#htmlcaption1

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Карактеристики100% Сосема Нов и висок квалитет.Совршен за слој колачи, се создаде совршен слоеви.Намалување на дебелината на торта биде рамномерно, ретко и лесно.Вградени нерѓосувачки челик пролет, лесно за парче колачи, само притиснете го копчето, по се стави нож во тоа.Материјал : ПластикаТип : 5 СлоевиБоја : СлучајниГолемина : 5x2x4cm / 1.96'x0.78'x1.57' (Dxšxv)Количина : 2 парчиња / set

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЧипка Во Облик На Силиконски Калап Мувла Фондан Торта Декорација За Печење АлаткиНаправени од храна одделение материјал многу различни форми лесен за употребаМоже да биде постојано се користат.Чоколадна торта мраз мувла лентаМек, Флексибилен и ОбновливиКорисна и перат(Рака Мие Само)Спецификации : Материјал : Меки СиликонскиДијаметар : 175mm x 48mmРејтинг на температура : 40 до +210 Сте.CБоја : ЗеленаЗабелешка : актуелната објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и мониторот.Пакетот вклучува : 1 x Торта Декорација Мувла

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноMetarial : СиликонЕкориснички : ДаБоја : АвтоматскиВнимание : Item measred со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодарам .Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

Боја : Случајни Материјал : ФДУ силиконски Калап големина : точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодарам ...

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месециКарактеристики На Производот : 1...

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / ЛебНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

[xlmodel][производи][39418]Мечето Форма Торта Мувла Машина Алуминиум Легура Торта Бисквит Тесто Cookie Мувла Фондан Печење Алатки DIY Bakeware CHW1358Опис100% сосема нов & висок квалитетМатеријал : Алуминиум alloГолемина : 4.2*5.7 cmСтил : смешни и живописниТип : сода и колачи алатки, овошје секачи, моделот послужавникфункција : мечка форма за печење мувлаЗАБЕЛЕШКА1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2.ве молиме овозможи 13 СМ разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирањеПакетот вклучува : 1 pcsx Cookie мувлаSKUCHW1358[xlmodel][фото][0000]Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 35 работен ден по добивате вашата исплата...

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 195*53*13mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 70*50*40mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

Homehow 7 PCS / Многу Calla Лили Цвет Торта Мувла Посебни Petal Одлуки Поддршка И Машина За Кујна Фондан Печење АлаткиПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

Опис Храна Одделение Силиконски Топлина Отпорни на Температура 40 до +230 Centigrade (40 да 446 F) Димензии : 27.0*19.3*1.1 см(10.6*7.6*0.4 во) Празнина Големина на : 6.0*5.8*1.1 см(2.4*2.3*0.4 во) машина за миење Садови, фрижидер, замрзнувач и микробрановаsafeПревозот Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики 2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

Спецификации : 10pcs / set торта дизајн во облик на мувла фондан торта колаче машина тесто втиснување мувла Капка превозот фондан торта декорација алаткиМатеријал : Храна одделение Пластика (ABS)Големина : Околу 15*8cm (како на сликата покажува)Пакет : 10pcs торта во облик на мувла ве Молиме Имајте во предвид : ве Молиме да биде јасно пред да го користите...

Материјал : СиликонБоја : БелаГолемина на : 20.5*20.5*4.5 cm / 8.07*8.07*1.77 инчПакетот вклучува : 1*МувлаКапацитет : 1100mlОбновливи 3.000 користиБезбедно да се користи во рерна, фрижидер, ладилник, микробранова печка, steamer и машина за миење садовиТемпературата безбедно 60 ° C до +230 ° CCloud Форма Силикони Торта Габи Се Создаде Вкусна Домашен Леб, Чоколади,Quiches,Косата,Сапуни И Повеќе Печење АлаткаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Главната Опис : Печење 3 D Пеперутка Силиконски Калап За Торта Декорација Sugarcraft Фондан Мувла Moldes Де Silicona Торта Декорирање Алатки ЗеленаГолемина : 9*2.5*1 CMБоја : ЗеленаОблик : пеперуткаМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

Главната Опис : Дами Чанта 3 D Силиконски Калап За Торта Декорација Sugarcraft Украсување Печење Алатки Фондан Силикон Moldes Де Silicona ЗеленаГолемина : dia7*1 CMБоја : ЗеленаМатеријал : 100% foodgrade силикониИздржливи, долго време се користиНие сме професионални извозник за години,ОЕМ и голема цел е добредојдена!

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Производ во Боја случаен испорака Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба ...

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Предмет Бр...

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 22.6*11.7*2 CM (прибл.)(1inch=2.54 см)* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...