#htmlcaption1

Љубезно истакна : овие ткаенини се намали според големината, но не pattens, па не може да бидете сигурни дека сите заврши модели ќе бидат вклучени.Име на производ : памучна ткаенина парче.Материјал : 100% памук...

Ткаенина ИнформацииТкаенини : пескарење памукТкаенина Состав : 100% памукШирина : 114 CMТежина : Околу 200g / mСе Препорачува Стилови : Облекуваат ПалтоДебелина На Ниво : Тенок Средината ДебелиНиво На Удобност : Треба Поставата Средината УдобноЕластична Ниво : Нема Еластична Малку Еластична Гума За Џвакање Силна ЕластиченLucency Ниво : Затемнетост Малку транспарентност, Поголема транспарентност Многу транспарентностСезона : Пролет Лето Есен ЗимаТврди и Меки : Тешко Малку тешко Средината Малку мека Меки

добредојдовте на нашата продавницаОпис На Производот1 Монистра цевка2 Ширина : 15 CM.3 Должина : 5 метри по парче.4...

Следи за да Добиете Подарок", ве Молиме следете мојата продавница Кога вкупниот износ постигнување ќе добие 1 метар рачно изработени памук лента како подарок...

Електромагнетни Оклопна Ткаенина Мрежа / 100% Сребрени Влакна Нето Материјал Кој Се Користи За Заштита Од РадијацијаИнформација за производот : Модел:YSILVER32# Материјал:СРЕБРЕНИ ВЛАКНА 100% Тежина : 35g / квадратен метар Ширина : 150155 CM Предиво грофот : 30 D Примена : За Комарец Нето / Оклопна крошна Боја : Сребро сива Функција:Оклопна / Проводници се Користи за : hometextile / торби / Комарец нето / завесаИнформација за производот : Антизрачење перформанси Antistatic сопственост на antistatic АНТИСилен МИРИС Сите природни антибактериски Сребрени влакна топлинска изолација својства Сребрени влакна за здравствена заштита функцијаВнимание : бидејќи овој производ направен од страна на окцето ткаенина,па не може да shield сите singal,само може да го блокира делови на singalСпецификации : 100% сребро обложени најлон мрежа / антибактериски / radia оклопна ткаенина / крошна ткаенина / transparen Стави вашиот мобилен телефон внатре,по 30 секунди вашиот сигнал ќе одат надолу или исчезнепроизвод слика :

Фабрика Продавница Трговија На Големо Emf Заштита / Emf Заштитен Материјал Со Nickle Бакар Обложени Користи За Drapes / Покривање На ЅидПроизвод функција : ФункцијаRFID блокирање,EMF / EMI / RF оклопна,проводнициКористат запаричникот ling / торба ling / оклопна шатор / заштитен ѕид / заштитен просторТипобичнаБојасребро сиваГрам тежина8090g / метарПроизводот БезEMF67#PСостав23% бакар+20% nickle+57% полиестерДебелина0.080.09 mmОтпорот0.030.05 OHMПримена : 1...

YSILVER37# polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ткаенина детали : Производ Модел : YSILVER37#Состав : polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ширина : 165cmТежина : 150g / метриБоја : црна бојаFuction : екран на допир ткаенинаСе користи за : допир ракавициТкаенини :

YSILVER37# polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ткаенина детали : Производ Модел : YSILVER37#Состав : polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ширина : 165cmТежина : 150g / метриБоја : црна бојаFuction : екран на допир ткаенинаСе користи за : допир ракавициТкаенини :

Толку Убаво Целиот Пролет Зелена Доведе Црвено & Сина Мали Цвеќиња Од 100% Памук Poplin Ткаенина за quilting постелнина крпа DIY шиење Име на Производ : СП483 Толку Убаво Целиот Пролет Зелена Доведе Црвено & Сина Мали Цвеќиња Од 100% Памук Poplin Ткаенина Материјал : 100% Памук Боја : Црвен Цвет / Сино Цвеќе Големина : 50x145cm (намалување од рака, tolearance 2cm) Пакет Содржина : 1pc на одбраниот дизајн ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено...

YSILVER37# polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ткаенина детали : Производ Модел : YSILVER37#Состав : polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ширина : 165cmТежина : 150g / метриБоја : црна бојаFuction : екран на допир ткаенинаСе користи за : допир ракавициТкаенини :

YSILVER37# polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ткаенина детали : Производ Модел : YSILVER37#Состав : polyester72.5% sp3.5% silverfiber24%Ширина : 165cmТежина : 150g / метриБоја : црна бојаFuction : екран на допир ткаенинаСе користи за : допир ракавициТкаенини :

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои...

Име на производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти...

RFID Linning Ткаенини Погодни За Обработка На I / O Интерфејс ПодлогаНа Информација За Производот : ФункцијаRFID блокирање,EMF / EMI / RF оклопна,проводнициКористат запаричникот ling / торба ling / оклопна шатор / заштитен ѕид / заштитен просторТипобичнаБојасребро сиваГрам тежина8090g / метарПроизводот БезRF67#PСостав23% бакар+20% nickle+57% полиестерДебелина0.080.09 mm Заштита : Машина перат со студена вода(под 30 centiстепен)Не железоНе белењеБез хемиски хемиско чистењеПримена : 1...

modname=ckeditor ве Молиме кликни тука за да се добие забава.Трговија на големо купувачи, ве молиме контактирајте со продавачот.Цената за еден метар (100cm) долгоДоколку купите повеќе од еден метар,ќе добиете континуирано парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Времето ќе добиете парцела=Обработка на време+време на Испорака...

Rf Блокирање Антибактериски Сребрени Комарец Нето Ткаенини Што Се Користи За Електромагнетни БлокирањеНа информација за производот : МоделYSILVER30#Тежина32g / метар квадратенШирина150 CMПредиво count30 DБренд ИмеБЛОК EMFПрименаЗа Комарец Нето / Оклопна надстрешницаБојаСребро сиваФункцијаОклопна / ПроводнициКористат задома текстил / торби / Комарец нето / завесаМатеријалSILVERFIBER 100% Pls забелешка : 1square метар е 66cm долго,145cm150cm ширина.2square метар е 132cm долго, 145150cm ширина....pls според вашите потреби, со цел ткаениниВнимание : бидејќи овој производ направен од страна на окцето ткаенина,па не може да shield сите singal,само може да го блокира делови на singalПроизвод слика :

1 Материјал : 100% памук ткаенини2 Ширина : 43 " / 110cm3 Тежина : 1 двор е приближно 160gram.4 Потекло : произведено во Кина5...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...