#htmlcaption1

ES0056 1pair bioshock infinite птичји кафез уво помине somber елизабет ѓердан Обетки накит од стакло уво студ Cabochon ОбеткиDiam 12mmБоја Сребро ,БронзаСтилУметничка фотографија стакло cabochon накитЈасна слика :

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнисе вториот засекогаш.1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас.2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем...

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

лист студ earring925 sterling silver со кубни циркониСтавање наредби & плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Master Card,QIWI,Western Union и банкарски трансфер,Повеќе можности за плаќање ќе биде availabe на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060business дена по aliexpress comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.Политика На Враќање : Се враќа прифатени во 1days од денот на пристигнувањето.Објектот треба да биде во својата originda состојба во originda пакет.100% наплата за продажба цена .Превозот и осигурување не се враќа.

Главниот Камен : ОпалOccassion : Годишнината / Подарок / Партија / Shopping / СвадбатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

1 Pc Earings Мода Накит Barbell Насмеани Лице Студ Обетки Пирсинг Круг од не ' Рѓосувачки Челик Earring За Мажи ЖениНајдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаМетална Боја : Природна боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ,смолаГолемина : 8mm*8ммТежина : околу 1.95 g / pcПакет се Вклучени : opp вреќаБелешки : Ова е продажба по дел.не со пар.1...

Kitty е игра црвениот dribble и понекогаш и промена на нејзините гестови,што е многу смешна и симпатична.Нека овој непослушен маче ви донесе повеќе забава.

Материјал : Природна ТиркизнаКамен Големина : Прибл earring : 8x8mm Камен големина : 6x6mm Дебелина : 4~5mmТежина : 1.9~2.2 gОблик : ТркалезнаМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Кубни ЦиркониКамен Боја : ЦрнаЛицето Големина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликВисина : Околу...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменГолемина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Кубни ЦиркониКамен Боја : БелаВисина : 24mmДебелина : 4mmТежина : Околу...

Тип на нерѓосувачки челик накит Материјал од не ' рѓосувачки челик накит Количество 72pcs=36pairs / lots7.2 Големина за сите Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види сликаRU BR ГОЛЕМИНА И ПОВЕЌЕМожете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Кубни ЦиркониКамен Боја : ШампањЛицето Големина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменЛицето Големина : Прибл...

Ставка Опис316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не дамка, ги кородираат, рѓа, оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за кул човек!!Повисок квалитет воПрекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Боја : СребренаТип : СтудМатеријал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменГолемина : Прибл...

Тип на нерѓосувачки челик накит Материјал од не ' рѓосувачки челик накит Количество 72pcs=36pairs / lots7.2 Големина за сите Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види сликаRU BR ГОЛЕМИНА И ПОВЕЌЕМожете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит...