкретни Сидро Ракав Проширување Гром 最少5个字符 最少5个字符Мерење овозможува грешка.ве молиме да биде accoeding на реалниот објект Единица : mm Specificaion D L Вкупна Должина ID 304 Φ6.5*40 6.5 40 64.32 10 Φ8*45 8 45 74.04 10 Φ10*60 10 60 93.49 12 Φ12*70 12 70 114.97 12 Јаглероден Челик Φ6.5*40 6.5 40 62.66 9.1 Φ8*45 8 45 72.38 10 Φ10*60 10 60 95.33 11.68 Φ12*70 12 70 116.94 18.3 最少5个字符

Име на производ 420 Господар Линк Модел 420 Боја Темно Сива Теренот 9mm / 0.354" Pin Кол 4.25 mm / 0.167" Плоча Дебелина 1.65 mm / 0.065" Вкупна Висина 1.6 cm / 0.63" Материјал Метал Пакет Содржина 2 x Синџир Заеднички ВрскиОпис : ве Молиме обрнете внимание на видот на синџирот заеднички пред нарачување на предмети...

Име На Производ Цевка Конектор Тип Лактот Цевка Внатрешна Кол 32милиметри / 1.26" Вкупната Големина (Прибл.)7.5 x x 4.5 3.5 cm / 2.9" x 1.8" x 1.4"(LWH) Материјал ПВЦ БојаБела Пакет Содржина 2 x Цевки КонекториОпис : Бела ПВЦ електрична жица цевки вклучите во лактот форма...

Предмет : M4 Security / Подесувате Отпорни Pin во Torx Вози Копчето Главата Штекер Капа Torx Завртки Нерѓосувачки Челик T20d = M4Теренот = 0.7 mmD = 7.2 7,6 милиметриК = 1.9 2.2 mmL = 650 mmМатеријал = А2 (304 Нерѓосувачки Челик )Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас : ) Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

М2 x 4mm нерѓосувачки челик Круг Главата Со Миење Микро Само Прислушување ЗаврткиГолемина : 2 x 4mm1 предмети ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

DIN912 Одделение 12.9 Легиран Челик Завртка Црна Целосна Тема Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиПлаќања1...

DIN912 Одделение 12.9 Легиран Челик Завртка Црна Целосна Тема Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиПлаќања1...

DIN912 Одделение 12.9 Легиран Челик Завртка Црна Целосна Тема Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиПлаќања1...