Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#htmlcaption1

100% нов и висок квалитетБоја : Сребро белаГолемина : Прибл 18cmАкции : во парк објектМатеријал : Алуминиум / сребрена позлатен+ кристалиПакет Листа : 1 p c линк синџир / хривнијаОблечен Повод : Office / Shopping / Секојдневно Носење / Подарок / Партија / свадба..Овој накит договор со животната средина барањаНашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

Алиса во земјата на Чудата, Гривни за Жените Алки Wristbands diy Накит Шармжените девојки мода накитретро стилЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

Боја : Антички Сребрен Материјал : 100% вистински фунта сребро 925 ГолеминаБендот ширина 1.5 cmСинџир должина 20cmТежина околу 76.6 грама Карактеристики : 100% вистински фунта сребро 925, не позлатен сребрен или 30% сребро.100% реална фотографија се прикажува.Напомена : Висока вредност производи, ако кој било проблем, pls контактирајте со нас најпрво пред да нарачате.Домот пакетИспорака : 1...

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро Позлатен / Розово Злато ПозлатенГлавниот Камен & Големина На : Создадени Син Оган Опал 8x3mmx9pcs(Max) ( OS562Сребрена Позлатен )Создадени Розова Оган Опал 8x3mmx9pcs(Max) ( OS563Розово Злато Позлатен )Создадени Белиот Оган Опал 8x3mmx9pcs(Max) ( OS564Сребрена Позлатен )Додаток Камен & Големина На : Аквамарин 6mmx9pcs ( OS562Сребрена Позлатен )Пинк Топаз 6mmx9pcs ( OS563Розово Злато Позлатен )Мистик Топаз 6mmx9pcs ( OS564Сребрена Позлатен )Хривнија Должина : 7 / 2"9 3 / 4"Хривнија се Соочуваат со Ширина : 7mmТежина : 12.68 gКоличина : 1 buc хривнијаКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

100% Сосема НовСтил : Мода Хривнија НакитМатеријал : Цинк легура+Stellux Австриската Кристал+Розово Злато ПозлатенСинџир Должина : 16cm синџир+3cm продолжен синџирОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаНоводојдени Се Зголеми Злато Позлатен Хривнија Накит Stellux Австриската Кристално

2018 Cykopv Оригиналниот Дизајн Различни Брзини Поврзани DIY Steampunk ХривнијаNickle слободниСлики : Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее...

Опис на производот ID : 6916 Опис на Производот ID : 6795 Име : 100% Реално 925 фунта sliver Хривнија за Жени Мода Накит Најдобри Gif Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Испорака : Пад превозот и бесплатен превозот Овој накит договор со животната средина барање

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com промет на Големо со Фиксна големина Злато Дубаи bangles18k Златна Боја Етиопската алка хривнија Африканските Жени накит Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Нараквици Алка За Жените AB079Стил : Дубаи Златна Боја Хривнија НакитТип : Зелена Кристал НакитМатеријал Боја : Жолта Боја На ЗлатоГлавниот Камен Материјал : Кубни Циркон КристалноГлавниот Камен Боја : Црвена / Маслинесто Зелена / БелаОблечен Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / Секојдневно НосењеПодарок За : Божиќ , За Нова Година , За Роденден ,ПразникГолемина : 17.8 CM + 2.6 CM

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

Биг Цвет Хривнија За Жени Подарок Нов Луксузен Африкански Накит трговија на Големо Цвет Нараквици IH1603 Биг Цвет Хривнија Хривнија За Жени Африкански Накит трговија на Големо Цвет НараквициМатеријал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 парче нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Ако сакате да купите појавување накит ,ве молиме кликнете на следните слики : Бесплатен превозот за сите нарачки...

MOQ 1pcs Големина 11mm*210mm Тежина 21g Пакет внатрешна Polybag,меур торба средина,стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање Забелешка Мешани цел & примерок цел се прифатени

Опис на производот ID : 6919Име : Нерѓосувачки Челик Линк Chian Хривнија Алка за Мажи Мода Накит Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Испорака : Ние Обезбеди Бесплатен превозот и да го прифатат капка брод Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Дечко / Мажи / Маж / Љубовник / Татко / Деца Момче Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барањеСовети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Hermosa парична Казна Накит Единствени Моден Peridot Бела Топаз 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 инчен BK066

Материјал : Алуминиумски, смола Lengh на Синџир : 18cm+5cm , Прилагодлив Pendant : црвена роза гранка : 4cm Метална Боја : Злато, Сребро злато се Зголеми Позлатен Пакување : 1 buc во polybag повеќе да се купи,подобра цена ќе може да се добие...

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да направите големи / мали / Custom цел , можете да контактирате со нас директно ,нашата компанија ќе ви даде најдобра цена и да го направите она што ви се допаѓа.Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна благочестив, и оној што ќе го направи многу убав подарок.1S izeПрилагодлив2 Скапоцен Камен Големина / 3Един dition1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm4Материјал Отвори Cz,Метал Бакар5Полковникот илиКако што е прикажано во figuratede6Сад мобКатира / Партија / Подарок да frined7Ши стр пинг време1525days ( Слободен CPAM) ; Слободни DHL / EMS за Цел повеќе од 150$!8Pla ce на потеклоПроизведено Во КинаAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе брод камен форма да ви случајно beacause на камен не може точно како на слика при донесување

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да направите големи / мали / Custom цел , можете да контактирате со нас директно ,нашата компанија ќе ви даде најдобра цена и да го направите она што ви се допаѓа.Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна благочестив, и оној што ќе го направи многу убав подарок.1S izeПрилагодлив2 Скапоцен Камен Големина / 3Един dition1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm4Материјал Отвори Cz,Метал Бакар5Полковникот илиКако што е прикажано во figuratede6Сад мобКатира / Партија / Подарок да frined7Ши стр пинг време1525days ( Слободен CPAM) ; Слободни DHL / EMS за Цел повеќе од 150$!8Pla ce на потеклоПроизведено Во КинаAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе брод камен форма да ви случајно beacause на камен не може точно како на слика при донесување

Точка БР : B0222 A Шарм Нараквици боја : Гроздобер Сребрена Боја Додатоци материјал : Алуминиумски Додатоци позлата : Среброобложено Алки & Нараквици големина : Нараквица Должина 20.5 cm, Прст Периметар околу 5.8 cm Прст Синџир Нараквици тежина : 1 peice Нараквици тежина за 19g Превозот инструкции 1 : Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail Превозот инструкции 2 : Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Плаќање : Alipay / TT / LC / Кредитна картичка / Зачувам / Western Union / Money Gram Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)