#htmlcaption1

Добредојдовте на проверете повеќе rosary накит : Жените Накит Поставите Бохемија Злото Очи Крстот Поврзани Синџир жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Жените Накит S2111 жените накит поставите Бохемија Злото Очи Крстот Поврзани Синџир жените ѓердан хривнија сетМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан,1 нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Ако сакате да купите натпревар накит,ве молиме проверете ја следат сликата : Добредојдовте на проверете повеќе зло очи накит : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Ви благодариме за секој вредни клиенти! Wecome на нашата продавница! Ние сме manufactuer, само да се произведуваат Високо Квалитетни производи...

Во вашата услуга!Објект : Моресина Гранат Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени 6.7.8.9.10 Бесплатен превозотМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро.Големина : Прстен големина 6...

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Треска e : CH328ab Материјал : Цинк Легура, СмолаТежина:63.5 g Големина : како слика Количина : 1 BUC / пакет Боја : како на сликата Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1...

Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци ЃерданОписВе молиме Имајте во предвид : Сите тежини и димензии се приближната Количина : 1 сет Ѓердан : 500400 мм или 19.6915.75 инчен Pendant : 70150 мм или 2.765.91 инчен Обетки : 50*30 mm или 1.97*1.81 инчен ( големи) Тежина : 195 грамаВе молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.SJ221770SJ221780SJ221790SJ221800SJ221810SJ221820SJ221830Превозот Информации : Пакет : 1...

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате.ова е нашиот мушка слика.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате.ова е нашиот мушка слика.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

1) Материјал : Алуминиум со nickleслободен позлата,емајл,rhinestones2).Боја : како на сликата .3)...

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате.ова е нашиот мушка слика.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)Боја : Како на сликата шоу

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)Печат : 925

ОписСтоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeнова 925 фунта сребро.Она што е во пакет : 1 Пар сосема нов објект како на слика1 убави подарок кутии.Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост.2примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Добредојдовте на Luckjewellery ПродавницаСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Добредојдовте на Luckjewellery ПродавницаСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Добредојдовте на Luckjewellery ПродавницаСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)Боја : Како на сликата шоу

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТПредности : 1 Различни дизајни се достапни.2 Висок квалитет, но по конкурентни цени.3...

Производи Име : Ѓердан Обетки СетБои : Сина / Бела / Црвена / Зелена / РозоваМетал : ЕКОПријателски Цинк Легура Со КС Злато ПозлатенПакување : еден сет на хартија картичка

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : 925 Sterling Silver Природни Пурпурна Аметист Накит Сетови【Главниот Камен】 : 10*8мм Овална Пурпурна Природни Аметист【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датира

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеСтавка ОписСостојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи18k злато исполнет накит сетѓердан димензии : 60cm*1.0 cmхривнија големина : 22cm*1.0 cmКвалитет : ААА+++Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрниСите објектот со Убава слободен подарок кутија, Она што е исполнет златоЗлато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полускапоцени метали од страна на напредни машински процес...