#htmlcaption1

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.ПРЕВОЗОТ : 1...

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнисе вториот засекогаш.1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас.2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем...

Големина : како на сликататежина : 26g / парМатеријал : лежиште,легура,кристал

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи .2 100% Гаранција за квалитет ААА+ Кубни циркони3...

Како да се купат Чекор 1 Пребарувате на стока за webiste Чекор 2 Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката...

Спецификација Капка Смола Обетки Бренд Кристал Голема Earring Цвеќиња Големи Долго Brinco Уво Додатоци Oorbellen Божиќ Подарок Точка Име : Пад Обетки За Жена Обетки Стил : Трендовски Earring,Капка Обетки за Жена Материјал : Бакар Студ Обетки Капка Обетки ,Кристално Камен,Кристал Монистра,Памук Тигар Пеперутка Festiva Големина : Како Слика за Известување 1.Поради рака Направи и рака Дизајн , Долго големина со поголема или помала од 3% е дозволено ...

Нови tassels капка earringГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : ткаенинаПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

1.Име>> : Earring 2 Големина : 53 мм во должина 3 Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал : Мачка Очи Камен,Метал 5.Боја : Како што е прикажано во слика(мешавина боја) 6.Единица Количина : 5 Пар / БРОЈ 7...

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

За Нашата продавница : Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни...

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика....

Бесплатен Превозот Топла Продажба Жените Дами Девојки 925 Фунта Сребро Обетки Зелено Дрво Дизајн LKNSPCE841A

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...