#htmlcaption1

Нови 5.5 мм x 2.1 mm 19 V DC Моќност Џек Држачи за Полнење на Главата Адаптер За AsEeebook X205 X205 T X205 TA X205 TAW E205 SA E200 HA Netbook Лаптоп Бесплатен ПревозотВе молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За AsEeebook X205 X205 T X205 TA X205 TAW E205 SA E200 HA Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 10 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Ве молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични Мора да поредок од страна на точниот број на делот од матичната плоча ќе се замена; ова е потребно со цел да се избегне враќа, одложувања и restocking такси...

Компатибилен со сите микро USB мобилни уреди дел броеви : 4 UUC.001.04 Б Кабел Должина Од 1,5 Метри компатибилен со Преку 1400 1405 1435 1500 1505 1535 1605 ОДИ 40 50 51 60 61 400 500 600 610 5000 5100 6000 6100 GPS

НОВИ DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ ПРИКЛУЧОК за КАБЕЛОТ ЗА HP Chromebook 14q000er 14q000ns 14q000saПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

90 дена ГаранцијаСосема Нов и тестирани иПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Имеза HP ZBOOK 15 G3 Hard Диск Драјвер кабел и cady заградатаДЕЛОВИ Број P / N : DC02 C0029 U00СостојбаНовиКомпатибилен за HP ZBOOK 15 G4 Z15G3 Z15G4ПакетКартонска кутија+меур торба+NYLOK ЗАВРТКИГаранција2months од пакетот испратиЗабелешкаВе молиме проверете ја сликата и Fru број внимателно !НашатаГаранција : 1, DOA 30 работни дена...

Бренд нови, висококвалитетни90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

ние сме за промет на големо за лаптоп делови, Таблет Делови ,Мобилен телефон делови и УВ Лекување Машина, ако треба масовно цел во иднина, ве молиме додадете мојот skype jllaptopparts или whatsapp +86 15959258351, или можете да ги испратите на продажбата на jlnlaptopparts.com .јас ќе ви даде fastly одговор, и да ви даде најдобра цена и услуга...

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

EnЛаборатории PCIE6 PSPL8 P20 CM PCIe 6pin до 2 x 8pin Машки да се Женски графичкиот процесор Рударство Напојување Моќ Splitter КабелПоврзете еден 6pin PCIЕкспрес од Напојување, уживајте во две 6 / 8pin PCI Express 2.0 излез во вашиот најновите графички картички.Се изгради во УЛ Наведени 18 AWG бакар диригент лента кабелКонектор A PCIE 6pin МашкиКонектор Б PCIE 8pin(6+2) ЖенскиКабел Должина 8 инчи / 20 CMКомпатибилен со сите 6pin или 8пински графички картички и е одлична за NVIDIA SLI картички (потреби quad 6pin PCI Express 2.0) или ATI Cross Fire картички (бара двојна 8пински PCI Express 2.0).

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ќе работи со било која графичка картичка кој има HDMI излез...

СОСЕМА Нов лаптоп, лцд видео кабел За Toshiba Satellite L755 L755 D L750 L750 D LCD Кабел DD0 BLBLC040 DD0 BLBLC000ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Extender VGA RGB HDB 15pin Женски LAN CAT5 CAT6 RJ45 Мрежен Кабел Женски АдаптерПренесува сигнали помеѓу вашиот VGA видео пристаништа во текот МАЧКИ, CAT5 E и CAT5 мрежни кабли.Пренесува сигнали до 100 FT.Не бара надворешна силаСе поврзува VGA женски машки RJ45Едноставен и Лесен за употребаПакет : 2 парчиња * VGA да RJ45 Адаптер.(Треба да се купат два адаптер за да го поврзете)

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Име На Производ : LCD КабелДП / N : NFJPNДел Број : DD0 UM7 LC000Состојба : НовиКомпатибилни Модели : За DELL Inspiron 13 R N3010СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски КабелДолжина : 10cmАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USBкабел за Новиот тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард Диск

Опис На ПроизводотPCслободен направите резервни копии на видео записи и фотографии од Таблета & Мобилен Телефон да надворешен memory stick во лесен начин.Поврзување на тастатура / Маус за полесно контрола на вашиот Таблет & Мобилен Телефон.На extral Микро USB контактот е Моќта за Телефон и USB Уред (Како usb хард диск, flash диск), Можат да ја Наплатат тоа во исто време.Во исто време полнење само за следниве телефони и таблет (мора да биде поврзан со напојување и да преминете кон јас)Андроид телефони : Samsung GALAXY S3, GALAXY S4, ГАЛАКСИ NOTE3WINDOWS таблет : Acer W4820ASM80taAST100 TAЛеново MIIX2 8 DELL V8 PTaipower X98 3 GTaipower X98 ВОЗДУХ 3 GTaipower X98 AIR 11Taipower X89 HDTaipower X80 HЧи V8 X 3 GOnda V9751 (W)Onda V8191 (W)Ле Ван F8 CASME400 CСини Ѓаволи I8 PROОригиналниот патот W8 CКОЦКА IWORK7Стпотпорни и MOM08 WЛеново THINKPAD8Други телефони и таблети може да биде користено само кога се префрла да|| Згора на тоа не Во исто време полнење Леново

1 Продолжи должината на вашиот аудио кабел2 Совршен звук ефект пренос3 Десна аглеста 90 степени конектор за 3,5 мм машкиКонектор : Едниот Крај : 3.5 mm Машки Приклучок од 3,5 mm 4пол приклучокНа Другиот Крај : 3.5 mm Женски Џек 4пол

Овој адаптер се користи за поврзување на SATA моќ конектор за напојување за да стандард IDE 4pin Хард Диск или Оптички Диск.боја : ЦрнаПревозот Време : Објектот ќе биде предаден во рамките на 24 работни дена по примате исплата од хонг конг, Купувачот ќе ја прими во рок од 10 до 25 работни дена.

Технички Спецификации : Додадете USB порти директно до вашиот плоча; Двојна 3.0 USB излез 20 Pin Конекција Лесно брз начин за да додадете USB порти, без преземање на еден PCI слот Мали димензии остава простор за други конекции Големина : 2" / 5.1 cm; Боја : Црна Пакет Содржина : 1 x 2 порт USB 3.0 до 20pin адаптер

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Микро SATA 1.8 Инчен да USB 2.0 Адаптер КабелОва е Микро SATA 1.8 Инчен вози адаптер кабел сите USB Моќ и ПОДАТОЦИ се пренесуваат преку USB...

Опис име на Производ : Батеријата Кабел за Дел Број # : C17 R8 0 C17 R8 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : географска Ширина E5470! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

USB 3.1 Тип C USBC Повеќе 2 Портен Хаб АдаптерЗа КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook Поддршка на Windows 8 Mac OS1...

Карактеристики : 1.Еден USB + Една RJ452 Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн3 Панел материјал : ABS4...

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Висок Квалитет 500 Pcs Црна 5557 / 6 Pin машки for PC / компјутер PCIE Моќ конектор, пластични школка многупарчиња / многуВисок Квалитет на Црна 55596 P женски за PC / компјутер PCIE Моќ конектор, пластични школка многупарчиња / многуВисок Квалитет 100 Pcs / Многу СМ 3Pin 3 P Женски Машки Конектор Приклучок со 15cm Wire кабел 22 AWG UL1007 многупарчиња / многу30 Pcs Висок Квалитет Злато Говорникот Жица Кабелски Приклучок 4mm Банана Приклучок Конектор Адаптер Црвено Црн Терминал собранието многупарчиња / многуНајдобар Избор за 300 Pcs / Многу 2.5 СМ 2Pin 2 P Женски Машки Конектор приклучок со 15cm Wire кабел многупарчиња / многуНов Висок Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Моќ Кабел адаптер од sata power кабел Бесплатен превозот 100 PCS многупарчиња / многуВисок Квалитет на Бесплатен превозот 100pcs Пролет Терминал Блокови конектор 5 P 450 V24 A многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Бесплатен превозот 20cm Рафинирани процесорот напојување продолжување кабел 4pin да 4pin процесорот 4 pin моќ линија 18awg многупарчиња / многу******************************************************Повеќе детали : Кина Големо Црно Molex 2510 3 Pin 3 Pin Фан машки PWM Моќшколка конектор за домување + женски Терминал crimp иглички****************************************************Опис : 1.3 pin фан женски конектор школка2.Висок квалитет и трговија на ГолемоНие, исто така, имаат 6pin 24pin машки и женски Графички моќ кабел конектор и CPU моќ кабел конектор кабел1pcs =1pcs 3pin конектор +3pcs терминалиСлики : Најдобар Избор за 300 Pcs / Многу 2.5 СМ 2Pin 2 P Женски Машки Конектор приклучок со 15cm Wire кабел многупарчиња / многуНов Висок Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Моќ Кабел адаптер од sata power кабел Бесплатен превозот 100 PCS многупарчиња / многуНов Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Power sata Кабел Бесплатен превозот 20 PCS моќ кабел адаптер многупарчиња / многуВисок Квалитет 100 Pcs / Многу СМ 3Pin 3 P Женски Машки Конектор Приклучок со 15cm Wire кабел 22 AWG UL1007 многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Бесплатен превозот 20cm Рафинирани процесорот напојување продолжување кабел 4pin да 4pin процесорот 4 pin моќ линија 18awg многупарчиња / многуОригиналниот Висок Квалитет Вистински ПИЛОТ Baile erasable пенкало 0.4 mm LF22 P4 игла цевка пенкало триење 12pcs / многу парче2 парчиња Висок Квалитет на Модата 20 Диск CD DVD И Заштита на Чување торбичката / CD Торба / Case / Паричникот / Пакет многупарчиња / многу10 / многу Висок Квалитет Мода 20 Диск CD DVD И Заштита на Чување торбичката / CD Торба / Case / Паричникот / Пакет многупарчиња / многу

Спецификација : Должина : 100mm Проред : 1.0 pin број : 30pin Кабел ширина : ≈31mm Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Пакет вклучуваат : флексибилен кабел x 1 buc Ако ви треба други спецификација лента кабел ве молиме контактирајте со нас!Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...