#htmlcaption1

ESP01 S безжична преку индустриски ESP8266 сериски порт за Wi Fi модул smart домашни мрежи Производ основните параметри : Работен напон : DC3.03.6 V препорачува 3.3 V SPI Флеш : 1 MB НаТабла PCB Антена Стекнат : 3 DBi

Код диск Технички параметри : Сосема нов и висок квалитет Број на линии : 100 линии Надворешниот дијаметар : 22mm Понесе Дијаметар : 3.5 mm Дебелина : 0.3 mm Материјал : Челик процес на Производство : Ласерско Сечење Брзина на цевка технички параметри : на цевка Производителот : Оригинални напон : 5 V Жици : Црвено5 V ЦрноGND повратен Сигнал : 5 Vpстр две quadrature сигнал излез

Бесплатен превозот 20pcs / многу IRG4 PC50 W G4 PC50 W IRG4 PC50 WPBF IGBT ДА247

КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИГаранција Ние прифаќаме врати во 7 дена по купувачот ја прими стоката Купувачот плаќа за прв план и врати превозот бесплатно, ако тоа не е продавачот е грешка...

НОВИ 1000pcs ДА220 изолација таблети круг М3 транзистори влошки Черупка ДА 220 Пластични Изолација за Миење 1000 КОМПЈУТЕРИ НОВ РЕД Функција : Боја : Бела Користи за пакување triode / IC ДА220Пакетот Вклучува : 1000pcs Изолациони Плочи за Изолација Черупка Транзистори Влошки Круг ДА220

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : MV195 WGMN10LM195 WX1SLA1LM195 WX1SLC1Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )Опис На Производот1...