#htmlcaption1

Сликата е само за да забележи ова е продажба на lcd екранот за таблет поправка.ве молиме да проверите дали вашиот таблет моделот е иста како и листата еден пред купување.НИЕ не го прифати каков било спор од листата слика...

Внимание : Ова е 40pins Ве молиме потврдете ќе купи вистинскиот.ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број N121 IBL06 (или замена модел : B121 EW09 V...

Внимание : Оваа цел е за 20 pin 13.3 LCD ЕКРАН.Ако сакате 30pin,ве молиме контактирајте со нас.Исто така, во парк.Ве молиме потврдете ќе купи вистинскиот.ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НОВИ Одделение А+ Дел број N133 I1L01 : 20pin (или замена модел : B133 EW01 V...

За i Pad mini 2 LCD Дисплеј Замена За Apple i Pad Mini 2 Ретината LCD Дисплеј Замена A1489 A1490 A1491 Таблета Panel

•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба Одделение А+ Дел број LQ125 T1 JW02 A02 (или замена модел: LQ125 T1 JW02 A02 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар...

12.1" инчен ST121003 276x178mm 4wire Resistive Touch screen Digitizer панел 178mm*276mmОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

* 15 V150 W* База : GZ6.35* Должина на : 43mm* Дијаметар : 50mm* Работа на далечина : 36mm* Рефлектор : specular* Животот : 500 часа* Направени во Јапонија* Пакет се вклучени : KLS JCR15 V150 W / H5 светилка*1pcsВи благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LTN156 HL01 (или замена модел : LTN156 HL07301 B156 HAN01.1 B156 HAN01.2 LTN156 HL01 LTN156 HL02 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.Ако не го прифатиме тоа ,ве молиме не го нарачате.Ви благодариме за вашето разбирање...

Ова е одличен сет на лесен и повторното LCD контролер за полнење која се користи за да се претвори во неискористени LCD панел во десктоп компјутер / PCследи...

Внимание : Ова е Сосема нов со 12 deap pixes (Многу мали, мали еден).Не се совршени еден.Ве молиме да го потврдите.ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба Одделение НОВ Дел број LTD121 EWVB (или замена модел : LTD121 EXVV LTN121 W1L03 CLAA121 WA01 A ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар...

* Модел : JCR 15 V150 WH5* Спецификации : 15 V150 W* светилка нога : GZ6.35* Животот : 500 Hour* Место на Потекло : Јапонија* Главната апликација : микроскоп, халоген ладно извор на светлинаПакетот вклучува : JCR 15 V150 W / H5 Вати Халоген Светилка Сијалица*2 парчињаВи благодариме за купување! ПревозотВо комбинација Пратката За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираатРакување Со Времето1 Работен ДенПревозот Време Кина Пост : 1040 Работни Дена Сингапур / Хонг Конг Пост : 1025 Работни ДенаГаранцијаНие стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)* Наплата ќе се издаде во рок од 12 работни дена по приемот на врати објектотВе молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашањаод крајот на наредниот работен ден...

За LP171 WP4(TL)(N2) LP171 W01(А4) Т VST59.03 LCD / LED Контролер Возачот Одбор (TV+HDMI+VGA+CVBS+USB) LVDS повторна употреба со Лаптоп 1440x900Ова е одличен сет на лесен и повторното LCD контролер за полнење која се користи за да се претвори во неискористени LCD панел во десктоп компјутер / PCследи...

(TV+HDMI+VGA+CVBS+USB) За B101 EW05 V 3 PQ101 WX01 Т VST59.03 LCD / LED Контролер Возачот Одбор LVDS повторна употреба со Лаптоп 1280x800Answer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете порака на вашиот LCD модел и верзија кога ќе се направи исплата ,ви благодариме !Ова е одличен сет на лесен и повторното LCD контролер за полнење која се користи за да се претвори во неискористени LCD панел во десктоп компјутер / PCследи...

Внимание : Ова е 40 PIN LCD Екран конекција Тоа не е 30 pin LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WH2 TLQB (или замена модел : B156 XW02 V...

Answer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете порака на вашиот LCD модел и верзија кога ќе се направи исплата ,ви благодариме !Ова е одличен сет на лесен и повторното LCD контролер за полнење која се користи за да се претвори во неискористени LCD панел во десктоп компјутер / PCследи...

Внимание : Ова е 30 pin EDP LCD Екран конекција Тоа не е 40 pin LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WHB TPA1 (или замена модел : B156 XTN03.3 NT156 WHMN12 LP156 WHU TPA1 B156 XW04 V...

Внимание : Ова е 30 pin EDP LCD Екран конекција Тоа не е 40 pin LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WHB TPD1 (или замена модел : B156 XTN03.3 NT156 WHMN12 LP156 WHU TPA1 B156 XW04 V...

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WF4 SPC1 (или замена модел : LP156 WF4 SPC1 SPJ1 SPB1 SPU1 LP156 WF4 SPL1 SPH1 LP156 WF6 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар...

Answer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете порака на вашиот LCD модел и верзија кога ќе се направи исплата ,ви благодариме !Ова е одличен сет на лесен и повторното LCD контролер за полнење која се користи за да се претвори во неискористени LCD панел во десктоп компјутер / PCследи...

Внимание : Ова е 40 PIN LCD Екран конекција Тоа не е 30 pin LCD Екран.Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас.Ви благодаримеЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B156 XTN04.2 (или замена модел : B156 XW04 LP156 WH3 LTN156 AT20 LTN156 AT30 LTN156 AT35 T01 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар...

Внимание : ЛЕВО+ПРАВО 6 завртка дупки !!! Ова е 30 pin LCD со EDP конекција Тоа не е вообичаено 40 pin LCD.Ве молиме потврдете го купување на правото една!!!ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP125 WH2 TPB1 (или замена модел : B125 XTN02.0 LP125 WH2 TPM1 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.Вниманието : Ако не се прифати тоа ,ве молиме не го нарачате.Благодарение Големина 12.5 инчи Резолуција 1366×768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WH1 TLC1 (или замена модел: N156 B3L0 B LP156 WH1 (TL)(Ц1) TLC1 А3 B1 Б3 C2 Д1 B156 XW01 V...

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Опис Состојба НА+ НОВ Дел број N089 A1L01 (или замена модел : HT089 WX1100 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.Внимание : Ако не го прифати, ве молиме да не го нарачате.Ви благодариме...

ако цел LCD или екран на допир од нас .ние само ја потврдуваат сите LCD екранот на допир и може да работи и со вашиот таблет ако нареди десно на екранот .не бидете сигурни дека тоа е истиот број со твоите стариот .ако не можете да го прифати тоа немојте да го купат ...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...