Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кралицата Губење на Вода Бран Човечка Коса Снопови се Справи 3pcs/многу Перуанскиот Remy Коса Ткаат Проширување Природна Боја 1B Може да Се Бојадиса Избелени

Кралицата Губење на Вода Бран Човечка Коса Снопови се Справи 3pcs/многу Перуанскиот Remy Коса Ткаат Проширување Природна Боја 1B Може да Се Бојадиса Избелени

DEN 3959.00
DEN 6945.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Должина:
10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 10 10 12, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 20 20 22, 22 22 24, 24 24 26, 26 26 28, 10 12 12, 12 14 14, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20, 20 22 22, 22 24 24, 24 26 26, 26 28 28, 28 28 28, 24 26 28
Пакување:
3 еез Weft
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Водениот бран
Најдолг Коса Дел:
>=20%
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Бренд Име:
Кралицата На Косата
Најдолг Коса Дел:
10%-30%

Најдобрите понуди во категоријата