Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : жените ID хривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 20.5 cm*5mmТежина : 10 g / pc (прибл.)Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 6 мм Главната Боја Бела Тежина 14.63 Грама (Опал & Сребрена) Нараквици Периметар 190mm / 7.48 инчен Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Новиот машки пол сребрена боја на морето желка шарм 8 mm howlite и зелениот кварц мушка јога еластична мажите хривнијаВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменS 17cm 1617cm М 18 cm 1718cm L19cm 1819cmЗА ПРЕВОЗОТ1...

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДобар избор за подарок или декорацијаМода и корисни додатоци да се направи сте убава.Спецификации : Боја : ШарениМатеријал : Алуминиумски+МонистраКоличина : 1 КомпјутерГолемина : Нараквица Синџир Должина : А pprox 18cm ( Растеглив ) Зрнца со Дијаметар : околу 8 mmПакетот вклучува : 1 x ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.2...

Уроци 2018 нова мода sliver / gold / розово злато / црна хривнија tredny геометриски материјал за жена накит за подарок

Информации за производотТежина : gГолемина : 17 cmБелег : 999 24k жолто злато

Должина 19.5 CM дијаметар од 6 CM прилагодлива големинаНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Име на производ : Bracers Големина : 15.5 * 30 CMМатеријал : кожа, од легиран шила

Информации за производотМетали : 999 Злато / 24 K Жолто златоТежина : 2.08 gГОЛЕМИНА; 17cm

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTRB019 WKT трговија на Големо Неверојатни Змија Кожа Кристал, Отворајќи Накит Природен Камен Алка ХривнијаТочка Законик : WTRB019Материјал : Скапоцен Камен,Кристал,должина : Прилагодливи;Moq : 5pcs / многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.Заврши : Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishableОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПовеќе НараквициПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.Еластична ,месинг монистра во 6mm

Brand Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Нараквици Главниот камен Кубни Циркони Големина Романтичен Стил

Вистинска Кожа Хривнија Гроздобер 18 K Вистински Злато Позлатен 3 Големини променливи во големина Бренд Кафеави / Црни Хривнија За Жени Мажи Накит H418 кожа пол мажи накит црна хривнија Стил : мода накит хривнија Материјал : еколошки бакар, високо квалитетни Црвени / Кафеави / Црни / Бели СТП кожа Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

Двојно Черепот Нараквици Мажи Жени 2017 Northskull Cuero Накит Панк Магнетски Затворач Вистински Кожни Нараквици Homme Cuir Ноар Материјал : Злато Позлатен Бакар и Циркони Вистинска Кожа Количина : 1 buc / многу Должина : 210 MM

2016 Година Нови Панк Бренд Шкорпија Хривнија Шарм Цинк Легура Biker Snap Копчето Хривнија За Човекот ПријателствоБојаЧелик БојаГолеминаВиди СликаМатеријалЦинк ЛегураТежина20gКоличина1 ПарчеПакетOPP ВреќаИспоракаВо Рок Од 2 Дена

Европската Мода Нараквици Мажите Накит Кравја Кожа Легура Шарм Поговорка Писма Печат Секојдневен Хривнија & Алки Браун Најдобар ПодарокМатеријал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 17 см ( Прилагодлива големина) Поговорка Писма show " Каде што постои волја , постои начин ...

Производ : Линк Синџир НараквициБоја : СребренаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарчеПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

Природен Камен Лав Главата Хривнија за Мажи Жени Pulseiras Masculina Hombre Bracciali Златна Боја Лав Главата Шарм Нараквици ПодарокКоличина : 1pcs (изберете ви се допаѓа)Материјал : 8mm Монистра100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како фотографија Lenght : 6"~8" (прилагодливи)Сите Монистра се вистински злато позлатен ,Тоа е доказ вода ,Висок квалитет.Како на барање на купувачот...

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mmрачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

6mm Sterling Silver Позлатен Монистра Хривнија За Жени трговија на Големо Beaded Нараквици 8 Инчен Љубов Подарок

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена / Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарокХривнија Должина : Околу 17+2cm,adjistableВистински Злато позлата

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm Coppe Beads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira MasculinaВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменЗА ПРЕВОЗОТ1...

Предмет : Шарм ХривнијаПредмет Бр : SYH035Должина : 22cm / 8.7 воСостојба : 100% Бренднови & Рака ПолирањеВе молиме да обрнете внимание...

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : Како на сликите се покаже Големина : 18+5cm Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc x Нараквица (Без кутија)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...