#htmlcaption1

Име : ЃерданБоја : сребро,златоГолемина на : pendant : 23*23mmСинџир должина : 45+5cmМатеријал : АлуминиумскиЦена за 12pairsтежина : 8g / парПревозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број...

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

MQCHUN трговија на Големо 12pcs / многу НЕКОГАШ одамна STORYBOOK Pendant Ѓердан Куче Ознака Ѓердан Ѓердан за Жените Mens Накит30Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.7*3.2 cm Тежина : 13g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Ова е модерен гума кабелот ѓерданFastens безбедно со супериорен нерѓосувачки челик бајонет стил фатиМека гума ѓердан е удобен за носењеДијаметар : Прибл...

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа , оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул ѓердан за кул човек !!Боја : СребренаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликДолжина : Околу...

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Големина : 2 4 MM во Ширина КОЛИЧИНА : 24pcsАко ви треба други должина,pls контактирајте со нас слободно,може да се прилагодите на должина.САД$ 6.99 / парчеСАД$ 25.99 / многу50 парчиња / многумногу50 парчиња / многуСАД$ 15.99 / многу50 парчиња / многумногу100 парчиња / многуСАД$ 38.99 / многу5 парчиња / многуСАД$ 7.99 / парчеСАД$ 29.99 / многу100 парчиња / многуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бренд Име : Hengsheng НакитТип На Производ : Бисер ЃерданиГлавниот Камен : БисерПол : ЖенитеДолжина : 45см+5cmБисер Тип : Природните Слатководни БисерБисер Облик : Ориз КругБисер Боја : Бела / Розова / ВиолетоваБисер Големина : 67mm,89mmБисер Површина : Висок Сјај,Силна Светлина

Материјал : бакар+восок линијаДолжина : 90cm+10cmПодарок за : Пријател / Мајката / СопругатаНето Тежина : 70gПогодни за : Млади и Зрелост Женски / Канцеларија соодветниЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

Египетскиот Ankh Клучот На Животот Bling Кристал Крстот Pendant Круг Со Црвена Рубин Pendant Ѓердан Поставите Мажите Хип Хоп Мода Накитguranteed премиум квалитетпремиум квалитет каменрубин големина : 3.0*2.0 cmсинџир големина : 3мм кубанската синџирПакување : 2 парчиња ѓердантоа 's комбинација поставите, тоа 's поевтини од едно парче...

Панк Гроздобер Кралската Црна Чипка се Зголеми Монистра Булчински Ѓердан Ѓердани & Приврзоци за Жените Додатоци Готски Изјава Ѓердан

Рачно изработени 925 солидна сребрен накит само за вас.* Добредојдовте најголемиот дел наредби Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.Нова Мода 925 Сребрен Ракопис Име Ѓердан ,Мачка Уво Форма Ѓердан Персоналните Име Ѓердан,Кориснички Име Pendent За Жена1...

метал : слатководни бисер раѓа keshiоблик : барок падбоја : multicolorголемина : 1518mmдолжина 17inch,бисер се соочуваат имаат сите раст на самото место ,неговата природа .ве молиме видете на слика детали

Попуст : Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надоместАко ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : ** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат** Над НАС$ 300.00 Добие 5% Попуст , надградба на нашата ЗЛАТНА ВИП купувачот, уживаат повеќе попуст следниот пат** Над НАС$ 500.00 се Добие 8% Попуст , надградба на нашите ПЛАТИНУМ ВИП КУПУВАЧОТ, уживајте во повеќето попуст следниот патПакет** Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 7.2 mm ,дебелина 3мм (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm)Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување) Тежина : 88g / метарСоодветните хривнијаПроизводи од истата серијаЗа ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : w idth 5.2 mm; дебелина 2.3 mm (1 mm = 0.039 Инч , 1 Инч = 25.4 mm)Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување) Тежина : 52g / метарСоодветните хривнијаПроизводи од истата серијаЗа ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...