#htmlcaption1

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Точка Бр.D6035Објектот Количина10 компјутери / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиСребро позлатен златна позлатенОбјектот Околу Големина35*41 мм дебел : 3.5 mmОбјектот Формашарм pendantМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети ...

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Точка Бр.D6030Објектот Количина10pcs / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиАнтичкиот Бронза+Antqiue БакарОбјектот Околу Големина24*33 mmОбјектот ФормаpendantМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел10pcs 24*33m Антички Бронза+Antqiue Бакарни Легури Часовник Pendant Шарм Накит изнаоѓање за ѓердан парична казна накит одлуки D6031ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Состојба100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура (олово бесплатно)Бојакако на сликаКоличина : 20pcsГолемина на : 6x22mmДупка Кол големина : 2mm1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Состојба100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура (олово бесплатно)Бојакако на сликаКоличина : 10pcsГолемина на : 15x13mmДупка Кол големина : 2mm1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм sЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуBirthstone ШармСрцето Лебди ШармМикс Лебди ШармАзбука Шарм$4.62 / многу$3.43 / многу$9.24 / многу$15.0 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketСрцето Locket ХривнијаЛебдечки Locket Хривнија$17.14 / многу$18.88 / многу$20.06 / многу$25.44 / многулебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер копчиња сидро шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро...

Состојба100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура (олово бесплатно)Бојакако на сликаКоличина : 10pcsГолемина на : 21x15mmДупка Кол големина : 2mm1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Точка Бр.D6034Објектот Количина10 компјутери / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиСребро позлатен златна позлатенОбјектот Околу Големина22*44 мм дебел : 3ммОбјектот Формашарм pendantМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети ...

Точка Бр.D6038Објектот Количина20 парчиња / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиСребро позлатен златна позлатенОбјектот Околу Големина33*35mm дебели : 2mmОбјектот Формашарм pendantМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети ...

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Ѓердан&Хривнија pendantГолемина на : 63*14*4 мм 1mm=0.039 инченБоја : како што е прикажаноМатеријали : Цинк ЛегураБрој На Модел : 51386Количина : 10 компјутери / многуПосетете ја мојата продавница ве молиме O(∩_∩) O~ : Фотографијата Покажува : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел...

Точка Бр.D6033Објектот Количина15 компјутери / многуОбјектот Материјалицинк легураОбјектот Главно БоиСребро позлатен златна позлатенОбјектот Околу Големина25*37 mmОбјектот Формашарм pendantМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети ...

Име : DIY pendantБоја : Како се покажеГолемина : Како се покажеМатеријал : АлуминиумскиЦена за 10pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Само за вашиот погледнетеПревозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Име : DIY pendantБоја : Како се покажеГолемина : Како се покажеМатеријал : АлуминиумскиЦена за 10pcsАко ви треба други Глеѓ Pendant ,ве молиме да се купи тукаПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

10pc / многу Патка Шарм Антички Сребрен Шарм За Изработка на Накит Додатоци Pendant Ѓердан Наоди 2 Страна 22*16mm

двострани ангел ул.Мајкл медалМатеријал : Цинк легураГолемина : 1.6 W*2.5 H cmБесплатен превозот од Кина Пост ВоздухопловнатаВреме на испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздухопловната да Африка ќе трае долго,околу 4060 дена .Католичкиот верски Подароци светецот Свети Бенедикт светиот Медал цинк легура ѓердан Шарм Исус крстот Pendant злато, бронза позлатен Шарм многу20 парчиња / многуКатоличката Овална Марија Guadalupe Исус Икона Дрво, фолија Ѕид виси Медал Верски Подароци Светиот Семејство Агол Дрвен Крст фотографии многу8 парчиња / многуКатоличката Подароци од не ' Рѓосувачки челик Крстот зглоб прстени кристал за жени мажи Молитва мода прст прстен бесплатен превозот накит многу10 парчиња / многуКатоличкиот Верски Подароци смола Врежан скулптура крстот античките носталгија ѕид виси медал крстови со зборови молитва се молам парчеКатоличкиот Верски Подароци Мини Џеб Библија, keychain со книга 4.6 cm*4.2 cm*1.6 см со микро зборови многу10 парчиња / многуКатоличкиот Верски Подароци Злото Exorcism Заштита Свети Бенедикт светиот Медал Шарм Pendant Шарм Мал Св...

ДеталитеНема Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY...

***************************************************************************************Технички предности : 100% никел и оловобесплатноdangle шарм е направен од нерѓосувачки челиковаа dangle шарм може да се лизга во нашата пролет затворач кодотнајдобар квалитетПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)Позлата : може да се галвански во платина, родиум и златоОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услуги и трговија тимОбетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се исто така достапниСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799

ДеталитеНема Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY...

****************************************** *********************************************Технички предности : 100% никел и оловобесплатноdangle шарм е направен од нерѓосувачки челиковаа dangle шарм може да се лизга во нашата пролет затворач кодотнајдобар квалитетlocket не се вклучени ,само dangle шармПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)Позлата : може да се галвански во платина, родиум и златоОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услуги и трговија тимОбетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се исто така достапниСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799