#htmlcaption1

30pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Був Шарм Приврзоци за Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 8x12mm F35651)Материјал : нерѓосувачки челик2)Бои : Сребрена На Ѕвонење3)Големина : 8x12mm4)Тежина : 13g / многу5) Количина : 30 компјутери / многу6) Пакување : 3 0pcs / opp вреќа7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPSот и така натаму (Освен оддалечените области).

Бренд Garilina Метал Црна Пиштол Главниот Камен Опал 20 мм Главната Боја Бела Тежина 7.42 Грама (опал & сребрена) Приврзоци Должина 28*36mm Ѓердан Периметар Никој Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Кревање Акт Куче Ознака За Мажи Pendent & Ѓердан жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит P2130 Pendent & Ѓердан Кревање Акт Куче Ознака За Мажи Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите НакитМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

2016 година нови модни природни кварцен кристал чакра камен терапија лекување кристали чакра нишалото 7 чакра кристал третман Накит Мода Куршум Кристал Pendant reliquary За Жените шарм Хексагонални Реики Исцелување Кварцен Кристал Pendant reliquary ѓердан накит

Бренд Garilina Метал Црна Пиштол Главниот Камен Опал 20 мм Главниот Сина Боја Тежина 7.42 Грама (опал & сребрена) Приврзоци Должина 28*36mm Ѓердан Периметар Никој Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 45*35mmколичина : за 20pcs,6pcs,како choieБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls да ни оставите порака, кога ставате редПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

Можете да DIY да се стави сите писма / шарм заедно на ознаки како Свој ѓердан! : )Модерен дизајн и висок квалитетMOQ : 10 PCSМатеријал : Цинк легураБоја : СребренаДимензии : Ширина 8мм, должина 26mm / 48mm, одговара за 8мм слајд шарм / писмаСостојба : НоваУпотреба : Промотивни подароци,сувенириAnswer : ___________________________ Note : ние ќе испрати Диња семе токи со овие ознаки за слободни...

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Стрелаштво Акт Куче Ознака За Мажи Спортски Pendent & Ѓердан жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит P2131 Pendent & Ѓердан Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит Стрелаштво Акт Куче Ознака За МажиМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 синџир,1 pendant,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

(11 парчиња / многу) Злато, Бакар Bornite камен Pendant Мушка поставите DSC1441ГОЛЕМИНА : 39x9x6mm16x9x5mmза објектитеБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќањеНие се обезбеди во Светот Пратката .ние ќе испрати редоследот по 2448 часа по уплатата примена.превозотНормално, нашиот времето за испорака е 929 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас ...

1.Три Боја Капка Масло Шарм Euil Око Форма Цинк Легура Метал Шарм Одговара Нараквици Одлуки2.Боја : Како На Сликата3.Материјал : Алуминиумски4.Занает : Позлатен5.Стил : Мода6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7...

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Брод Со Цел Следење на NO ...

Водена Капка Зголеми Златна Боја 16mm Кристали Хармонија Bola Топката Pendant одговара Ангел Повикувачот Свири Звук Бремени Жени Накит за Подарок !Состојба : 100% сосема нов Eudora Хармонија Bola Топката Pendant ЃерданТопката големина : 18mmТопката боја : Шарени свири топка за вашиот изборенСинџир големина : 30inch златна боја синџир (За 88cm )Материјал : Сребрен позлатен на бакар(locket кафез), сребрена позлатен на нерѓосувачки челик(синџир)Количина : 1piece внатрешна топката +1piece locket кафез+1piece синџирКвалитет : Чиста рачно изработени, Екопријателски, ние gurantee тоа го направи со висок квалитет.Состојба : 100% Сосема Нов Хармонија Bola Топката Pendant за бремени жениЗа Превозот : Бесплатен Превозот од кина пост со следење на бројХармонија bola / Бременоста топката / Свири топката / Бебе bola : 1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас2)Првично производител3)Совршен подарок за бебето шоу4) ОЕМПовеќе хармонија bola свири топката во нашата продавница за продажба ,се добредојдени да кликнете на сликата за да се купи сега!Зошто да изберат нас? Нашата екопријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!Она што е Свири топка? (или Бременост bola)Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.Почитувани Купувачи, добредојдеНа Свири топката е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето...

Ангел Повикувачот Мексико Музика Бел Топката Хармонија Bola Лебди Кристал Locket Кафез Pendant Со Синџир топката Ѓердан НакитКликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката КафезХармонија bola / Бременоста топката / Свири pendant / Бебе bola : 1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас2)Првично производител3)Совршен подарок за бебето шоу4) ОЕМСостојба : 100% новиМатеријал : Сребро Позлатен на бела бакарPendant големина на : одговара за 18 / 20mm топкаКоличина : 1pc Кафез Pendant + 1pc Восок Кожа Ѓердан[ 45"L стандардните, ИМАЈТЕ на ум ни ако ви треба други ДОЛЖИНА : 18"L(45.7 cm), 24"L(60.9 cm), 30"L(76.2 cm).Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка : Abuout ПроизводКако од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно...

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

Состојба : НоваГолемина : 48*32МИЛИМЕТРИ (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 3pcs / 45gМатеријал : Природен каменMOQ : 3 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Добредојдовте на Нашата Продавница~~ Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време...

Состојба : НоваГолемина : 45*45 MM (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 4pcs / 45gМатеријал : Природен каменMOQ : 4 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Состојба : НоваГолемина : 25*13 MM (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 1pcs / 5gМатеријал : Природен каменMOQ : 1 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Фабрика Директни Продаде DIY Накит ШармProuducts детали : Големина : околу 8*18mmОблик : како ваш изборМатеријал : масло капка легураУпотреба : DIY накитПакување : за 100pcsБоја : како на вашиот изборПакет содржина : производите ќе наредиПовеќе Шарм ДизајниЉубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози : Почитувани клиенти : Ви благодарам многу за шопинг.Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи наосветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувањана компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање акопримена на нашите производи што боите се малку различни со слики.Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете вниманиеда големини информации,благодарам многу!Како да нарачате повеќе од 1 предмет : Пакување детали : Испорака детална : 1...

Име на производ НОВ цвет бисер pendant ѓердан 100% Природните слатководни Бисер Накит 925 sterling silver подарок гроздобер ѓердан жени со кутија Бисер Формакопчето форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови црниот бисер боја Пакет накит кутија.

Состојба : НоваГолемина : 33*22 MM (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 1pcs / 5gМатеријал : Природен каменMOQ : 1 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Состојба : НоваГолемина : 25*15 MM (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 1pcs / 20gМатеријал : Природен каменMOQ : 1 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Производи Се Препорачува Опис На Производот10pcs Мода Pendant Шупливи Отвори Голем Легура Срцето Шарм Pendant За Earring Ѓердан Накит Одлуки Додатоци 52*38mmколичини : 10pcsбоја : антички тибетската сребро.големина : 52*38mmматеријал : цинк легураупотреба : за ѓердан earring изработка на накитсостојба : 100% нов брендКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСлика ШоуПлаќање : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.Превозот : 24hours испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето ) За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 37 работни денови Ако вашата цел износ >=200 бесплатен превозот од DHL / EMS / UPS / DPEX ...